Jelenleg 465 vendég és nincs tag online

Örömködő

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #257795 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Igazad van.
Rendben, majd megmondom a Bc-s csávónak, hogy ne lőjön szarrá, mert ő egy közepes tank, és nem lehet se gyorsabb, meg sem szebb mint én.:)

Nyilván annyi, hogy a helyeden nem egy BC ül az ellenfél csapatában. Ugyanakkor, sajnos meglehetőst ritkán határozhatja meg a kimenetelt a tízes scoutok egymáshoz képesti teljesítménye.

Az a helyzet, hogy a BC light szerepkörben majdnem ugyanazt tudja mint az AMX, viszont az AMX-nél mint med sokkal többre (tűzerő, stb...) képes.

Egyrészt.

Másrészt, az a szerepkör alig tapintható T10-T12 csatákban. Még ha véletlenül kapunk is egy negyedrészt nyitott pályát, akkor is simán benne van, hogy nincs kinek spotolni. Nincs rászorulva.

"Klános" játékokban a típusok és szerepek markánsan elkülönülnek egymástól randomhoz képest. Meg van valós jelentősége az információnak is. És igen, még ott is, 10ből 9szer Bat-Chat végzi el a munkát.

A map pool teljesen horrid. És akkor bemegy 30 tank ezekre a pályákra, 28nak 450 méter felett van a látótávja, 26nak van valami értelmezhető páncélja, és akkor megint felteszed magadnak a kérdést, hogy miért is ezt az alacsony carry potenciállal rendelkező, undergunned, feladat nélküli valamit választottam ki a garázsból?

Nem is tudom, említsem e, az egy dolog, hogy a kis pályák, de high tier sokszor még egy Malinovka is gyakorlatban csak egy bazi nagy corridor. Ahol gyakran kontraproduktív szpotolni, mert tök jó, hogy vannak nyílt részei, meg örülsz a 4k plusz spotodnak, a csapat a céllövöldének, csak aztán már a hegyre felfelé menet agyonlövik őket. Ott veszítünk, és veszítettünk.

*

Vagy azt, hogy a boostok (mászás) folyamatos kivételével még tovább gyengülnek ezek a tankok. Randomban, és egyértelműen "klános" játékokban is.

*

Egyébként, pik-pakk visszavágtam 50% WR-re! De hát ilyen rulett érzet ez.

*

Ezzel együtt! Nyilván nem a leglelkesebb órákban írtam délelőtt. Elnézést azoktól, akik éppen grindelik. Szó sincs arról, hogy a 105 nem lehet egy jópofa, vagy akár menő tank. Hogy nem lehet rossz dolgokat csinálni az ellenféllel nyolc fok gundeppel, 390 alfa autoloaderrel, a sebesség kihasználásával. Hogy nem élvezhető a játék vele, vagy nem adhat szórakoztató meccseket.

Csak annyi, hogy a legkevésbé sem kompetitív választás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Matt__Kirby
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257817 Írta: Wasp81
Megválaszolva: Wasp81
Balfék létemre ez a mai meccs felvidította a napomat :) Persze kellett hozzá az ellenfél balf@szsága, de akkor is :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #257822 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Wasp81 beküldte: Balfék létemre ez a mai meccs felvidította a napomat :) Persze kellett hozzá az ellenfél balf@szsága, de akkor is :)

Imádtam a kicsikét 2000 csata után adtam el 5skilles legényekkel brutálisakat lehetett menni. 2800hp körül volt a legtöbb találatom ha jól emléxem. És az első poolom is 11kill a másik accon ami a keresztfiamé már a legényeken még fosó lámpa se volt :D

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257827 Írta: Wasp81
Megválaszolva: Wasp81
Igen, nagyon lehet vele darálni, ha minden úgy jön össze. Nekem ez a bemelegítő tankom, örök darab marad :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, FZRPUPU
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257891 Írta: FZRPUPU
Úgy érzem ez 1 kicsit kellemetlen :blink: :spaz:

wotreplays.eu/s...ype_64

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257895 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Pont a retek panther8.8-cal sikerült :)

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, MegaJani, szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257901 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Feri38_HUN beküldte: Pont a retek panther8.8-cal sikerült :)

Szép kis meccs lehetett. Gratula hozzá ;) :beer2:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257902 Írta: szecsibeni
Tudja valaki, hogy kb. mennyit kéne sebezni meg "assistálni" a tank ászhoz? Most is mindent megtettem, de csak 1.osztály lett. Úgy látszik, magasan van a léc vele :lol: :lol:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #257904 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
No offense, de a tank ászt xp-re adják. Túlzással, de akár sebzés nélkül is meg lehet szerezni. ;)

Ha más spotját vagy low tier tankokat lősz, akkor a nyers sebzés ellenére is kevesebb xp-t fogsz kapni.

Szerk.: Amúgy jelenleg 1320xp alatt nem adja
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257905 Írta: szecsibeni

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: No offense, de a tank ászt xp-re adják. Túlzással, de akár sebzés nélkül is meg lehet szerezni. ;)

Ha más spotját vagy low tier tankokat lősz, akkor a nyers sebzés ellenére is kevesebb xp-t fogsz kapni.

Áh, így már világos mint a Nap! Köszönöm :lol: :thx2:

Nem veszek semmit rossz névre, bármilyen építő jellegű kritikát elfogadok. Hiába van több mint 17 ezer csatám, még mindig tapasztalok új dolgokat. shaking

Egyébként van már 300 csatám az E50-nel, de szégyenszemre még mindig nem bírtam Tank ászt szerezni vele :applause:

Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257914 Írta: FZRPUPU
Mire megszeretném elbúcsúzok tőle :applause: Ezen is túl vagyok.

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #257916 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nagy "elmék" ha egymásra találnak, az A-44 és én...

bodzy.wot-recor...y_good

Ja, és ennyit a Defenderről. A végén alaplőszerrel "meghágtam" :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #257917 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

FZRPUPU beküldte: Mire megszeretném elbúcsúzok tőle :applause: Ezen is túl vagyok.

Bár sose vettem volna meg a grillét... Inkább piszkáltam volna meg a szemgolyómat egy rozsdás szöggel... Nincs sok 10es tankom még, de minden vele lefutott csata utan az kívánom barcsak eggyel kevesebb lenne...
Remélem neked jobban fog tetszeni.

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257918 Írta: FZRPUPU

Proxima_hun beküldte:

FZRPUPU beküldte: Mire megszeretném elbúcsúzok tőle :applause: Ezen is túl vagyok.

Bár sose vettem volna meg a grillét... Inkább piszkáltam volna meg a szemgolyómat egy rozsdás szöggel... Nincs sok 10es tankom még, de minden vele lefutott csata utan az kívánom barcsak eggyel kevesebb lenne...

Még nem vettem meg nincs meg a kredit rá. Akkor én még nem bántam meg semmit :D elég szenvedős volt a 9es kicsi is 3x vettem vissza mire megbékéltem az ágyúsüllyedésével.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Proxima_hun
Téma zárolva.
2 éve 7 hónapja #257919 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

FZRPUPU beküldte:

Proxima_hun beküldte:

Még nem vettem meg nincs meg a kredit rá. Akkor én még nem bántam meg semmit :D elég szenvedős volt a 9es kicsi is 3x vettem vissza mire megbékéltem az ágyúsüllyedésével.

:) igen a 9-es is macerás bár én sose fogom eladni igencsak szeretem. A csőlehajlási problémát én mindig azzal oldom meg, hogy a csővel a tank fara felé nézek. A grillevel kapcsolatban azért másnak biztos más a véleménye, de részemről egy hulladék. Legalábbis a nerf után az.

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.