Jelenleg 366 vendég és egy tag online

Örömködő

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #258283 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Egyetlen küldetésnyire a T55A tanktól :) De úgy érzem ennek a megszerzéséhez kevés a tudásom , ügyességem.

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258287 Írta: Tankmániás
Ez vicces... 0 xp?

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258288 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Tankmániás beküldte: Ez vicces... 0 xp?

Nyilván kilépett a jóember...manapság sok esetben egyáltalán nem meglepő (szerintem érthető is jópárszor)...
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #258289 Írta: Tankmániás
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

De attól mert kilép még 3.5k sebzésért jár xp... Rosszul tudom? Vagy ha kilép nem ad XP-t? Ez nekem új:)

Mondjuk még nem is léptem ki sose csatából...

Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258292 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

Tankmániás beküldte:

De attól mert kilép még 3.5k sebzésért jár xp... Rosszul tudom? Vagy ha kilép nem ad XP-t? Ez nekem új:)

Mondjuk még nem is léptem ki sose csatából...

Ha dezertál, vagyis kilép, úgy hogy még életben van, akkor nem jár.

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258294 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
És megvan annyiszor a közelébe de most végre sikerült az első KOLOBANOV medálom kb 25e csata
wotreplays.eu/s...ll_iii

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258310 Írta: FZRPUPU
Fél mp re voltam 4. killtől és befoglalnak a buzik........ pedig vezettünk sokkal.... :wb: de megvan az ász ezzel is

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258311 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Tankmániás beküldte: Egyetlen küldetésnyire a T55A tanktól :) De úgy érzem ennek a megszerzéséhez kevés a tudásom , ügyességem.

Nekem VK100P-vel lett meg Malinovkán....:) csak egy Löwe és egy Jagdtiger kellett hozzá...:)
bodzy.wot-recor...0001_p

Happy brrrrrrt day

Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258313 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Ender beküldte: A maraton óta nem játszottam vele, úgyhogy már ideje volt kipróbálni. A századik csatára végeztem is a csillagozással. Öröm volt vele a játék, javaslom mindenkinek kipróbálni, persze gyakori HE használattal. :)

Üdv, néztem a hsz-edet, és kifigyeltem hogy a tankba vegyesen voltak a női és férfi személyzet. Már bevezették hogy koedukáltan is megy a sia+ bia vegyesen hozzáadott 5% skillel?
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258314 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: acelkocka
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258318 Írta: FZRPUPU
Mától nem artyzom, megtértem pogány maradok. eladtam a fenébe, a T55A spg15ös küldit meg kiváltottam.
Soha többet arty-t.
4 körbevettünk egy bc-t úgy beszorítottuk mozdulni se bírt és a saját artyk közénk vert belém egy 200hp-s + a többiekbe és semmi bocs. Mikor kiszedtem mérgembe még neki állt feljebb. Nem akarom szegény édesanyám csukoljon, így is sok a telefonszámla meg a víz számla mikor felhív hagyjam abba a játékot mert úgy csuklik. :troll:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258319 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

Cogito ergo Bumm... :-)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, MegaJani, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258330 Írta: Tankmániás

Az a vicc hogy 11k már legalább 50x meg volt. 12 k nem akar sehogy össze jönni :) Egyébként gratula...de gondolom sok szerencse is kellett hozzá.

Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #258354 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Tegnap megtört a jég.

Majd két hónap után mentem pár csatát. Nem volt ugyan jó az a négy kör amit mentem, és az elsőben egy V4D-os csókával "barátilag" egymásba lőttünk, de ennyi kihagyás után betudom a balf_szkodásom annak, hogy a dinoszauruszok tenyésztése nem ilyen figyelmet igénylő dolog.

Peace out. :D

.Trollz be flippin' out, Mon!

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #258359 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Kár, hogy el kell majd adni a Tortát az FV-ért... :(

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS
Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.