Jelenleg 216 vendég és egy tag online

Örömködő

1 éve 5 hónapja #274603 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

StahanoW beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Ne már, h 1500+ alap XP csak első osztály????!!! Hát kik játszanak ezzel??? Aimbotos, csaló uniqumok? :troll:

Obj 268 v4-el 7.500 dmg, után meg valamennyi minimális spottal 1. osztály losera :D... mert tier VIII-ba vertem a kis bébifókákat :D Ilyen ez Grande, na de majd amikor Tier IX-ben lőssz ennyit! Akkor tuti meglesz ;)

Jó, nem t9 volt, de T8 azért volt benne. Pl egy full tár a Vk 100.01 P-be :D
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274636 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Nah itt van!!! Csak sikerült...

wotnoobians.wot...zoltam

Bár szerintem a másik jobb csata volt, itt volt itt-ott egy kis mák is...
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274637 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Semmi különös, csak egy kellemes kör a Charioteer-rel.
Amióta töltésgyorsító-szellőzés-célzásgyorsító cuccal, pótellátmánnyal használom, egy új tankot kaptam. Sokkal jobb, mint a töltésgyorsító-álcaháló-periszkóp trió.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

replay
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274638 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Sikerült megkapni rá az Ászt, mielőtt 37k XP múlva megszerzem a nagytesóját :D

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274640 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Hát, nem volt egy rövid nap. Amúgy teljesen időben voltam... bár inkább csak illendőségbő' csináltam meg. Nagyon kétlem, hogy a tízes versenyképes lesz. Szóval, ha nem adnak hozzá majd női legénységet is, akkor valószínűleg nem mostanában fogok játszani is vele. Na jóéjt! :side:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, jamon_serrano, Admiral_von_Yorck, Grande__Reagel, AntTheZ
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274645 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
VK 30.02 M
Prohorovka

1.GM, Pascucci Medál, Nagy kaliber, 4 kill, 2378 kombi sebzés.3 felderítés

Igaz top tier voltam, de naaaa...azért örülök de piszkosul, mert nem találom a játékot vele! :blondy:

wotreplays.eu/s...0_02_m
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274647 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
A tegnapi szervergond+1 óra kitiltás kicsit keresztbe tett, de így is sikerült 10%-os áron beszerezni:

És lesz mit felhasználni a farmoláshoz is:(már csak rá kellene szánjam magam :unsure: )

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Tomat, straubbazsi, Admiral_von_Yorck, Matt__Kirby, SzivacsRobot
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274683 Írta: straubbazsi

Pleb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, FZRPUPU, Serious_Black, Tomat, Matt__Kirby, SzivacsRobot
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274686 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Örült egy kis gép ez, még az én kezemben is :)

Mindjárt hozzá is dobtak egy cetlit :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, SchmityHUN, Exami, Matt__Kirby, KLC_KTE
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274708 Írta: straubbazsi

Mai első csata. És visszatérés a tier tízhez. Legutóbb dühöngtem , hogy indulásnak megint elmaradnak a győzelmek. Nyilván, bennem is volt valamennyire, hogy folytatódni fog vagy sem? Az elején a szpotból eléggé ki vagyok szorítva, nem is crossoltak a nehezeik akkor. Aztán hiába a miénk, a város alapvetően gyenge pozíció. Látom, hogy alul hiába emil és 260, simán bukni fogják túlerő ellen. T100 és BC beljebb tolja, ahogy kell, mondom kész, egy vonal játékterem van, kalapkabát megint.

bodzy.wot-recor...is_one

De nem véletlenül nem dezertálunk ezekről sem.

wotrepmachine.n...26204/

Most már kipróbálnám én is ezt az új replaymachine-t, ha már ilyen kvázi fontos győzelem volt. :lol: Ja és egyébként ez volt az első próba az LT-15ért, ha bármi jön az elején, akkor meg is lehetett volna azonnal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano, Lord_Loga, szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274710 Írta: jamon_serrano

straubbazsi beküldte:

Mai első csata. És visszatérés a tier tízhez. Legutóbb dühöngtem , hogy indulásnak megint elmaradnak a győzelmek. Nyilván, bennem is volt valamennyire, hogy folytatódni fog vagy sem? Az elején a szpotból eléggé ki vagyok szorítva, nem is crossoltak a nehezeik akkor. Aztán hiába a miénk, a város alapvetően gyenge pozíció. Látom, hogy alul hiába emil és 260, simán bukni fogják túlerő ellen. T100 és BC beljebb tolja, ahogy kell, mondom kész, egy vonal játékterem van, kalapkabát megint.

bodzy.wot-recor...is_one

De nem véletlenül nem dezertálunk ezekről sem.

wotrepmachine.n...26204/

Most már kipróbálnám én is ezt az új replaymachine-t, ha már ilyen kvázi fontos győzelem volt. :lol: Ja és egyébként ez volt az első próba az LT-15ért, ha bármi jön az elején, akkor meg is lehetett volna azonnal.

Kezdő játékostól nem is rossz. :) Szép volt!
Az meg külön tetszett, ahogy a BC-t szépen magad elé engedted, látszott, hogy te nem véletlenül álltál meg, ő meg ész nélkül robogott...

(Miközben néztem a replayt, az jutott eszembe, mikor kivégezted az RU-t és újra átugrattál a síneken, hogy hasonló szituban engem tuti seggbe durrantott volna a jagdpunci, és ott lett volna vége a mesének, amilyen mázlista vagyok.. :) )
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274718 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
ez az olasz tank nagyon tetszik... kurvajó :) FUN vele menni.
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274719 Írta: jamon_serrano

GoldMalac beküldte: ez az olasz tank nagyon tetszik... kurvajó :) FUN vele menni.

Ki kéne próbálni akkor, de valahogy taszít a 6. érzék nélküli tier10-ben indulás...
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #274720 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

jamon_serrano beküldte:

GoldMalac beküldte: ez az olasz tank nagyon tetszik... kurvajó :) FUN vele menni.

Ki kéne próbálni akkor, de valahogy taszít a 6. érzék nélküli tier10-ben indulás...

az engem is zavarna :)

wotinfo.net/en/...ll=now

mai pár kanyar vele próbaként :)
Téma zárolva.
1 éve 5 hónapja #274721 Írta: jamon_serrano

GoldMalac beküldte:

jamon_serrano beküldte:

az engem is zavarna :)

wotinfo.net/en/...ll=now

mai pár kanyar vele próbaként :)

És ez mennyi szabad xp-be fájt?
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.