Jelenleg 356 vendég és 6 tag online

Örömködő

1 éve 9 hónapja #264228 Írta: Yukinohana
Megválaszolva: Yukinohana
Szép kör Gratulálok!!!
Akkor ezek szerint a recept az LT-15-ös küldetésekhez a T71. Vagy mit ajánlotok még pl. a T28HTC LT-15 küldihez?
Köszönöm a választ!!!
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264229 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Yukinohana beküldte: Szép kör Gratulálok!!!
Akkor ezek szerint a recept az LT-15-ös küldetésekhez a T71. Vagy mit ajánlotok még pl. a T28HTC LT-15 küldihez?
Köszönöm a választ!!!

Én azt 13 75-tel csináltam meg például.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264233 Írta: Benpe
Megválaszolva: Benpe
Középső motor, 110 ágyúja még csak, de egy pedómaci körben sikerült :D

Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264235 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Végre megvan az első GM. :banana:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264253 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Megvettem az utolsó low tier amcsi prémtankot, amit még lehet kapni és nekem nem volt meg.
Fun kis masina :D

A lőszerrel vannak gondok, abból talán 3 maradt a meccs végére :D

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #264325 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Napi M53/55 Tank Ász, Gore medál :troll:
*Bónusz SPG 15 van hátra az obj 260-hoz :)

(A fos mobilnetem kiűzött a sípályára...)
Replay:
bodzy.wot-recor..._spg12

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264326 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

bfreshfishb beküldte: Napi M53/55 Tank Ász, Gore medál :troll:

Most megöleljelek, vagy megvesselek?:)
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264329 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Robb_HUN beküldte:

bfreshfishb beküldte: Napi M53/55 Tank Ász, Gore medál :troll:

Rendkívül hasznos klikkere voltam a csapatnak.:) Ellenben egyy-két jómadárral, akik visszahozták a hévége fényét erre a csatára. Egy csoda volt.:)

Happy brrrrrrt day

Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264331 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb, Rohamnyuszi, _BudSpencer_, AntTheZ, Ferrari-fan
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264353 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Megtettem, amit régen meg kellett volna már tennem. Örülök, hogy rá tudtam magamat szánni végre. :izomtibi:

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264354 Írta: Matt__Kirby

_BudSpencer_ beküldte: Megtettem, amit régen meg kellett volna már tennem. Örülök, hogy rá tudtam magamat szánni végre. :izomtibi:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Kivitted a mosatlant?
Megrugdostad az asszonyt?
Bevakoltad a házat?
Kaszinót robbantottál????

:troll:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264360 Írta: _BudSpencer_
Pontosan Robb. Odaadtam a mosatlant a wargamingeseknek. Vissza már nem kérem, megtarthatják maguknak. :d2:

5év plusz egy hét, bőven sok volt a játékból. Előtte sem toltam semmilyen online játékkal, közben sem semmi mással. Ezután sem fog lekötni szerintem semmi game, legfeljebb fél óra után mind megunom, nem tud érdekelni. Valamiért ez fogott meg, de az utóbbi durván egy év kiölt belőlem mindent. Vaddisznó erős prémtankok okádása, egy éve már ellehetetlenített nyolcas szint, elmebeteg (japán) repeszre épülő tankok, hupilila meg nyalókás rénszarvasos tankok, egy második világháborús környezetben. Plusz még ezer dolog amiért a szememben hiteltelenné, élvezhetetlenné vált a játék. Kénytelen voltam bedobni a szennyest. Élhetetlen lett a játékbeli környezet számomra.

Na, de ugye ez itt az örömködő? Nincs helye károgásnak. Különben is örülök. Boldogabb csak akkor leszek, ha jön az értesítés az eltörölt accomról.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #264364 Írta: Matt__Kirby

_BudSpencer_ beküldte: Pontosan Robb. Odaadtam a mosatlant a wargamingeseknek. Vissza már nem kérem, megtarthatják maguknak. :d2:

5év plusz egy hét, bőven sok volt a játékból. Előtte sem toltam semmilyen online játékkal, közben sem semmi mással. Ezután sem fog lekötni szerintem semmi game, legfeljebb fél óra után mind megunom, nem tud érdekelni. Valamiért ez fogott meg, de az utóbbi durván egy év kiölt belőlem mindent. Vaddisznó erős prémtankok okádása, egy éve már ellehetetlenített nyolcas szint, elmebeteg (japán) repeszre épülő tankok, hupilila meg nyalókás rénszarvasos tankok, egy második világháborús környezetben. Plusz még ezer dolog amiért a szememben hiteltelenné, élvezhetetlenné vált a játék. Kénytelen voltam bedobni a szennyest. Élhetetlen lett a játékbeli környezet számomra.

Na, de ugye ez itt az örömködő? Nincs helye károgásnak. Különben is örülök. Boldogabb csak akkor leszek, ha jön az értesítés az eltörölt accomról.

Nagyon nagyon sajnálom, hogy az oly ritka értelmes emberek közül megint elveszítünk egyet.
Megértelek, sokszor én is érzem így de egyenlőre a tank nem ereszt.
Azért talán a fórumon érdemes lenne maradnod. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #264369 Írta: Matt__Kirby

zambaizacsi beküldte: .

.
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #264370 Írta: _BudSpencer_
Fórumon maradok, az szórakoztat. Szigorúan csak a játéknak vetek véget.
Értelmes? Azért ezzel sokan vitatkoznának ám! :P

Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.