Jelenleg 200 vendég és nincs tag online

Örömködő

1 éve 5 hónapja #274944 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Chaos_42 beküldte: Szia Grat a mecshez!
De hagy legyek az első aki beszól, hogy nagyon rosszul vannak skiilezve a legények! Most már mindegy de kicsit jobban olvas utána!

Köszi!

Próbáltam utána olvasni, de nem sokra jutottam. Ha lenne javaslatod, megköszönném! Még az elején járnak, nem gond átváltani.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274950 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Lamer_hero beküldte:

Chaos_42 beküldte: Szia Grat a mecshez!
De hagy legyek az első aki beszól, hogy nagyon rosszul vannak skiilezve a legények! Most már mindegy de kicsit jobban olvas utána!

Köszi!

Próbáltam utána olvasni, de nem sokra jutottam. Ha lenne javaslatod, megköszönném! Még az elején járnak, nem gond átváltani.

1. sor (parancsnoktól lefelé)
Lámpa, álca,álca,álca
2. sor
mind BIA
3. sor vegyes.

Ez az általános Light, TD, med alap.
Amikor a második sor eléri a kb 70-80%-ot akkor - ha van kedved, anyagiak hozzá érdemes megcserélni, újraosztani úgy hogy az első sor legyen a BIA. Mert a BIA csak 100%-osan működik, az álcánál meg a 70-80% is aktív.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274976 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Clicker of Malinovka :P

Melléklet:

Anyukám vett be gyógyszert csuklás ellen :)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274978 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Túl erős a sötét oldal csábítása! :cry2: Mostanában nagyon szarul ment mindennel, csalódottságomban visszavettem.............Ezennel elnézést kérek mindenkitől, akik a cerka rossz végén álltak.

A képek megtekintése heves érzelmeket válthat ki az érzékenyebb lelkületű játékosokból! Megnézésük csak saját felelősségre!

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274991 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

A 3. képet nézve, teljesen mindegy, melyik csapatban ;)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274995 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Lord_Loga beküldte:
A 3. képet nézve, teljesen mindegy, melyik csapatban ;)

A Type egy majom volt, ennyit írtam be chat-be, " type noob ", mert hátul szarakodott ahelyett, hogy ment volna spotolni. Erre odajött hozzám belémlőtt, meg lerammolt. Kapott egyet, meghót. Ő baja. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275064 Írta: Benpe
Megválaszolva: Benpe
Előző patch óta kicsit érdektelenné vált a WoT számomra, napi átlag csata: 0,02 kb...
Viszont ma végre sikerült behúzni a T55A LT15 küldit :banana: :banana: :dancing:
Obj.-nál egy megvan másodlagossal és akkor az is begurul a garázsba, mert van annyi fecni :silly:

Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275088 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Benpe beküldte: Előző patch óta kicsit érdektelenné vált a WoT számomra, napi átlag csata: 0,02 kb...
Viszont ma végre sikerült behúzni a T55A LT15 küldit :banana: :banana: :dancing:
Obj.-nál egy megvan másodlagossal és akkor az is begurul a garázsba, mert van annyi fecni :silly:

Grat, szép munka!
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275105 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Ma délelőtt mentem két LT Fifteent.

bodzy.wot-recor..._lt_15

Serene Coast. Az eleje, nagyon régen nem játszottam ezt a bokrot, most megint nagyon sokáig nem fogom, csak jobb a szikla körüli rész. A vége, nyilván bíztam benne, hogy azért tízen visszamegyünk megölni négy heavy-t, de amúgy azonnal beláttam, hogy már kár vitatkozni, rá is mentem a 705A-ra, aki be is töltve, és a repair kit is itt volt... mindegy, még esetleg 2-3 lövés volt benne.

bodzy.wot-recor..._again

Malinovka encounter, nincs is nagyon mit hozzáfűzni, közép játéka.

Nem is ez a kettő a lényeg.

bodzy.wot-recor...ictory

Ennyire még nem voltam meglepve győzelem után. Nem is az, hogy hű de jól játszottam, hanem a teljes döbbenet. Visszanézve is borzalmas, hogy mit éltem túl.

Már az csoda, hogy bejött ez a sarokba kitolás 0:5nél. Artinál kétségeim voltak, nem is találtam meg. Mikor körbeértem a városban, beindult az "intense" zene, de mondom: áh, hogyan? Azt sem tudtam, AP-nek mennyi élete van. Miután őt megöltem és megláttam az Emilt a semmi közepén, akkor azért már felvillant bennem, hogy hátha, de az utána következő epic miss ezt hamar le is csapta. Aztán tíz másodperc van a capből, aztán nem tudom, mi történt.

Videóért:

wotrepmachine.n...37743/

Hovatovább, az ilyesmi meccsekért érheti meg ez az egész random T10 lightozás, mert különben lélekölő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Lacek89
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275107 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Straubbazsi!

A képen látható "Automatically return crew" ami neked ki van pipálva. Mit csinál? Illetve ezt a 1.0.1. hozta vagy egy mód?
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275108 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Az 1000 éve ott van és a legénységet rakja vissza automatikusan. Ha pl egy prémtankba ülteted át 1 menetre és utána mész a nem prém tankoddal akkor nem kel egyenként visszapakolni hanem magától átrakja.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275109 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

hadtjuk beküldte: Straubbazsi!

A képen látható "Automatically return crew" ami neked ki van pipálva. Mit csinál? Illetve ezt a 1.0.1. hozta vagy egy mód?

Azt csinálja, hogy amikor rákattintasz egy tankra a garázsban, akkor az utoljára benne játszott legénységet beleteszi. Tehát, ha például van egy orosz meded és két orosz prémium meded, amikbe azonos legénységet használsz, akkor ezek automatikusan ott lesznek. (Manuálisan ugyanez a parancsnok feletti ikonon kattintásra előjövő második opció.)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275150 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Olasz tier 4-es T5-ös csatában. Második legtöbb sebzést értem el a 30 játékosból, így legalább szoros csata lett. 0-15 :wb:

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275173 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
3 lövést vitt el az RNG. Ebből ha egyet bead akkor megvan a TD15.

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #275181 Írta: SzivacsRobot
Megválaszolva: SzivacsRobot
Jaj, de jól esik a heti megfeszített munka után az ilyen meccs kezdésnek. Visszatér a hitem. :cheer:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.