Jelenleg 437 vendég és nincs tag online

Örömködő

1 éve 8 hónapja #266770 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Rohamnyuszi beküldte:

Tankmániás beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

Tankmániás beküldte:

straubbazsi beküldte:

Tankmániás beküldte: Melyik vessző - vel vagy elégedetlen? Szóköz? Azt meg totál nem értem...mit kellett volna egybe írnom amit külön írtam? :)

De lehet igazad van...tré ahogyan írok. :) Meg is mondom ennek a gyereknek tanítson meg helyesen írni :)

Tényleg kell ez?

Nincsen hiba nélküli mondatod.

Már a nagy "helyes írás", "inteligencia" és "klánba van" pontjaid sincsenek helyesen leírva.

Ha minden igaz, a lényegi mondanivalója az volt Attilának, hogy ilyen eredményekkel nem szidna másokat. Ez számomra nem tűnik egy alapjában elhibázott szempontnak a például Dühöngő és a Dühöngő helyett használt fórumok fényében.

Annak fényében sem, hogy ezen pontok mentén próbálod meg őt pellengérezni, nyilvánosan megszégyeníteni, így próbálnál belőle bohócot csinálni.

Komikusan célt tévesztve.

Ilyen szintem már kell.... mert én úgy gondolom , ha valaki szid akkor azt legalább valami minőségi módon tegye meg legalább. :) Rendesen gondolkoznom kell mit is akart leírni ez az IQ bajnok. És azért az örömködő, mert ezen csak rohogni lehet , idegeskedni semmi képen sem :)

A "semmi képen"-nél felsírt egy nyuszi...

Csak mondom...

Nem, nem én...

semmiképpen..így tetszik? Bocsika ejtettem 1 hibát :)

Ami igazán tetszik, illetve ami a hozzátoldást indukálta részemről, az a ritkán tapasztalható helyzetben rejlő komikum.

Akasztják a hóhért tipikus esete, amire Bazsi kellő stílusérzékkel rákontrázott.

De a "legjobb a sztoriban", hogy szerintem ez még mindig nem esett le. :d2:

ui. no offense, nem rajtad; veled nevetek. (nevetnék)

Kicsit elfáradtam, mire ezt a threadet végigolvastam :D
Amúgy nem rossz, amit írt, hiszen igaza van: idegeskedni semmi(lyen) képen sem szabad, ha csendélet, ha akt, ha rosszul sikerült, max újra kell festeni. :)

3GM: Tiger I, Tiger II, E75
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266790 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Amikor az elején felcseszett egy IS7, és elindultam dózer üzemmódban:)

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky, Rohamnyuszi, AntTheZ, szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266791 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Robb_HUN beküldte: Amikor az elején felcseszett egy IS7, és elindultam dózer üzemmódban:)

Jól le lettek dózerolva :applause:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266820 Írta: AwfulDoggy
Megválaszolva: AwfulDoggy
Egy laza E 25. :)

Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266823 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
off-meta FCM 50t 3 gm, ha már kiveszik a shopból megcsináltam a fennmaradt 5%-ot:

replay

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, treffhetes10, Rohamnyuszi, straubbazsi, Kulung69, szecsibeni, Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266868 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Fájó szívvel ugyan, de eladtam A kedvenc tankomat. :cry2: VK 45.02 A

A mérleg a következő:

145 csata
2GM
1605 átlagsebzés
2078 wn8
48,97% WR

Az utolsó 10 csata nagyon szarul ment vele, ezért kicsit haragudtam is rá, de egyébként SZERETTEM! :cry2: :cry2:

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266870 Írta: Matt__Kirby

bandras32 beküldte: Fájó szívvel ugyan, de eladtam A kedvenc tankomat. :cry2: VK 45.02 A

A mérleg a következő:

145 csata
2GM
1605 átlagsebzés
2078 wn8
48,97% WR

Az utolsó 10 csata nagyon szarul ment vele, ezért kicsit haragudtam is rá, de egyébként SZERETTEM! :cry2: :cry2:

Sebaj, majd létrehozunk neked egy "szomorkodót":)
Megvetted a magasabbat? Vagy csak meguntad?
Ha szeretted nem biztos hogy el kellett volna adni:)
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266872 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Tankmániás beküldte: Ma 14:37 kor beléptem a wotba...ez az üzenet fogadott.

Hát mondanom se kell jót röhögtem első reakcióként. Utána meg elgondolkodtam azon , ez a figura milyen okból írt rám , mi késztette arra , hogy a tökéletesre kifejlesztett helyes írásával küldjön nekem egy üzenetet. Aztán rájöttem , valószínüleg a saját bénaságát próbálja leplezni azzal / kevés sikerrel / , hogy másoknak ilyen üzeneteket küldözget. Különösen tetszik, hogy klánba van a gyerek , másodtiszti rangban. Gondolom hasznos tagja lehet a csapatának ekkora szuper inteligenciával :) Unalmas óráiban mások statisztikáit nézi és amelyik rosszabb mint az övé annak beszól?
Hát maximális tiszteletem ...egyes emberek mennyi energiát fektetnek ebbe a játékba :)

Sajnos nem emlékszem melyik csatába szóltam hozzá , mert akkor a replay-t is belinkeltem volna. Gondolom hasonlóan élvezetes volt :)

És tudja fokozni a csávó :)

Szerk.: " : DŰ " ezt hogyan sikerült félre ütnie , mikor a D és az ű betűk között 8 db. egyéb betű helyezkedik el?

Rejtvény : ki mennyi helyesírási hibát talált a hozzászólásban? :)

Sz.V.Sz. Vásárolt accountja van. December óta csak piros csatákat megy, 100 WN8-at rontott egy hónap alatt 8k csatánál...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266873 Írta: bandras32

Robb_HUN beküldte:

bandras32 beküldte: Fájó szívvel ugyan, de eladtam A kedvenc tankomat. :cry2: VK 45.02 A

A mérleg a következő:

145 csata
2GM
1605 átlagsebzés
2078 wn8
48,97% WR

Megvettem a 9-est. Nem szoktam megtartani tankokat, kifejlesztem a következőt és továbblépek. Ezért nem valók nekem a 10-esek sem, nem lehet hova fejleszteni. Eddig négy 10-esemet adtam el. :whistle: Volt amelyiket többször is. :lol:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266887 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70
423 tank a garázsban...

bandras32 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

A mérleg a következő:

145 csata
2GM
1605 átlagsebzés
2078 wn8
48,97% WR

Megvettem a 9-est. Nem szoktam megtartani tankokat, kifejlesztem a következőt és továbblépek. Ezért nem valók nekem a 10-esek sem, nem lehet hova fejleszteni. Eddig négy 10-esemet adtam el. :whistle: Volt amelyiket többször is. :lol:

Nem is éri meg megtartani őket, mert soha sincs vége a gyüjtögetésnek! :awesome:

Amikor azt hiszed lassan vége és megvan minden tank, akkor megint hoznak egy adag új baxást!. :thx3:
kapják be... :angel.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1, Exami
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266888 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Most rendesen irigy lettem, GG :woohoo:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266889 Írta: Matt__Kirby
Nekem is van egy valag tankom. Nem is tudom mennyi. De sajnálom őket, mert igazság szerint 2-3 max 5 amivel egy nap játszom.
Sok olyan tankom van, amit elő sem vettem már hetek óta.
Egyébként ezt furcsállom, úgy tűnik, mintha sokáig tartana "ráállnom" egy tankra (lőszersebesség, látótáv, mozgékonyság stb.) ha nagyon váltogatom a tankokat sokkal bénább vagyok, mintha egy kevéssel mennék.

Nektek ez nem jelentkezett?
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266890 Írta: bandras32

rezsi70 beküldte: 423 tank a garázsban...

bandras32 beküldte:

Robb_HUN beküldte:

A mérleg a következő:

145 csata
2GM
1605 átlagsebzés
2078 wn8
48,97% WR

Nem is éri meg megtartani őket, mert soha sincs vége a gyüjtögetésnek! :awesome:

Amikor azt hiszed lassan vége és megvan minden tank, akkor megint hoznak egy adag új baxást!. :thx3:
kapják be... :angel.

Jelenleg 3, azaz HÁROM darab tankom van. :lol:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266891 Írta: Matt__Kirby
Az durva!

:izomtibi: :yk:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266938 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Mai nap gun markozas szempontjabol katasztrofalis volt. A WZ 132 es a T-30 is 93% felett volt es akkor jott a ket szokasos nagyon rossz csata hogy visszaessek 91-92% korulre.

Talan nem a legjobb valasztas a patch napi kaoszban probalkozni ezzel.

Karpotlaskent viszont futottam egy jo kort az uj szornyeteggel 15/15 atutes/talalat vegig alap loszerrel, ritka es oromteli esemeny. Foleg annak tukreben hogy sikerult ma mar lepattanom T-30 APCR loszerevel egy T-43-rol szembol. :rofl:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Exami
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.