Jelenleg 391 vendég és 9 tag online

Örömködő

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #261867 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Bocs Réka, de a skorpionnál nem láttam még jobb TD-t, pedig elég sok van meg elhiheted.
Gyakorlatilag "szarja" a pénzt, 3-4-5K-t simán lehet vele sebezni akár X-ben is. akármikor.
Az egyetlen hátránya a papír test, de legalább relative gyors. A kettő ugye együtt nem működhetne.
Szerintem egyedül az X-es Td-k veszik fel vele a versenyt. Meg persze ott van az Strv S1, de az sem tetszik annyira.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #261871 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
Egy saját és/vagy csapattársak hibáival teli napot sikerült egy jó meccsel zárni, amikor még a csapattárssal is sikerült együttműködni a végén. (leporoltam ma egy kicsit őkelmét, nem is emlékszem, mikor játszottam vele utoljára.....)

wotreplays.eu/s...anvagn
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, _BudSpencer_, straubbazsi
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #261891 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Hatul kempelos TD-vel a sajat HP masfelszereset (de inkabb 2*-ereset kis tierben) illene lesebezni, ahhoz hogy a csapat gyozelmi eselyet pozitivan befolyasold, mivel te "biztonsag"-bol lovoldozol a frontharcosok hata mogul.

Skorpion G-hez nem nyultak hozza, nem volt ninjanerf. A Skorpion G jatekba kerulese ota a jatek maga valtozott, a light tank agak szethuzasaval tobb a spotter, nehezebb rejtve maradni, tobbet megy X-es tankok ellen + bekerultek a jatekba az agyonpancelozott japan es nemet heavy-k, meg ugy altalanassagban a nehezek eleg sok buffot kaptak. Aki a megvaltozott korulmenyekhez nem kepes alkalmazkodni azok sirnak es valamifele WG-fele rejtett nerfben talaljak meg a hiba okat, holott pontosan rajtuk mulik, hogy nem tudjak hozni a regebbi eredmenyeket.

A vicces az, hogy az emberke egyik nap meg sir, hogy a WG ninjanerfelte a tankjat, kovetkezo napon ment vele egy Tank Asz-t es persze az nem ninjabuff volt, hanem skill. :applause:

Par emberrel osszevitatkoztam a prohardver WoT topikjaban pont emiatt, sajnos ott nagyon sok a konteos, akik egymas hatat veregetve gyartjak a hulyebbnel hulyebb kifogasokat hogy miert nem megy nekik a jatek. Tegnap ota nem latogatom azt a topikot, rajottem nincs ertelme, mert nem lehet oket meggyozni, nekem meg nincs energiam az iszapbirkozashoz. Ugyanezert nem fogok tobbet a WoTinfo-n cikkek alatti hozzaszolasokat sem olvasni.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, geritango, Lord_Loga, uuee, MegaJani, Anna_Blue
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261897 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

dobilaci beküldte:
Hatul kempelos TD-vel a sajat HP masfelszereset (de inkabb 2*-ereset kis tierben) illene lesebezni, ahhoz hogy a csapat gyozelmi eselyet pozitivan befolyasold, mivel te "biztonsag"-bol lovoldozol a frontharcosok hata mogul.

Skorpion G-hez nem nyultak hozza, nem volt ninjanerf. A Skorpion G jatekba kerulese ota a jatek maga valtozott, a light tank agak szethuzasaval tobb a spotter, nehezebb rejtve maradni, tobbet megy X-es tankok ellen + bekerultek a jatekba az agyonpancelozott japan es nemet heavy-k, meg ugy altalanassagban a nehezek eleg sok buffot kaptak. Aki a megvaltozott korulmenyekhez nem kepes alkalmazkodni azok sirnak es valamifele WG-fele rejtett nerfben talaljak meg a hiba okat, holott pontosan rajtuk mulik, hogy nem tudjak hozni a regebbi eredmenyeket.

A vicces az, hogy az emberke egyik nap meg sir, hogy a WG ninjanerfelte a tankjat, kovetkezo napon ment vele egy Tank Asz-t es persze az nem ninjabuff volt, hanem skill. :applause:

Par emberrel osszevitatkoztam a prohardver WoT topikjaban pont emiatt, sajnos ott nagyon sok a konteos, akik egymas hatat veregetve gyartjak a hulyebbnel hulyebb kifogasokat hogy miert nem megy nekik a jatek. Tegnap ota nem latogatom azt a topikot, rajottem nincs ertelme, mert nem lehet oket meggyozni, nekem meg nincs energiam az iszapbirkozashoz. Ugyanezert nem fogok tobbet a WoTinfo-n cikkek alatti hozzaszolasokat sem olvasni.

Igen sajnos sokan esnek abba a hibába hogy saját sikertelenségük oka mindig a mások vagy a rendszer hibája. Míg egy iszonyat mázlis az ellenfél által elbénázott győzelmüket pedig saját átlag képességüknek vizionálnak. És ez a kettő egy ördögi körben szépen be is zárul a tudatlanok feje felett.
De hát ha mindenki felismerné saját hibáit, hiányosságait akkor a Wotinfo sem lenne olyan élettel teli :troll:

Nem kell a legjobbnak lenned, elég arra törekedned, hogy ma légy jobb annál, aki tegnap voltál
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261911 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll
Tudom, hogy ötös... de nekem ez az első :pacifier: !!! Valahogy imádtam, amikor először játszottam vele, így ma nekiestem, és kihúztam rá életem első 3MoE -ét. Volt liftezés rendesen, de végül sikerült - nem is akár hogyan.

Replay...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Apa1972_hu, uuee, Rohamnyuszi, _BudSpencer_, Admiral_von_Yorck, Exami
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261912 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
T34-85M bucka harc

3 kill, 1765 demage, 360 pattintás, 378 spot, 1 first spot

wotreplays.eu/s...34-85m
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261913 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
2 nap alatt a 3. 3gunmark.. a 65. :))))

Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261915 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

GoldMalac beküldte: 2 nap alatt a 3. 3gunmark.. a 65. :))))

Itt helyben berosálok :applause: :beer2:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261920 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

GoldMalac beküldte: 2 nap alatt a 3. 3gunmark.. a 65. :))))

Ennyinél még mindig akkora az öröm mint az elsőknél, vagy csak szimplán elmosolyodsz és eldünnyögsz egy "na ez is megvan"-t? ;)
Nekem csak két tankon van azok is csak ötösek, meg nem túl gyakoriak. De mikor meglettek örültem mint majom a farkának.
Mindenestre szép munka, gratula. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GoldMalac
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261921 Írta: GoldMalac
nagy mert sok meló van mögötte, csak néhány tank jól áll nem kell bele sok csata már.. kvázi befejezem "csak"
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #261931 Írta: Grizzly14
Megválaszolva: Grizzly14
Üdv!

Majd két évi küszködés utàn, egy fantasztikus artys kívàlóra teljesített külsővel meglett az object 260!!!!!!!!!!
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261932 Írta: GoldMalac
először is hatalmas grat.. nem egyszerű!

nem gonoszkodásból de hamarosan irsz a dühöngőbe is, hogy sajna mekkora szar :)
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261934 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Főleg hogy IS-4-el a frontja alját nem bírtam belőni (mondjuk ebben az is közrejátszott hogy nem láttam a "csőr" alá)Bár ez talán az én bénaságomat igazolja :whistle:

Go your own way! Járd a magad útját!
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #261937 Írta: GoldMalac
kész ez is

Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #261940 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Megint T34-85M...bár ez vereség, de ez van! :)
Top Gun,6 kill, 1663 demage,1 oszt. vaslap

wotreplays.eu/s...34-85m
Újra a garázsban az UDES! :dancing:

Nagy Kaliber, HK Mesterlövész, 4 kill, 4645 dem.,

wotreplays.eu/s...des_03
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.