Jelenleg 584 vendég és 14 tag online

Örömködő

1 éve 11 hónapja #260406 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Serious_Threat beküldte: Tiger I 3 gunmark meccs

Replay

9:30-nál valami parádés volt a talajfogásod! :newyear2:

Gratula a körhöz! shaking
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260410 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
ma reggel :)

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260413 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

GoldMalac beküldte: ma reggel :)

Tudod, nagyon utálom, hogy már reggel tudtok játszani. Én meg llhetek 3-ig a melóhelyen.
:wb: :wb: :wb:

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260428 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Robb_HUN beküldte:

GoldMalac beküldte: ma reggel :)

Tudod, nagyon utálom, hogy már reggel tudtok játszani. Én meg llhetek 3-ig a melóhelyen.
:wb: :wb: :wb:

Egyem meg a szíved!
Én meg ilyenkor megyek 18,30 - 06,30 -igy melózni 5 napig....igaz utána meg 5 napot itthon vagyok....
Mondjuk ha meg eljövök 5 nap szabira akkor zsinórban 15 napot vagyok itthon.
Viszont nekem meló napnak számít a szombat, vasárnap, ünnep nap, stb.....mondjuk korrektül ki is fizetik az ünnepi éjszakát is! shaking :beer2: :xmas1:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #260430 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Mikor átérsz a pályán és megtalálod mind a 3 artát, az valami felbecsülhetetlen :evil:

Darton kegyelméből!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #260441 Írta: Turboninja20
Megválaszolva: Turboninja20

13 105 3moe :lol:

Tier10 3mark: Obj. 268; 5A; 140; IS-4; E-100; 50B; AX; IS-7; 121; Leo1; 13 105; STB-1; 268v4; 260; E4; SConq; 705A; BC; 113; Grille15
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, Rallyefan81, Jonathan Corbett
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260442 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Anyám biztosan csuklott rendesen :)

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260459 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
Tizenpár csata után azt mondtam, hogy gyűlölni fogom ezt a tankot, arty mágnes, csapatnak és mapnak kiszolgáltatott tohonya tank...
Aztán gondoltam, kipróbálom a szupernehéz repesz páncélt, azóta csak kopognak az artyk én meg nevetek rajtuk. :lol:
18. csatára meg gondolta, megörvendeztet egy Ásszal, és ha a Mausunk nem 2k dmg alatt lő, és hatékonyabban segít a végén, még nyertünk is volna.
Kíváncsi leszek a folytatásra...

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #260461 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Kézremegős meccs :)

bodzy.wot-recor...umitru

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260470 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

bittus beküldte: Tizenpár csata után azt mondtam, hogy gyűlölni fogom ezt a tankot, arty mágnes, csapatnak és mapnak kiszolgáltatott tohonya tank...
Aztán gondoltam, kipróbálom a szupernehéz repesz páncélt, azóta csak kopognak az artyk én meg nevetek rajtuk. :lol:
18. csatára meg gondolta, megörvendeztet egy Ásszal, és ha a Mausunk nem 2k dmg alatt lő, és hatékonyabban segít a végén, még nyertünk is volna.

Azt hiszem vstab helyett nekem is fel fog kerülni rá a repeszpáncél, kezd elegem lenni az artykból.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #260475 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Kulung69 beküldte:

bittus beküldte: Tizenpár csata után azt mondtam, hogy gyűlölni fogom ezt a tankot, arty mágnes, csapatnak és mapnak kiszolgáltatott tohonya tank...

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Azt hiszem vstab helyett nekem is fel fog kerülni rá a repeszpáncél, kezd elegem lenni az artykból.

Én venti helyett tettem rá, így elég jópofa lövéseket lehet elengedni vele. :cheer:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260484 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Új szerzemény, 0 kilométeres. Majd holnap meglátjuk:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260489 Írta: Benpe
Megválaszolva: Benpe
Be lehet azt piszkálni, pöckölni, tuszkolni! :silly: :lol: :silly:
Full stock konstrukta, talán a legények pont százasok lettek, és sztem pont megadta az Ászt, mert azért akkor kör nem volt :)

Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260491 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Nem tudom hogy hogyan ezen én is meglepődtem,de MEGINT ÉLVEZETES a játék!A slusszpoén az egészben egy olyan tankkal amit már ez előtt 2x adtam el mert szinte használhatatlan tohonya dögnek gondoltam.(Igazából még mindig az...) de a VK45.02P Ausf B valahogy kezd a szívemhez nőni.Nem tudom hogy azért-e mert egy OP dög vagy azért mert tényleg jó tank lett belőle de ha olyan csapatba rak ahol nem hagynak magamra az első 10MP-ben,akkor igencsak megvan neki a fear factor és meg lehet vele fogni 1-1 oldalt! És ugyan ez a T26E5-nél is.Zseniális support/támadó tank,és a villámgyors töltésével bele lehet esni az ellenfél nyakába!

Go your own way! Járd a magad útját!
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #260515 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina

bittus beküldte:

Kulung69 beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én venti helyett tettem rá, így elég jópofa lövéseket lehet elengedni vele. :cheer:

Én speciel venti-töltésgyorsító-repeszpáncél kombót használtam rajta, meg most az vagy a nagytesóján is. Stabilizátornak annyira nem láttam értelmét, ( mondjuk attól függ melyik ágyú van rajta ) mert ha akar akkor úgy is eltalál bármit, bárhol, ha meg olyan a napja akkor a 20 méterre lévőnek is mellélő :D
Viszont a repeszpáncél is néha érdekes, mert van, hogy azzal kapok az artáktól 6-700at

Darton kegyelméből!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.