Jelenleg 323 vendég és 4 tag online

Örömködő

2 éve 3 hete #257277 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

bittus beküldte:

Robb_HUN beküldte:

bittus beküldte: Egy Tank Ász, plusz egy lépéssel közelebb az Obj. 260-hoz: :banana:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Milyen a 105-ös?

Elemzés nincs róla, nekem megvan a 13 90. Ahhoz képest?

Különben GG! az a sebzés bármilyen tank becsületére válna:)

Köszi. Tőlem tankelemzést ne várj, max. totál szubjektív benyomásokat. :cheer: Én most kifejezetten az LT-15-re hajtottam (hajtok), így a spot elsődleges szempont. Ma volt vele két tanker sniperem is ennek ellenére, és ez egy francia ágyútól némiképp meglepett. De pont ebben a csatában meg az RNG negatív oldalát kaptam meg, csúnya missekkel. De összességében egyre jobban szeretem, kezdem megszokni a 3 lőszeres tárat. :)

3 (!) HÁROM??????????
Látod ilyesmire gondoltam.:)
És tölt 35mp-ig?
GG WG.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #257279 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Robb_HUN beküldte:

bittus beküldte:

Robb_HUN beküldte:

bittus beküldte: Egy Tank Ász, plusz egy lépéssel közelebb az Obj. 260-hoz: :banana:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Milyen a 105-ös?

Elemzés nincs róla, nekem megvan a 13 90. Ahhoz képest?

Különben GG! az a sebzés bármilyen tank becsületére válna:)

Köszi. Tőlem tankelemzést ne várj, max. totál szubjektív benyomásokat. :cheer: Én most kifejezetten az LT-15-re hajtottam (hajtok), így a spot elsődleges szempont. Ma volt vele két tanker sniperem is ennek ellenére, és ez egy francia ágyútól némiképp meglepett. De pont ebben a csatában meg az RNG negatív oldalát kaptam meg, csúnya missekkel. De összességében egyre jobban szeretem, kezdem megszokni a 3 lőszeres tárat. :)

3 (!) HÁROM??????????
Látod ilyesmire gondoltam.:)
És tölt 35mp-ig?
GG WG.

3, jól látod. És volt olyan csata, hogy egy mozgó Charioteert mindhárom eltalálta, az első gyújtotta, így csapatának első halottja volt, és volt, hogy egy artyt nem bírtam kiszedni egy tárból (tudom, én bénaságom :cheer: )
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257281 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Akkor a Bc 25 az jobb választásnak tűnik nem? Mert nekem mindenki azt mondta, hogy a 13 90-et válasszam mert az jobb. De ha azt nézzük, hogy a X-es BC-nek ugyanez a dmg van csak a tárkapacitása 5, akkor jobbnak tűnik.....vagy csak nem tudok valamiről?

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257282 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Sajna a T10 franszia light elég pontatlan .Azt hiszem papiron 0,42 amit lentebb lehet vinni . A töltés 24 sec és 3 lövedék van a tárban .Az alap Apcr jó , itt is ezt érdemes vinni . A cammo +látótáv talán a legjobb ezen a szinten érzésre . Egyenlőre a Tot miatt ezt vettem ,de már rég kihúztam az összes light-ot és a következő a Wz lesz amit beszerzek .
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #257283 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Robb_HUN beküldte: Akkor a Bc 25 az jobb választásnak tűnik nem? Mert nekem mindenki azt mondta, hogy a 13 90-et válasszam mert az jobb. De ha azt nézzük, hogy a X-es BC-nek ugyanez a dmg van csak a tárkapacitása 5, akkor jobbnak tűnik.....vagy csak nem tudok valamiről?

Ami a light előnye, hogy mozgás közben is megmarad az álcája.

Betettem neked a garázsban összehasonlításba:

gyazo.com/5b814...e36324

gyazo.com/ed355...711575

Mindkét tankon az 5. skillsor fut a legénységen, de a bc-n még nincs maximumon a látótávnövelés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257366 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Úgy érzem 1 kicsit odabsztam nekik :applause: :dancing: :blink: :spaz: :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257381 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Azért a sok bot között is becsúszik 1-2 normálisabb meccs. Bár, vért kellett érte izzadni......

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257414 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11

Sziasztok!

Azért rá kell jönnöm hogy rajtam kívül is vannak hülíék. :cheer: :cheer: :cheer: T6 os csatába 4 es tankall 575 öt pattintottam és 112 őt sebeztem.

Nem, egyáltalán nem vagyok büszke,de így is benne voltam a 10 be. :rofl: :rofl: :rofl: :rof:

Szóval hétvége. :beer2: :applause:
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257415 Írta: FZRPUPU
Kezdek ráérezni erre a szarra közepes cső de szépen oszt. Inkább Heavy ként megyek előre mit campelek vele. A napom is visszahúztam vele szépen.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #257418 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

Sok sok idióta kellett ehhez mindkét oldalon de azért örülök neki :thx2:

http://wotreplays.eu/site/3945901#el_halluf-anna_blue-pz_kpfw_b2_740_f

Mi a véleményetek a csatáról?

Nem kell a legjobbnak lenned, elég arra törekedned, hogy ma légy jobb annál, aki tegnap voltál
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, eddi11, szecsibeni
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257421 Írta: eddi11

Ez az Emil I a kiscsővel elég szörnyű, de mire meg lessz a nagy addigra meg is szokom.Bár így T10 ben szinte tehetetlen.

Szerintem.
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257423 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Anna_Blue beküldte:

Sok sok idióta kellett ehhez mindkét oldalon de azért örülök neki :thx2:

http://wotreplays.eu/site/3945901#el_halluf-anna_blue-pz_kpfw_b2_740_f

Mi a véleményetek a csatáról?

Szerintem szép meccs volt vele ;)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257424 Írta: FZRPUPU

eddi11 beküldte:

Ez az Emil I a kiscsővel elég szörnyű, de mire meg lessz a nagy addigra meg is szokom.Bár így T10 ben szinte tehetetlen.

Szerintem.

Ugyan így vagyok a T30al, holnap meg lesz a big gun ma már nincs kedvem.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257425 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Sok-sok hónap, talán év után visszavettem, és szerelem első látásra :love: :love:
Amikor egy 6-os meccsben a bottomtier TD levisz egy oldalt, és top sebző is... Ennyit a nyafogókról :applause: :pacifier:
wotreplays.eu/s...er_38t

~MJ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, eddi11
Téma zárolva.
2 éve 3 hete #257426 Írta: eddi11

FZRPUPU beküldte:

eddi11 beküldte:

Szerintem.

Ugyan így vagyok a T30al, holnap meg lesz a big gun ma már nincs kedvem.

Pontossan ezért szeretem azt is.Bár elég kevés az ilyen csata.

Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.