Jelenleg 461 vendég és 7 tag online

Örömködő

1 éve 3 hónapja #276258 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Hosszú idő után végre sikerült visszatérni a játékba. A tegnapi nap eleje még nem ment jól, de ma jól kezdődött. A 2. csatám a T-34-gyel. Igazán élvezetes volt, és sikerült megúszni a zuhanást is :D Jó végre újra játszani, semmi idegesség, csak a szórakozás.

bodzy.wot-recor...nk_asz

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, Sat Okh
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276262 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Végre megvan az összes Frontvonal medál. Necces volt, mert nem sok időm van, így nem volt biztos, hogy meglesznek de azért belehúztam :D

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276271 Írta: Chili
Megválaszolva: Chili
Nem feltétlenül a legjobb hatos közepes a Firefly, de a top ágyú brutális. Első kiválóság jele+mester medál+2 epic medál
wot-record.com/..._mixed
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276274 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
óóóóó
ÓÓÓÓÓÓ
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

Vk100.01. Mint az álom, olyan csata. Minden amit lő bemegy, mindenki pattan, egyesével jönnek rá a tankok, lepattannak, a nagyobb tieresek is.

Közel 1600 base xp.

Naggggyon rég volt ilyen jó kör már. Egy fránya kill kellett volna az object kitüntetéses küldihez, na de ne legyünk telhetetlenek.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Sat Okh
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276277 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat Okh
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276284 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Obj LT 15 kész :banana:
Kicsit túl is lőttem a 8k assistot :P

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Serious_Black
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276293 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
A sebzés rekordomat megdöntöttem, de a győzelem elmaradt.Ettől függetlenül jól szórakoztam B)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, BiO_rOo_BOT, FZRPUPU, straubbazsi, Istiger1
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276306 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Najó, ezzel a kettővel befejeztem mára meg a legénységképzős hétvégére. Nem az első zsinórban sok bukó, 55 meccs 54,55% WR-nél jár szerencsétlen :silly: , mondjuk nem is mindig tudom vele komolyan venni a játékot. (Azért MoE 100%-hoz elvileg még mindig elég a kombinált.)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276335 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Hellcat után 3rd mark a Jacksonra is :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276339 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Grat. Én a Hellcatnál nagyon megakadtam 87-94 között. És azistennek se megy feljebb.
Mennyire szoktál előre menni? Mert hogy kell a spotdmg is, meg ugyebár mégiscsak az álcája a lényege.
Az 1.0 óta valahogy nem megy vele.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276364 Írta: juliensorrel
Köszi Robb. Nálam is volt olyan időszak, hogy 91-93 között ingadoztam s mindig jött egy kritikán aluli meccs, és estem 1%-ot. Természetesen nem az első sorban harcoltam a Hellcattel sem, de ha olyan pálya jött, mint Fiery Salient vagy Malinovka, a lehető legagresszívebb spotolós bokorba mentem előre és inkább nem lőttem, de többet spotoltam, mint a legtöbb light sofőr... Sokat adott hozzá a 3rd mark hegymenethez a spot damage (és a láncolás is persze, ha nem tudtam átütni a tankot, inkább láncoltam damage nélkül, mert abból azért csurrant cseppent), mondjuk a tankot is ennek megfelelően inkább offenzíven rendeztem be. Rammer, optika és távcső, ahogy a Jacksont is. A távcső ment az álcaháló helyére, mert optikával és a legénységek perkjeivel már kifulloztam a látótávját, de azért jól jön a 450+ m-es látótáv. Háló helyett használtam a bokrokat, meg a a kis dombokat/sziklákat bokrokkal, hogy a lövés pillanatában már tolassak is, mert lajhár hátramenetben. Sajnos nem ismertem a régi Hellcatet, de ez a "karomtalanított" Hellcat is nagy kedvencem, azért tud harapni. Kötelező kihasználni a sebességét, ahogy a T67-nek is. Lightok kivételével az álca nálam nincs az első két skill sorban...

Ja, és 92-93%-nál rendre toltam a kólát a srácokba a tűzoltó helyett, és 50-50%-ban volt a normál/prémium ammo. A Jacksonnál erre szerencsére nem volt szükség, a képen láthatod a kiosztást, kóla sem kellett neki, viszont ez a gép lassabb, gyakrabban kell nézni a térképet, különben nem fogsz tudni meglógni időben és akkor jön a -1% a gunmark eredményedben...:)

Itt a Jacksonnál úgy 1400-1500 kombinálttal tudod tartani a szintet, hogy legalább ne ess vissza, ez az utolsó meccs durván 1.5-2%-ot dobott felfelé, egy paraszthajszálnyival szerintem a Hellcat többet kíván, cserébe viszont a Helcattel több assistot tudsz összevadászni, a gyorsaságával kombinált látótávja miatt.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276375 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Te nem szoktál fordítva beállni a bokorba, hogy "előre" tudj hátramenni?
Én próbáltam magam rászoktatni de nem az igazi.
Ha meg orral "előre" állsz ,akkor célszerűbb előre menekülni nem?
Ami mindig is zavar, mert felspotolásnál általában hátrafelé menekülnék, pedig lehet előre kéne?

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #276380 Írta: juliensorrel
De, szoktam alkalmazni a fordítva beállást, különösen, ha szinte borítékolható, hogy fel fognak lövés után spotolni s nincs mellettem szilárd fedezék. Bár ezt leggyakrabban a Skorpion G-vel csinálom, mert ott azért már minden tanknak elég jó a látótávja s nincs tank, aki ne spotolna fel ha ellövöm magam. A Hellcatnek ehhez képest sokkal jobb az álcája ergo, ritkábban kell alkalmazni, de vannak ilyen helyek, pl. Westfield A4-A5 kifejezetten ilyen hely (ahová majdnem mindig legalább egy TD beáll), ellövöm magam és spuri le a dombról, tuti felderítenek és utána úgyis fókuszt kapnék ott, ha visszamennék.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276417 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Örülök is, meg nem is egyszerre. Ez két egymás utáni meccs. Azt hiszem, ezt hívják rng-nek.
Szerk. : A harmadik képen van a lényeg. 40 lövésből 11 talált, 4 ütött át. A másik csatában 22 lövés elég volt egy nagy kaliberre.

Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276428 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
20 napos letudva végre pihenhetek B)

ja nem, frontline lóvégyűjtés még megy 1 darabig héten 6+ millát szedtem össze B)

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.