Jelenleg 350 vendég és egy tag online

Örömködő

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #266192 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
bond vadászat közben egy 9 kill T-71-el :applause:
bodzy.wot-recor...9_kill
goldspam :oops:

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266193 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Régen mentem már említésre méltó eredményű csatát, ez valahogy arra sikeredett.

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266230 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
50%, let's fucking goo!

Megvan, 35 után ott a kerek ötvenes!

Még 45k XP az IS-7. Nem érzem az affinitást most sokkal tovább kínlódni vele. Bővebben máskor.
(Kettő Ace-t feltöltöttem.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266232 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

viktor9421 beküldte: Régen mentem már említésre méltó eredményű csatát, ez valahogy arra sikeredett.

Grat a körhöz!

Amúgy, mennyire jó ez a cucc? Kb. 2-3 csata és meglesz a top löveg, minden más már megvan hozzá. Valahogy a kis meggymagköpködővel még nem jött át az érzés, főleg t10-ben, de kíváncsian várom mit ad le a rendes löveggel :huh:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266236 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

straubbazsi beküldte: 50%, let's fucking goo!

Megvan, 35 után ott a kerek ötvenes!

Még 45k XP az IS-7. Nem érzem az affinitást most sokkal tovább kínlódni vele. Bővebben máskor.
(Kettő Ace-t feltöltöttem.)

Ennyire nem áll rá a kezed, vagy ennyire használhatatlan a mostani metában a T*10?

Visszaszeretném venni a 257 miatt, meg javítani a 27k csatával ezelőtti borzalmas statom (357 csata 1,4k avg... :sick: :sick: ), de ha hulladék, akkor inkább csak a free tank érdekel

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266241 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Rohamnyuszi beküldte:

AntTheZ beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

szecsibeni beküldte: Nagyon szép :beer2:
Szívesen megnézném a visszajátszást is, mivel mindenféle trükk, pozíció érdekel, hogy minél jobb spotter lehessek. Nem lenne nagy kérés esetleg, ha visszajátszást is csatolsz ide? :oops: :)

Köszönöm, de csak szerencsém volt ;)

Nem szoktam feltölteni, de ezzel úgy fest szerencséd lesz. :)

Igazság szerint az eleje passzív spot, mivel sok volt a light és bejött, amire számítottam. (értsd. hibázik a másik oldalon a light és ellövi magát).

Utána aktív spot beszarimód, mivel egy lövés voltam.

De remélem lesz benne valami, ami a hasznodra válhat.

Itt találod a visszajátszást: klikk

Kedves Nyúl Úr!

Most tényleg letörölted a replájt? Na ne máááá.

Mea maxima culpa, nem számoltam bónusz érdeklődőkkel :d2:

De lásd kivel van dolgod ;)

just4u

Most latomcsak figyelmesseged, d3 megnezni csak este tudom, remelem addig marad.
(majd jelzem)
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #266244 Írta: straubbazsi
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mármint, mert kínlódásnak neveztem vagy a statok miatt? Tőlem nem rossz ám momentán a T9 mondjuk 3k. :)

A winrate meg nyilván rövidtáv. Ráadásul, ez ugye oda-vissza ható dolog. Sokat sebzel, sokat nyersz. Ugyanakkor, sokat nyersz, még többet sebzel. Különösen egy ilyen "inkább támogató, stabil DPM, relatív gyors" heavy-ben. Már típusában, amúgy meg úgyis neked kell vezetni, kezdeményezni legtöbbször. (Assist sebzésről nem is beszélve, amikor a csapatod nagy része nem talált egynél többször, és még nagyobb része nem talált a csata lényegi elvesztése előtt egynél többször.) Egy kevésbé extrém futás mellett stabil 3k+ DPG kalkulálnék.

De tudni, hogy rövidtáv, benne van, időnként megtörténik, még nem jelenti azt, hogy nem segített volna jobban megkedvelni a tankot, ha nem bő 25 százalékra futok a várható értékemtől az első 40 csatában. :)

És nyilván nem is fogok még x száz meccset lejátszani vele, hogy nagy biztonsággal 60% felett legyen a WR mutatója.

Másrészről, de ennek is tükrében, nekem nem túl szimpatikus. Szerintem jobb a WZ11114 abban, amit csinálni érdemes vele. Mondom ezt úgy, hogy személy szerint még azért sem rajongtam különösebben.

Hulladéknak egyáltalán nem hulladék vagy átlag alatti. Egy 3GM-re mindenképpen fun lehet, ha éppen kedved van játszani egy kilences nehezet. Ugyanakkor, itt a Mäuschen, 1-4, új francia kilences, Conqueror mind egyértelműen erősebbnek tűnnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan, szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266246 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Mindegy hogy mi, mert mind kettőt kivesézted :P

Köszöntem szépen. A hulladék jelző talán tényleg sok volt. Most az IS-5-öt gun markolom és ÚRAM ISTEN.

Régebről nekem az maradt meg a tankról, hogy jó gun és semmi más használható dolog. Most hogy bejött a HD, azt írják, hogy beüthetetlen torony és relatíve mobilis egy HT-hez képpest.

Viszont a tank mindeképp a jövő héten érkezik az IS-el egyetemben és meglátjuk, hogy mi lesz.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266247 Írta: straubbazsi

A hulladék jelző talán tényleg sok volt. Most az IS-5-öt gun markolom és ÚRAM ISTEN.

:lol: Azután tuti felüdülés lenne! Tényleg nem rossz ez a T-10 ágyú, csak nem nagyon jutottam el abba fázisba, amikor igazán öröm használni. Például cleanup levadászni a megtalált artikat, tdket, mmm, fincsi. :cheer:

bodzy.wot-recor...ndmill
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266248 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Újabb (magamhoz mérve) jó kör a Jagdpanzer IV-gyel. Tier 8-ban is képes a pusztításra. Imádom ezt a vasat, és a precíz lövegét. 73 csata után már 83,5% fölött jár a GM is, még soha semelyik tankkal nem voltam ennyire eredményes. Talán ezzel sikerülni fog a 3 GM is valamikor.

bodzy.wot-recor...tier_8

Bónuszként sikerült a T28 HTC kampány újabb küldetése is.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266249 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

straubbazsi beküldte:

azóta folyamatosan növekszik a wn8-am, de elég lassan, mivel

Azért hívtam ugrásnak, mert akkor mintán ugrásnak számít. És te is és én is tudom, hogyan alakulnak azok a recent mutatóid. :whistle:

just4u

Köszönöm a biztatást! :beer2:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266257 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

szecsibeni beküldte:

straubbazsi beküldte:

azóta folyamatosan növekszik a wn8-am, de elég lassan, mivel

Azért hívtam ugrásnak, mert akkor mintán ugrásnak számít. És te is és én is tudom, hogyan alakulnak azok a recent mutatóid. :whistle:

just4u

Köszönöm a biztatást! :beer2:

Olvastam az utolsó néhány hozzászólásodat.
Összegezve valahogy így érzem én is, csak nekem mintha lassabban menne. Igaz 20K meccs van minuszban:)
Sok sikert kívánok!

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266261 Írta: szecsibeni

Robb_HUN beküldte: Olvastam az utolsó néhány hozzászólásodat.
Összegezve valahogy így érzem én is, csak nekem mintha lassabban menne. Igaz 20K meccs van minuszban:)
Sok sikert kívánok!

Köszönöm! :beer2:
Én is sok sikert kívánok! ;)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266276 Írta: szecsibeni
Első értelmesnek mondható meccsem T30-cal! Míg nem volt meg a top löveg, addig ki nem állhattam. Most egy pár normálisabb meccsel, valahogy kezdek "ráérezni" :cheer:

Szegény Skoda tornya röpült :trollol: :trollol:
És tényleg méltó, a "herélő" névhez :applause:

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #266279 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Majd holnap mehetnénk együtt, én is szeretem.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.