Jelenleg 442 vendég és 4 tag online

Örömködő

2 éve 5 hónapja #264114 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
100-as csővel nem is olyan rossz! A végén még egy Pascucci is becsúszott. :banana:

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #264120 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Ma öt óra Team Battles alatt közel hét millió creditet profitáltam.

Úgy nyilatkoztak róla, hogy halott formátum. Majd csinálnak ezzel is valamit. Pedig csak éppen felfedeztem magamnak. Egészen érdekes is tud lenni. Főleg, hogy ma majdnem teljesen végig csak klántársakkal ment.

Már jövedelmezősége mellett is érdekes :lol: .

Nem mintha holnaputántól bármilyen komolyabb creditszerzés közelében akarnám látni magamat igen jelentős ideig...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264126 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
A pár napja bemásolt T-28E F-30-as harc replaye. Nem volt egy hatalmas tehetségű csapat, de jól is jött. A végén elkövetett nagy hibát még most is sajnálom. Elkapkodtam... :/

bodzy.wot-recor...op_gun
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264144 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly
Szegény E25:D KB 22 goldot kaptam tőle abból 20-al nem tudott átütni:) A találati arányán ebben a csatában elég sokat rontott:)

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #264150 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Hoztam egy jó képet:

A hugi lőtte a 11 évével! :applause:
Majd átmegyek az unokatesóimhoz és hozok onnan is a Reka_Hunnia acc-ról. Állítólag van pár szép. Az AMX 13F3 artyra a második kiválóságjel, meg hasonlók.
Ezzel az acc-al apám és Berni játszik, de míg apám ezzel jó ha 1000-eket sebez, a kicsik simán elkalapálják. Múltkor gyakorlóztak, a Berni az AMX 13F3-al apám meg amivel akart. Apám egy csatát se nyert. :ohmy:

Ahogy elnézem ezt azért hetente meg is lövi:

Nem feltétlenül. Én pl. sebeztem már 2-3 éve 10000 HP felett a foch 155-el (mi más lett belőle, mint vereség), ennek ellenére a játékon belüli statisztika azt mondja, a legnagyobb sebzésem 7700 volt, ami úgy hülyeség ahogy van.

Ehhez nem tudok mit hozzászólni. Aki ismer tudja, hogy sosem érdekelt a stat, nem is néztem. Azt tudom, hogy pár éve a Borsig volt a top tankom, szinte csak azzal mentem. Tán még a WT auf se volt meg. És nekem elég ha én tudom, hogy akkor azzal 8000 dmg volt a max-om. Még arra is emlékszem, hogy míg itt a hosszú csövűt favorizálták, akkoriban én voltam az egyetlen aki a trollgun-al mászkált. Aztán vagy fél éve sikerült überelnem a helyére lépett WT-vel, amivel is 10000 felettit lőttem. Tudomásom szerint tán akkor mindkettőről raktam is fel képet, de ez se biztos. Lényeg, hogy én tudom. Ellentétben másokkal, én nem sosem látott vadidegen emberek kívánalmainak meg kritikáinak akarok megfelelni.
A sok kommentből meg annyi igaz, hogy tényleg nem vagyok még nagykorú. :angel.
Ez azonban olyan bűn amit mindenki elkövet életében. GoldMalac-nak meg annyit, hogy a WOT-ban nálam messze jobb ahogy látom, de szövegértésben messze a hátam mögött. Ezért nem látom értelmét a vitának vele. Hisz amit hisz...bizonyítékot utólag semmiről ne várjon. shaking

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #264154 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
2. csillag hulladék legénységgel.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #264167 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
A fókavadászat keltette lelki gyötrelmeket csak redlivótersszel lehet igazán eredményesen kezelni... :troll:

Sose hittem volna, hogy a kínai vonal ilyen kis kellemes lesz,

:blondy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264176 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
113 - Ász

Hajnalból, buliból hazaérve, alkoholtól fűtve. Talán emiatt tele hibákkal, lehetett volna 10k is.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #264183 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
Meghogy a kis francia taras nem egy jo tank...

Link

4,1k dmg es 8 kill
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264184 Írta: AwfulDoggy
Megválaszolva: AwfulDoggy
Egy laza Revo kör.
T55A afk volt,úgyhogy volt kb. 1000 ingyen dmg. :lol:

Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264187 Írta: Yeara
Megválaszolva: Yeara
Egy jobb kör a Sheridennel

wotreplays.eu/s...eridan
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264190 Írta: Benpe
Megválaszolva: Benpe
Nekiálltunk húzni legénységet az új szovjet ágakhoz, ha már adja ez a hétvége.
Nézem, hogy 89-90%-on van a GM, 2,5 óra alatt sikerült kihúzni (régebbi legénységgel gyorsabb lett volna).

Ezúttal is köszönetet mondok a "Nagy Szovjet 67. Ural Lőszergyár" sztahanovista Igor Szergej éldolgozójának, hogy előírt százalék feletti munkájával biztosította angol kapitalista barátainktól kapott, szovjet felszereléssel továbbfejlesztett harcjármű lőszer utánpótlását :silly: :lol: :lol: :lol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Rohamnyuszi, Kulung69, szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264193 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Eddigi legjobb event volt ez a Holiday ops, még soha nem volt ennyi kredit a számlámon :)

+összejött egy Skorpion,Lorr40t + 6k arany 22 ládából, ez szintén elég jónak mondható.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264210 Írta: szeszpioca
Megválaszolva: szeszpioca
gondolom nem a "mezei" ládákból :P

A lét határozza meg a tudatot,ja megiszod a lét elszáll a tudatod.
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #264214 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
LT-15 a hetes T71 CMCD-vel T9ben. 8k kombinált, rakatnyi medál és a megérdemelt büntetést, amiért camp-eltem egész csata alatt. :dry: Na de üsse kő, ilyet sem minden nap gurulok. :dancing: replay

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Serious_Black, szecsibeni, Benpe
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.