Jelenleg 185 vendég és egy tag online

Örömködő

1 éve 5 hónapja #275502 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas
Vasárnap óta nem játszotam.ma beléptem,kaptam egy amcsi t32fl tankot.Erröl valaki valamit????Mindenki megkapta???Valami olyat irt ki hogy küldetés teljesitvel és hogy megkaptam a tankot.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275503 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

dikkmánvas beküldte: Vasárnap óta nem játszotam.ma beléptem,kaptam egy amcsi t32fl tankot.Erröl valaki valamit????Mindenki megkapta???Valami olyat irt ki hogy küldetés teljesitvel és hogy megkaptam a tankot.

A Frontline esemény miatt mindenki megkapta ideiglenesen. Csak ahhoz lehet használni.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275504 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

dikkmánvas beküldte: Vasárnap óta nem játszotam.ma beléptem,kaptam egy amcsi t32fl tankot.Erröl valaki valamit????Mindenki megkapta???Valami olyat irt ki hogy küldetés teljesitvel és hogy megkaptam a tankot.

A Frontline tipusú csatákhoz kaptunk két tankot kölcsönbe. (Kampány után kiveszik.)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275506 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

hadtjuk beküldte:

A Frontline tipusú csatákhoz kaptunk két tankot kölcsönbe. (Kampány után kiveszik.)

De a 100%-os legénység elspájzolható. Később még jól jöhet, ha legénységet kell képezni. Prémium tankba nyilván beültethető, és így megspórolható a 100%-os legénység ára.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275508 Írta: PiciMaci
Megválaszolva: PiciMaci
Fúúj O-HO fúúj. Már az sok volt, amikor a T28-ból E3-at csináltam. Még jó hogy nem kötelező a Type 5 mindenkinek a klánban!!! :D
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275543 Írta: jamon_serrano
Gyűjtögetés közben Skorpion G-vel begyűjtöttem egy tank ász-top gun-nagy kaliber triót is. :)

http://bodzy.wot-record.com/replay/96734/jamon_serrano_skorpion_g_tank_asz_top_gun_5239_sebzes
(Egyébként, most kiviláglik a pálya balanszolatlansága. Hol van a pálya szemközti oldalán ilyen ütős pont, ahol egy kis fedezék mögül lehet megkezdeni az irtást? Onnan tuti nem lett volna közelítőleg sem hasonló eredmény. Ez nem csak az én teljesítményem, hanem a pályáé is.)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275574 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Látom nem csak nekem adja ma a Skorpion G :awesome:
(Délről indulva eléggé dúrva az a bokor J-K5-nél...)

Replay: wotreplays.eu/s...pion_g

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275583 Írta: jamon_serrano

bfreshfishb beküldte: Látom nem csak nekem adja ma a Skorpion G :awesome:
(Délről indulva eléggé dúrva az a bokor J-K5-nél...)

Replay: wotreplays.eu/s...pion_g

Jaja, néha adja. Azt azért hozzátenném, hogy az előtte játszott meccsen 15-16 lövésből 6 talált és 3 ütött át. Nagy mázli kell egy jó meccshez. Ez van. :) De nyomulni kell, mert garázsba került a kukásautó, teljesen legatyásodtam. Élménydús ez az angol td ág, de rohadtul viszi a pénzt.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275606 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Rájöttem, hogy mi okozza a SHIFT - sniper/arty mód hibát.
A Discordnak van egy új Overlay funkciója ami automatikus frissítéssel aktivan került bele, ami Shift+, vel aktiválódik. Ha ezt kikapcsolom, akkor normálisan használható a Sniper mód. :dancing: :applause:

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42, Exami, kmk
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275611 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Nagy nehezen még a 3 MOE előtt meglett az ász.

Ha a héten meglesz akkor ha jól számolom a 71. :) Alakul a 100....

Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275680 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
wotreplays.eu/s...pion_g

Végre nem csak szívat a játék :rofl: shaking
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275709 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Kb 1 éve 1 küldetés hiányzott.

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76, treffhetes10, BiO_rOo_BOT, FZRPUPU, JackassJana, Netudd, bfreshfishb, Rohamnyuszi, urbi82
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275723 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Ezt senki nem csinálja meg még egyszer! :thx2:
A világ legpofátlanabb mákjával, teljesen érdemtelenül szereztem meg az egyik legnehezebb kitüntetést, a Kolobanov medált! :yk:

A csapattársamé az érdem, én max csak annyit tettem érte, hogy nem lőttek ki. M_miguel_marques nevű csapattárs befoglalta a bázist, megnyerte ezzel a csatát, utána még kilőtték, és én egyedül maradtam 5 ellenféllel. 10-14-es állásnál bázisfoglalással nyertem, úgy hogy nem sok közöm volt most a csatához.
Ekkora mázlival talán mára abba kéne hagynom.
A replayt itt találjátok.
wotreplays.eu/s...353296

Talán bekerül Quickybaby videói közé, akkor mák volt.

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275745 Írta: jamon_serrano
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275747 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Mostanában furán adja. Sokat romlott a WR, de jobbak a meccsek.

Vajon itt mi kellett volna az 1. osztályhoz? Tudom, több sebzés, vagy assist. Mázlim volt a T29 egyfolytában misselt rám, én meg keveset lőttem mellé. Ez fordítva szokott lenni.

wotreplays.eu/s...mle_45

Itt meg végre, megadta. A Type64-nek elfogyott a lőszere, így próbált spotolni nekem, ami neki ment is, én viszont mindent mellélőttem. A végén aztán egy ablakon keresztül csak kiment a P.43, de vagy 5 lövést mellé adott be előbb. Nagy meccs volt (a többieknek).

wotreplays.eu/s...ausf_g
Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.