Jelenleg 324 vendég és 3 tag online

Örömködő

1 éve 7 hónapja #264048 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Továbbra is azt mondom, hogy ez az ág így jó, ahogy van.

9. csata a SU-101-el

wotnoobians.wot...gy_van
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264056 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda

Tank_szemelyzete beküldte:
Van elég kredited fele gold, fele HE összeállításra? Én annak idején stock ágyúval eléggé rendesen a HE-re alapoztam, mert kredithiány miatt a goldot hanyagoltam.

Valamiért ez a heavy ág szeret "kihívásokat" produkálni, ST-I grind IS-3-on kifejlesztett BL-9 nélkül még rosszabb.

Tegnap 8as szakaszt játszottunk így hárman és nem akartam prém tankkal játszani, ezért az egyetlen használható nem elit nehéz tankomat vettem elő. Rá sem néztem a lőszer kiosztásra. Két hete vettem, ráraktam akkor a 175ös átütésű ágyút, amihez volt 10 repesz és 10 arany, azt betöltöttem, a maradék pedig AP lett. A legénység is 94%, az 1. skill 60% körül jár. 100%-os legénység nélkül nem akarok goldozni, nagyon szállnak a lövedékek :d3:

Egyébként köszönöm a tanácsot, még a KV4 fejlesztése elmarad, először a T110E5-öt akarom már végre kihúzni, azt az ágat még 3 és fél éve kezdtem és illene már befejezni :rofl: :rofl:

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264060 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
Láttátok, hogy zerokapitany nyerte a super WarGaming PC-t?

Gratula! :xmas3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, Kulung69
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #264070 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Szegény! Kicsit sajnálom! Na jó nem! De jót tett a májamnak!
Egy lövés 1000hp-s sebzés! :) :) :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264073 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Első megszerezve :banana:

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu, szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264078 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Egy kis feszültséglevezetés :D

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264087 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna

szecsibeni beküldte: Végre sikerült kihoznom magamból a maximumot, ahhoz képest, hogy nem vagyok valami nagy játékos :blondy: Egy kis sikerélmény nem árt sose :awesome:

Sajnos az elmúlt pár napban, ezt nem lehetett volna elmondani rólam, gyengébbnél gyengébb meccseim voltak, legfőképp az én hibámból (bénaság, dekoncentráltság stb.)...Egyszóval sz@rul játszottam.

Egyedül a T30 és a T-34 meccseimre nem vagyok büszke, de mentségemre szóljon, hogy a T30-som még elég új és nem igazán éreztem még rá...A T-34-gyel meg szimplán hülye és meggondolatlan voltam :silly:

Ezt a tank szerinti napi statisztikát melyik oldalon nézed?
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #264091 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Nenna beküldte:

szecsibeni beküldte: Végre sikerült kihoznom magamból a maximumot, ahhoz képest, hogy nem vagyok valami nagy játékos :blondy: Egy kis sikerélmény nem árt sose :awesome:

Sajnos az elmúlt pár napban, ezt nem lehetett volna elmondani rólam, gyengébbnél gyengébb meccseim voltak, legfőképp az én hibámból (bénaság, dekoncentráltság stb.)...Egyszóval sz@rul játszottam.

Egyedül a T30 és a T-34 meccseimre nem vagyok büszke, de mentségemre szóljon, hogy a T30-som még elég új és nem igazán éreztem még rá...A T-34-gyel meg szimplán hülye és meggondolatlan voltam :silly:

Ezt a tank szerinti napi statisztikát melyik oldalon nézed?

www.wotinfo.net...-stats
Íme :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nenna
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264100 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Hali! Most szúrtam ki, hogy a WG kisorsolta az "Ultimate World of Tanks PC Giveaway" nyerteseit és gyanúm szerint legalább két magyar nyertes van köztük: Az egyik maga a főnyeremény nyertese "zerokapitany" játékos, illetve a voucher nyertesek közt látható "KovRob" (gondolom Kovács Robi). Szóval örömködjünk a magyar sikereken :banana: :beer2: :xmas3: :newyear1: :izomtibi: :applause: :applause:
worldoftanks.eu...inner/
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264114 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
100-as csővel nem is olyan rossz! A végén még egy Pascucci is becsúszott. :banana:

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #264120 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Ma öt óra Team Battles alatt közel hét millió creditet profitáltam.

Úgy nyilatkoztak róla, hogy halott formátum. Majd csinálnak ezzel is valamit. Pedig csak éppen felfedeztem magamnak. Egészen érdekes is tud lenni. Főleg, hogy ma majdnem teljesen végig csak klántársakkal ment.

Már jövedelmezősége mellett is érdekes :lol: .

Nem mintha holnaputántól bármilyen komolyabb creditszerzés közelében akarnám látni magamat igen jelentős ideig...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264126 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
A pár napja bemásolt T-28E F-30-as harc replaye. Nem volt egy hatalmas tehetségű csapat, de jól is jött. A végén elkövetett nagy hibát még most is sajnálom. Elkapkodtam... :/

bodzy.wot-recor...op_gun
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #264144 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly
Szegény E25:D KB 22 goldot kaptam tőle abból 20-al nem tudott átütni:) A találati arányán ebben a csatában elég sokat rontott:)

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #264150 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Hoztam egy jó képet:

A hugi lőtte a 11 évével! :applause:
Majd átmegyek az unokatesóimhoz és hozok onnan is a Reka_Hunnia acc-ról. Állítólag van pár szép. Az AMX 13F3 artyra a második kiválóságjel, meg hasonlók.
Ezzel az acc-al apám és Berni játszik, de míg apám ezzel jó ha 1000-eket sebez, a kicsik simán elkalapálják. Múltkor gyakorlóztak, a Berni az AMX 13F3-al apám meg amivel akart. Apám egy csatát se nyert. :ohmy:

Ahogy elnézem ezt azért hetente meg is lövi:

Nem feltétlenül. Én pl. sebeztem már 2-3 éve 10000 HP felett a foch 155-el (mi más lett belőle, mint vereség), ennek ellenére a játékon belüli statisztika azt mondja, a legnagyobb sebzésem 7700 volt, ami úgy hülyeség ahogy van.

Ehhez nem tudok mit hozzászólni. Aki ismer tudja, hogy sosem érdekelt a stat, nem is néztem. Azt tudom, hogy pár éve a Borsig volt a top tankom, szinte csak azzal mentem. Tán még a WT auf se volt meg. És nekem elég ha én tudom, hogy akkor azzal 8000 dmg volt a max-om. Még arra is emlékszem, hogy míg itt a hosszú csövűt favorizálták, akkoriban én voltam az egyetlen aki a trollgun-al mászkált. Aztán vagy fél éve sikerült überelnem a helyére lépett WT-vel, amivel is 10000 felettit lőttem. Tudomásom szerint tán akkor mindkettőről raktam is fel képet, de ez se biztos. Lényeg, hogy én tudom. Ellentétben másokkal, én nem sosem látott vadidegen emberek kívánalmainak meg kritikáinak akarok megfelelni.
A sok kommentből meg annyi igaz, hogy tényleg nem vagyok még nagykorú. :angel.
Ez azonban olyan bűn amit mindenki elkövet életében. GoldMalac-nak meg annyit, hogy a WOT-ban nálam messze jobb ahogy látom, de szövegértésben messze a hátam mögött. Ezért nem látom értelmét a vitának vele. Hisz amit hisz...bizonyítékot utólag semmiről ne várjon. shaking

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #264154 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
2. csillag hulladék legénységgel.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.