Jelenleg 328 vendég és 2 tag online

Örömködő

2 éve 1 hónapja #276594 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Á, a páleszt annyira nem komálom, de feltételezem a hozzászólásodból, Te igen :) A sör arra meg jó, hogy észre sem veszem a félre kattintás zavaró eredményét :blink:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #276607 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Mekkora oltás! Én a hőőőőős! :troll:

Persze semmire nem lehet beváltani a kupont vásárlásnál. Se goldra, se akciós tankra. Csak a régi szarokra, amiket jó eséllyel már rég el is adtam...
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #276614 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

replay:
bodzy.wot-recor...t_arty

A mai egyetlen meccsem, ahol nem lőtt meg arti. Örülni kell neki.

Lehetett volna simán Radley is, de sajnos a végén egyáltalán nem gondolkoztam már, csak örültem, hogy ezt sikerült megnyerni számottevőbb csapat nélkül, és be is fejezhetem ezt a sessiont.

Amellett, hogy szétbombáznak (közellenség unicum, meg tank is), szétszívat az mm is pár napja. A 68-70 százalékról egyenes le már 60% alá, ami elég komolytalan vele. Mindegy, van még kis idő mintán javítani rajta, aztán salute! Nem is bánom percig se.
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276615 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
én amugy nem szeretem ezt a tankot.. egy kalap szar az ágyúja ami a lényeg minden tankon.
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276617 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Kockacukor nyitott tenyérből nekem, a WG-től... :awesome: (-10% ha 30 euro fölött vásárolok...:D)

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276618 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

bfreshfishb beküldte: Kockacukor nyitott tenyérből nekem, a WG-től... :awesome: (-10% ha 30 euro fölött vásárolok...:D)

Gratula. Én is kaptam egyet egy nagy kaliberes csatára. Jobban megnézve lényegében nem akciós tankot tudsz venni belőle, esetleg prém fiókot. 10% kedvezménnyel 30 euró felett.
Alig érvényes valamire.
Ráadásul tankokra holnaptól kapsz -15% kedvezményt tier 8-ban.
Szóval gondold végig mielőtt vásárolsz...
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276629 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
E-25 (lassan) a múlté, szóval megvettem nem is oly rég ezt, hogy majd helyettesítse. Nagyon, de nagyon bejön, bár ezek közül egyik sem valami epic sebzés, de nem is olyan ritkák :D

Még Tier 10-ben is simán ki tudja osztani a sebzését, ha nem szívatja meg az MM/RNG.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276633 Írta: GoldMalac
Kipróbáltam a T100at

Nehez vele sebezni... Szar agyu, pontatlan hosszu toltes, semmi atutes, kicsi alfa...

wotinfo.net/en/...ll=now
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276636 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE

Tökfilkó2017 beküldte:

bfreshfishb beküldte: Kockacukor nyitott tenyérből nekem, a WG-től... :awesome: (-10% ha 30 euro fölött vásárolok...:D)

Gratula. Én is kaptam egyet egy nagy kaliberes csatára. Jobban megnézve lényegében nem akciós tankot tudsz venni belőle, esetleg prém fiókot. 10% kedvezménnyel 30 euró felett.
Alig érvényes valamire.
Ráadásul tankokra holnaptól kapsz -15% kedvezményt tier 8-ban.
Szóval gondold végig mielőtt vásárolsz...

Nekem múlt hét vasárnap egy Pascucci medálra adta! :D Hiába, a sok kihagyás után lement a léc. 20% volt a kedvezmény. Mivel goldra, meg speciális ajánlatra nem engedte (Progettora se), így T-54 proto lett belőle a Frontline miatt. Meg is érte, pöpec kis járgány. :)
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276638 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
1. köröm a tegnap megszerzett Berlini IS-2-vel. Kellett a gyenge ellenség, de a tank ettől függetlenül nagyon jónak tűnik. Remélem sok ilyen csatám lesz még vele :)

bodzy.wot-recor...2b_vel

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276639 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Object 268 v4-ben sem lesz mindenki egyből unikum szint.
Sajnos a csatát nem nyertük meg, pedig volt egy ügyes csapattársam is. Elfogytunk a végére.
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276644 Írta: GoldMalac
Szar annak a tanknak a lövege.... Egy fos.
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276652 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
10% OFF PACKAGES ABOVE €30
Enjoy an exclusive 10% discount on a vast selection of World of Tanks packages above €30 - valid for 7 days

De mire? Inkább 10%-al kevesebb tier X-et adnának érte. Kezdek megőrülni a SU101-től :rofl: :applause:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276653 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Hunti beküldte: A sebzés rekordomat megdöntöttem, de a győzelem elmaradt.Ettől függetlenül jól szórakoztam B)

Videó:

Kérdés:Mit kellett volna csinálni a végén, hogy megnyerjem a csatát?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, SchmityHUN
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #276662 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Hunti beküldte: [quote="Hunti" post=276293
Kérdés:Mit kellett volna csinálni a végén, hogy megnyerjem a csatát?

Szerintem teljesen jó volt...
Talán amikor spottaltad az arty-t 9 percnél akkor kilőhetted vna, de még akkor is az AMX & a TVP játékban van.
Vagy 10 percnél amikor a TVP-be lőttél amikor szalad fel a lejtőn a bázisnál. (beadhatta volna az RNG mondjuk az ammo rack-et vagy leéghetett volna.)
Picivel többet dolgoznak a csapattársak akkor megvan ez. Gratula a körhöz!
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.