Jelenleg 211 vendég és egy tag online

Örömködő

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266038 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

szecsibeni beküldte: Nagyon szép :beer2:
Szívesen megnézném a visszajátszást is, mivel mindenféle trükk, pozíció érdekel, hogy minél jobb spotter lehessek. Nem lenne nagy kérés esetleg, ha visszajátszást is csatolsz ide? :oops: :)

Köszönöm, de csak szerencsém volt ;)

Nem szoktam feltölteni, de ezzel úgy fest szerencséd lesz. :)

Igazság szerint az eleje passzív spot, mivel sok volt a light és bejött, amire számítottam. (értsd. hibázik a másik oldalon a light és ellövi magát).

Utána aktív spot beszarimód, mivel egy lövés voltam.

De remélem lesz benne valami, ami a hasznodra válhat.

Itt találod a visszajátszást: klikk

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266110 Írta: Krisoberst
Megválaszolva: Krisoberst
Első Nicols medalom:

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266112 Írta: Krisoberst
Megválaszolva: Krisoberst
ISU 122 Berlinnel egy jó kör. Ráadásul kezdő legénység, még paralámpa sem volt.

:
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266119 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Rohamnyuszi beküldte:

Szívesen megnézném a visszajátszást is, mivel mindenféle trükk, pozíció érdekel, hogy minél jobb spotter lehessek. Nem lenne nagy kérés esetleg, ha visszajátszást is csatolsz ide? :oops: :)

Igazság szerint az eleje passzív spot, mivel sok volt a light és bejött, amire számítottam. (értsd. hibázik a másik oldalon a light és ellövi magát).

Áh, köszönöm! shaking
Tetszett a csata :) És persze hasznosnak is bizonyult :lol:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266146 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Na ez a nap is eljött. Életem első Radley-Walters medálja jött össze a sokak által lesajnált T 24-gyel. Oké, top tier, de még paralámpám sem volt. A klántársaknak külön köszönet! :) Remélem, hogy sok követi még majd! Sok ilyet a többi fórumozónak is!

bodzy.wot-recor...alters

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266148 Írta: szecsibeni
És meg is van a következő 3.GM :blondy: :dancing: Pénteken 88%-on állt, gondoltam ha már ilyen régóta megvan a KV1, ideje lenne megszerezni :cheer: Volt egy pár drop, 0-ás kör, de végre ma sikerült összehozni :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Rohamnyuszi, urbi82, straubbazsi, Matt__Kirby, KLC_KTE
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266153 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

És meg is van a következő 3.GM

Ha egyszer egy biznisz beindul!

:applause:

;)
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266155 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Rohamnyuszi beküldte:

Kedves Nyúl Úr!

Most tényleg letörölted a replájt? Na ne máááá.
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266158 Írta: szecsibeni

straubbazsi beküldte: Ha egyszer egy biznisz beindul!

;)

:beer2:

De azért bőven van még mit csiszolni azon a "bizniszen" :awesome: :)

Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266174 Írta: straubbazsi

szecsibeni beküldte:

;)

Hát nemtom, nekem az a benyomásom, hogy elkezdtél aktív lenni az oldalon valamikor nem annyira nagyon régen, jó hozzáállással használod, figyelsz, kérdezel, válaszolsz, és láthatóan haladsz is. Ha pedig rákeresek, akkor

azt találom, hogy egy stagnálósabb időszak után ugrást látunk. Innen meg már csak egyenesben kell tartani. :gandalf:

Aztán lehet, hogy teljesen tévúton járok és nem is lesz harmadik meg tizedik 3GM! ;P

- Csiszolnivalója meg mindenkinek akad.
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266176 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

szecsibeni beküldte:

;)

Hát nemtom, nekem az a benyomásom, hogy elkezdtél aktív lenni az oldalon valamikor nem annyira nagyon régen, jó hozzáállással használod, figyelsz, kérdezel, válaszolsz, és láthatóan haladsz is. Ha pedig rákeresek, akkor

azt találom, hogy egy stagnálósabb időszak után ugrást látunk. Innen meg már csak egyenesben kell tartani. :gandalf:

Aztán lehet, hogy teljesen tévúton járok és nem is lesz harmadik meg tízedik 3GM! ;P

Bazsi, kielemezhetnéd a "görbéimet".
Kíváncsi vagyok te mit mondasz rá.
Természetesen tudom, hogy időigényes meg minden...
Majd kitalálok valami kárpótlást:
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266180 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

AntTheZ beküldte:

Rohamnyuszi beküldte:

Kedves Nyúl Úr!

Most tényleg letörölted a replájt? Na ne máááá.

Mea maxima culpa, nem számoltam bónusz érdeklődőkkel :d2:

De lásd kivel van dolgod ;)

just4u

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, AntTheZ
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja #266182 Írta: szecsibeni

straubbazsi beküldte:

szecsibeni beküldte:

;)

Aztán lehet, hogy teljesen tévúton járok és nem is lesz harmadik meg tizedik 3GM! ;P

Augusztus környékén ismertem fel azt, hogy ideje lenne változtatni a játékomon. Bár már régebbről ismertem az oldalt, kb. nyár körül lettem aktívabb. Akkor kezdtem el tanulni, visszajátszásokat nézni stb. Azóta folyamatosan növekszik a wn8-am, de elég lassan, mivel már 14-15k csatám volt, amikor "megvilágosodtam" szóval az összesítettem nehezen nő. De úgy gondolom, hogy "egész jó" szintet tudok tartani, úgy havi szintre lebontva. Nyilván vannak azért napi, heti visszaeséseim, de az is nagyrészt miattam tudható be.

Volt egy célom még augusztusban, nevezetesen az, hogy a 1300-1400wn8-am felvigyem 1600 körülire. Most a következő cél az 1800 :gandalf: Így ezen kis célok elérése folyamatos sikerélménnyel ajándékoz meg :blondy:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, straubbazsi, Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266186 Írta: straubbazsi

Mármint egy fejlődni akarsz és mit tanácsolnék szemszögből? Mondjuk másmilyenből nem is nagyon tudok válaszolni.

Elsőre ránézésre.

Hát, ha az összesített grafikonokat nagyon messziről és és hunyorítva nézzük, akkor haladsz te, csak úgy ráérősen, komótosan, nem sietve sehová. Viccet félretéve, ez még önmagában nem feltétlen probléma. Plusz, a recent (közelmúlt) görbék sokkal látványosabban mutatnak a jó irányba.

Azt látom, hogy iszonyatos időt eltöltöttél mid és low tier tédézéssel. De tényleg sokat. Ezen meg azért tágítani kellene. Ami egyébként egy visszaható dolog. Tanulgatod a többi tanktípust, de ez közben fejleszti a teljes játékod, így td gameplay-t is.

Azt látom, hogy amikor beülsz egy másik típusba, akkor alapvetően megvan benned a szándék az aktív és ahhoz illő játékra, kimozdulni a komfortzónából - ami nagyon jó -, csak a kivitelezés nem megy. Replayek nélkül ugyan tényleg csak tippelés, de arra gondolok, hogy alapok nem lehetnek a helyükön. Mint a terep megfelelő használata, minimap elégséges figyelése, a tankod micromenedzsmentje, kvázi irányítása, pályák egészének átlátása (és nem csak tédéből rutinszerű bejátszása) és a többi. Ezekhez pedig nem kell félni visszanyúlni. Új mintákat keresni, megpróbálni változtatni a berögzüléseken is.

Még mindig elsőre azt javasolnám, hogy a gyakorlatban tier hét álljál rá. Ez egy minden szempontból jó tier. Válassz egy-egy jó tankot a három kérdéses típusból, fókuszálj erre a területre. Sokszor említettük, kiegészíted panther/m10, e25, megkeresed még mindig itt a szükséges creditet is. (Nem kell Skorpiont, pláne high tier orosz medeket erőltetni egyelőre. Az egy teljesen fordított irány.)

De még minden előtt azt javasolnám, fórumozz kevesebbet! :awesome: Nem-nem, tényleg. Benne van az időd a játékban, benne van az idő a játékban a játék körül is, de szerintem egyik helyen sincs megfelelően elosztva. Nyilvánvalóan érdekel az emberi, meg a közösségi része, de megtalálhatnád a "technikai", a "szárazabb" órákat is. Többet olvasni fórum helyett "cikkeket", többet nézni, többet alapozni. Munkahelyeden csak fórumozni tudsz, egy-egy videó nem fér bele? Egy egy útmutató újraolvasása? Egy jó kis tanks.gg session? És konyhaangollal is hamar rááll ám a füled, különösen ha valaki könnyen érthetőt kezdesz el követni (skill4ltu, halo?).

Ha pedig nem ilyen szempontból, hát talán akkor is válaszoltam valamennyire.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #266191 Írta: straubbazsi

azóta folyamatosan növekszik a wn8-am, de elég lassan, mivel

Azért hívtam ugrásnak, mert akkor mintán ugrásnak számít. És te is és én is tudom, hogyan alakulnak azok a recent mutatóid. :whistle:

just4u

Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.