Jelenleg 328 vendég és 4 tag online

Örömködő

2 éve 1 hónapja #256396 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Nem gondoltam volna, hogy ezzel össze lehet hozni egy acélfalat! :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256398 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Nem felhőtlen öröm, csak majdnem.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #256414 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Eredetileg örömködni szerettem volna (~4,6k kombinált, GM rögtön 94,5%-ra ugrott), erre:

Akit érdekel, nézze vissza a csatát és világosítson már fel, hogy mégis mit kellett volna még tennem. :thx2:

A vicc az, hogy tökéletes lett volna videóként az elemzésben: illusztrálni a sebzéspotenciált és az ágyúkarakterisztikát. Így már én sem nyúlnék hozzá, nemhogy megkérjem erre Bodzy-t. :pinch:

Azért nem késett sokáig a harmadik csillag. :)

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, phurges00, Netudd, bfreshfishb, MegaJani, _BudSpencer_, szecsibeni, Exami
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #256418 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Eléggé kis szókészlettel operál a csóka.

De legalább tudjuk, hogy fákat szopogatsz spotolás közben. :troll: Majd megnézem, hogy milyen ellenfeleket kellett vona neked lekapni róla a kis light-tal , amiért ennyire kiborult.

Azt gondolná az ember, hogy top tier heavyvel ilyen armorral csak átsétál az ellenfélhez gondtalanul...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256420 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ó, hozzá nekem is volt már szerencsém, sőt egy pár éve még klántársam is volt egy rövid ideig (aztán megváltunk tőle). A neve egyébként tökéletesen tükrözi a viselkedését, ezt TS-en is tapasztaltuk anno.

A tiltólista amúgy nálatok működik az új verzió óta?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256423 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
7-es egylövetű light-tal ilyen meccset menni :yk: . Nagyon szép és gratulálok hozzá :applause: És főleg low tierként.

Annyira szeretem az ilyen pofázós idegbetegeket. Szerencsétlennek nem volt túl érett felfogása, ráadásul még a szókincse sincs a helyzet magaslatán...De főleg azt utálom, mikor megpróbál "kioktatni", de mikor megkérdezem mit csináljak akkor, akkor bezzeg tovább szid...

Száz szónak is egy a vége... Gratulálok a teljesítnényhez és a 3.GM-hez :D

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256430 Írta: pr0birka
Megválaszolva: pr0birka
Ismét bővült a lista:

Valamint húzom a wz-111-et az 5A- hoz, stock legénység és kis cső társaságában.... bele se merek gondolni mi lesz ha meglesz rá a nagy cső!

:blondy:

3GM: S35CA, AMX Elc, T67, SU85i, Pz.T25, Pz.III/IV, Pz.SflIVC,VK30.01H, SkodaT25 ,59-16, Type64, Type58, AMX 12t, M26 Jackson, Hellcat, T37, A43, Rudy, T-34-85,T-34-85M, Nashorn, Jg.Pz.IV, VK30.01P,Dicker Max,Achilles, CromwellB, Strv 74, Scorpion, T25AT, SU122-44,Steyr WT, E25,VK 30.02.D,SPIC,Tiger I, WZ-132, T-34-2, M41 Bulldog, KanJpz,StrvS1,Rhm Borsig,M4A1 Rev.,Udes03,AMX Cannon 105, AMX30, B-C 25t AP, T54lwt,Waffen Pz.IV., B-C 25t,
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Netudd, Tomat, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256444 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Ender beküldte: Eredetileg örömködni szerettem volna (~4,6k kombinált, GM rögtön 94,5%-ra ugrott), erre:

Akit érdekel, nézze vissza a csatát és világosítson már fel, hogy mégis mit kellett volna még tennem. :thx2:

A vicc az, hogy tökéletes lett volna videóként az elemzésben: illusztrálni a sebzéspotenciált és az ágyúkarakterisztikát. Így már én sem nyúlnék hozzá, nemhogy megkérjem erre Bodzy-t. :pinch:

Azért nem késett sokáig a harmadik csillag. :)

Eme csodás "élőlény" neve mindent elárul róla :troll:

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #256467 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Egyszer csak úgy meglett. :blondy:

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, pr0birka, FZRPUPU, Netudd, Tomat, Exami
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256504 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Ezt a teljesítményt tessék alulmúlni. :trollol: :trollol: :trollol:

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #256521 Írta: matu
Megválaszolva: matu
Utolsó csatára megadta az Ászt. Egy újabb cél elérve. :)

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #256526 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

pr0birka beküldte: Valamint húzom a wz-111-et az 5A- hoz, stock legénység és kis cső társaságában.... bele se merek gondolni mi lesz ha meglesz rá a nagy cső!

:blondy:

11sec/490dmg... És 10/7 fölfelé dobja az rng. Klasszikus WARMACHINE :beer2:
(Nekem már az 5A-ra fáj a fogam)

Happy brrrrrrt day

Téma zárolva.
2 éve 4 hete #256539 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 4 hete - 2 éve 4 hete #256555 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac

Szmertyij beküldte: Ezt a teljesítményt tessék alulmúlni. :trollol: :trollol: :trollol:

Úgy tűnik korrigálták az értékelést. Még nekem is 40 ponttal nőtt a WN8 egy csata után. Szerintem most kalkulálták bele, hogy van Chrysler tankom is mert addig az ismeretlen volt számára.
Téma zárolva.
2 éve 4 hete #256588 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
A név kötelez. :blondy:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.