Jelenleg 388 vendég és 9 tag online

Örömködő

1 éve 9 hónapja #254383 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mostanában sok a Passuccim......
Ki érti ezt?:)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254400 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda
Kell a fenének a nagy ágyú! Én anélkül is nagyágyú vagyok :troll: :troll:

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, Exami
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254410 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Challanger nagyon bejön az új ágyújával, kb a free-to-play Comet, abban az értelemben hogy hasonló játékstílust igényel, de nem kell prémium lőszer bele :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254454 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
2 kör, 2 Ász, 2 arty, 2 mission-al beljebb az Obj 260-hoz. :troll:

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254456 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Csak egy bottom tier TD...

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254472 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
A44 Trololo...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuzda, _BudSpencer_, Kulung69
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254481 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

phurges00 beküldte: Na kedves emberek, van megoldás szakaszozásra barátlista nélkül is.

Egy klántag indít egy sh-t... aki szakaszozni akar a haverjával, az manuálisan rákeres az általa indított SH-ra és csatlakozik a szobába. Ott pedig már mehet a jjobb klikk és szakasz létrehozása .

Nekünk így sikerült. Én klán nélküli vagyok. Bementem az sh szobába , ott pedig meghívtam akit akartam. Akit hívtam Venti-s. Megkapta a meghívást és el is fogadható .

pár perc az egész, de legalább nem kell egyedül gyötrődni...

Barátom és én is klán nélküliek vagyunk. Mostanában úgy szoktunk szakaszozni, hogy pontosan egyszerre nyomunk rá a csata gombra 6-os tankkal, és szurkolunk, hogy egy csatába tegyen. 10-ből 7-szer sikerül kb. :) . Ha egy oldalra kerülünk, akkor mehet rögtön a szakasz. Ha másik csapatba, akkor a csatajelentésnél meg tudjuk hívni egymást.
Amúgy meg .... be, hogy még mindig nem tudták ezt a hibát megoldani...

Játékosnév: szeni17
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254483 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Tomat beküldte:

phurges00 beküldte: Na kedves emberek, van megoldás szakaszozásra barátlista nélkül is.

Egy klántag indít egy sh-t... aki szakaszozni akar a haverjával, az manuálisan rákeres az általa indított SH-ra és csatlakozik a szobába. Ott pedig már mehet a jjobb klikk és szakasz létrehozása .

Nekünk így sikerült. Én klán nélküli vagyok. Bementem az sh szobába , ott pedig meghívtam akit akartam. Akit hívtam Venti-s. Megkapta a meghívást és el is fogadható .

pár perc az egész, de legalább nem kell egyedül gyötrődni...

Barátom és én is klán nélküliek vagyunk. Mostanában úgy szoktunk szakaszozni, hogy pontosan egyszerre nyomunk rá a csata gombra 6-os tankkal, és szurkolunk, hogy egy csatába tegyen. 10-ből 7-szer sikerül kb. :) . Ha egy oldalra kerülünk, akkor mehet rögtön a szakasz. Ha másik csapatba, akkor a csatajelentésnél meg tudjuk hívni egymást.
Amúgy meg .... be, hogy még mindig nem tudták ezt a hibát megoldani...

Már megoldották.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254504 Írta: Tanthalus
Megválaszolva: Tanthalus
Üdv,
Maga a csata eredménye miatt sírni lenne jobb, mintsem örömködni. Éppen elfoglalta az ellenfél utolsó tankja a bázisunkat, mire kilőttem, így bukó lett. Viszont kaptam egy De Langlade medált, azt se tudtam, hogy ilyen létezik. :) Az pedig elszomorító, amikor 7 killel egyedül maradsz az üres térképen, mert elfogytak az ellenségek, de így is bukó. Maximum 2, de inkább 1 másodpercen múlt a dolog.
wotreplays.eu/s...er_max
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254514 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Igazi hulladék sessionben lett meg. Csak be akartam gyorsan fejezni vele a hétvégi küldetést, de azzal felment ilyen 94,75re is, onnan meg csak a másfél perc alatt elhulló csapatok mellett próbáltam szinten tartani vagy másfél órán keresztül (11 meccs, 4 győzelem).

Ugyanakkor, két 75 százalékos csapatot is felhúztam már vele, win-win:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, dobilaci, tiger, bittus, MegaJani, dotty, _BudSpencer_, Kulung69, szecsibeni, Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254525 Írta: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Igazi hulladék sessionben lett meg. Csak be akartam gyorsan fejezni vele a hétvégi küldetést, de azzal felment ilyen 94,75re is, onnan meg csak a másfél perc alatt elhulló csapatok mellett próbáltam szinten tartani vagy másfél órán keresztül (11 meccs, 4 győzelem).

Ugyanakkor, két 75 százalékos csapatot is felhúztam már vele, win-win:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nagyon nagyon tudlak sajnálni:) GG!

Mármint zöldülök az írígységtől persze:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254541 Írta: Matt__Kirby
Jajj, elfelejtettem elmesélni a storymat.
Tegnap történt eléggé későn, 100+ csatánál, El Halluf, Obj-268-al voltam.
Elkezdődött a meccs, az idegeim eléggé vékonyra ráncigálva már, sok bukta volt aznap.
Megyek a szokott TD helyemre, amikor véletlenül súroltam egy CDC-t. Mindegy, megyek tovább, ez csak olyan volt, amikor két tank egymás mellett haladva kicsit összekoccan. Kisvártatva belelő a láncomba.
Hál istennek csak besárgult. OK, visszanyeltem a káromkodást, megcsóváltam a fejem, mentem tovább.
Megint rámlőtt, lepattant. No jó. 3.-as gomb megnyom, ráfordulok, DURR! 1050HP levesbe.
Nem lettem kék! :)
Vagy érzékelte a rendszer, hogy megtámadott, vagy a HE- lövedékre mások a szabályok?
Nem tudom, de szerintem többet nem szórakozik egy nagy alfás TD-vel.:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Morphus101, Kulung69
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254563 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Biztos kezdő volt - csak balekok állnak le kekeckedni egy Object 268-al, főleg az általad leírt okok miatt :-D
Amúgy jól tetted, korrekt helyzetkezelést mutattál be. :beer2:

Robb_HUN beküldte: Jajj, elfelejtettem elmesélni a storymat.
Tegnap történt eléggé későn, 100+ csatánál, El Halluf, Obj-268-al voltam.
Elkezdődött a meccs, az idegeim eléggé vékonyra ráncigálva már, sok bukta volt aznap.
Megyek a szokott TD helyemre, amikor véletlenül súroltam egy CDC-t. Mindegy, megyek tovább, ez csak olyan volt, amikor két tank egymás mellett haladva kicsit összekoccan. Kisvártatva belelő a láncomba.
Hál istennek csak besárgult. OK, visszanyeltem a káromkodást, megcsóváltam a fejem, mentem tovább.
Megint rámlőtt, lepattant. No jó. 3.-as gomb megnyom, ráfordulok, DURR! 1050HP levesbe.
Nem lettem kék! :)
Vagy érzékelte a rendszer, hogy megtámadott, vagy a HE- lövedékre mások a szabályok?
Nem tudom, de szerintem többet nem szórakozik egy nagy alfás TD-vel.:)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254564 Írta: Matt__Kirby

Azért erről eszembe jutott ami egyre ritkább, hogy jön az ellen 2-3 tank mondjuk az artic region északi részén, és kidugom magam a hajlat mögül, szól a "lámpa" erre szépen visszahúzódnak, mint a jó kisfiúk:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #254566 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Robb_HUN beküldte:

Azért erről eszembe jutott ami egyre ritkább, hogy jön az ellen 2-3 tank mondjuk az artic region északi részén, és kidugom magam a hajlat mögül, szól a "lámpa" erre szépen visszahúzódnak, mint a jó kisfiúk:)

Hehe :cheer: Én a múltkoriban tapasztaltam, mikor Jagdpanzer E100-zal egyik házsarok mögött vártam Himmelsdorfon a megfelelő pácienst, talán egy is3 rongyolt a házak között, de ahogy észrevett, satuféket nyomott, majdnem orra állt, gyorsan megfordult és visszarongyolt arról, amerről jött. Nem is láttam többet azon a meccsen. :trollol:

Csak már mostanság egyre kevésbé félnek, akár már a kisebb tankok is rámjönnek félelem nélkül, sajna már nem tapasztalok akkora visszatartó erőt mint régebben.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.