Jelenleg 380 vendég és 7 tag online

Örömködő

1 éve 1 hónapja #277214 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Mortein beküldte: Ez az igy tovabb! Faszom kivan veluk basszak meg... Az ember harcol 2 v 1 meg talan jol is jonne ki a dologbol, ha az a buzerans arty nem baszna szajba 3x egymas utan... Faszkivan

Már borítékolni tudom, hogy ha 3 van, mindhárom engem lő. Ami fura tekintve hogy az xvm tápláléklánc közepén tenyészem. Bottom tier HT no VI. Tutira artymágnes.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #277215 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Mortein beküldte: Ez az igy tovabb! Faszom kivan veluk basszak meg... Az ember harcol 2 v 1 meg talan jol is jonne ki a dologbol, ha az a buzerans arty nem baszna szajba 3x egymas utan... Faszkivan
Lekene venni 2-300 max sebzesre oket es azt a kocsog kabitast is kivenni...

Ez csak természetes. HT-ktől a páncélt, medektől a tempót, lájtoktól meg mindent, nem?! :awesome:

Happy brrrrrrt day

Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #277216 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_

Robb_HUN beküldte: Üdv újra Bud.:)

Köszi szépen Robb! Pacsi neked is! shaking

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #277241 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV

Robb_HUN beküldte:

Már borítékolni tudom, hogy ha 3 van, mindhárom engem lő. Ami fura tekintve hogy az xvm tápláléklánc közepén tenyészem. Bottom tier HT no VI. Tutira artymágnes.

Még mindig jobb mint amikor mész a conway-jel és a tier 9-es gw tiger 1100 hpról oneshotol. #feels2014man :trollol:
Téma zárolva.
1 éve 1 hónapja #277243 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Folytatás ITT
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.