Jelenleg 372 vendég és 10 tag online

Örömködő

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254514 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Igazi hulladék sessionben lett meg. Csak be akartam gyorsan fejezni vele a hétvégi küldetést, de azzal felment ilyen 94,75re is, onnan meg csak a másfél perc alatt elhulló csapatok mellett próbáltam szinten tartani vagy másfél órán keresztül (11 meccs, 4 győzelem).

Ugyanakkor, két 75 százalékos csapatot is felhúztam már vele, win-win:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, dobilaci, tiger, bittus, MegaJani, dotty, _BudSpencer_, Kulung69, szecsibeni, Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254525 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

Igazi hulladék sessionben lett meg. Csak be akartam gyorsan fejezni vele a hétvégi küldetést, de azzal felment ilyen 94,75re is, onnan meg csak a másfél perc alatt elhulló csapatok mellett próbáltam szinten tartani vagy másfél órán keresztül (11 meccs, 4 győzelem).

Ugyanakkor, két 75 százalékos csapatot is felhúztam már vele, win-win:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nagyon nagyon tudlak sajnálni:) GG!

Mármint zöldülök az írígységtől persze:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254541 Írta: Matt__Kirby
Jajj, elfelejtettem elmesélni a storymat.
Tegnap történt eléggé későn, 100+ csatánál, El Halluf, Obj-268-al voltam.
Elkezdődött a meccs, az idegeim eléggé vékonyra ráncigálva már, sok bukta volt aznap.
Megyek a szokott TD helyemre, amikor véletlenül súroltam egy CDC-t. Mindegy, megyek tovább, ez csak olyan volt, amikor két tank egymás mellett haladva kicsit összekoccan. Kisvártatva belelő a láncomba.
Hál istennek csak besárgult. OK, visszanyeltem a káromkodást, megcsóváltam a fejem, mentem tovább.
Megint rámlőtt, lepattant. No jó. 3.-as gomb megnyom, ráfordulok, DURR! 1050HP levesbe.
Nem lettem kék! :)
Vagy érzékelte a rendszer, hogy megtámadott, vagy a HE- lövedékre mások a szabályok?
Nem tudom, de szerintem többet nem szórakozik egy nagy alfás TD-vel.:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Morphus101, Kulung69
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254563 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Biztos kezdő volt - csak balekok állnak le kekeckedni egy Object 268-al, főleg az általad leírt okok miatt :-D
Amúgy jól tetted, korrekt helyzetkezelést mutattál be. :beer2:

Robb_HUN beküldte: Jajj, elfelejtettem elmesélni a storymat.
Tegnap történt eléggé későn, 100+ csatánál, El Halluf, Obj-268-al voltam.
Elkezdődött a meccs, az idegeim eléggé vékonyra ráncigálva már, sok bukta volt aznap.
Megyek a szokott TD helyemre, amikor véletlenül súroltam egy CDC-t. Mindegy, megyek tovább, ez csak olyan volt, amikor két tank egymás mellett haladva kicsit összekoccan. Kisvártatva belelő a láncomba.
Hál istennek csak besárgult. OK, visszanyeltem a káromkodást, megcsóváltam a fejem, mentem tovább.
Megint rámlőtt, lepattant. No jó. 3.-as gomb megnyom, ráfordulok, DURR! 1050HP levesbe.
Nem lettem kék! :)
Vagy érzékelte a rendszer, hogy megtámadott, vagy a HE- lövedékre mások a szabályok?
Nem tudom, de szerintem többet nem szórakozik egy nagy alfás TD-vel.:)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254564 Írta: Matt__Kirby

Azért erről eszembe jutott ami egyre ritkább, hogy jön az ellen 2-3 tank mondjuk az artic region északi részén, és kidugom magam a hajlat mögül, szól a "lámpa" erre szépen visszahúzódnak, mint a jó kisfiúk:)
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254566 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Robb_HUN beküldte:

Azért erről eszembe jutott ami egyre ritkább, hogy jön az ellen 2-3 tank mondjuk az artic region északi részén, és kidugom magam a hajlat mögül, szól a "lámpa" erre szépen visszahúzódnak, mint a jó kisfiúk:)

Hehe :cheer: Én a múltkoriban tapasztaltam, mikor Jagdpanzer E100-zal egyik házsarok mögött vártam Himmelsdorfon a megfelelő pácienst, talán egy is3 rongyolt a házak között, de ahogy észrevett, satuféket nyomott, majdnem orra állt, gyorsan megfordult és visszarongyolt arról, amerről jött. Nem is láttam többet azon a meccsen. :trollol:

Csak már mostanság egyre kevésbé félnek, akár már a kisebb tankok is rámjönnek félelem nélkül, sajna már nem tapasztalok akkora visszatartó erőt mint régebben.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254575 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

szecsibeni beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Hehe :cheer: Én a múltkoriban tapasztaltam, mikor Jagdpanzer E100-zal egyik házsarok mögött vártam Himmelsdorfon a megfelelő pácienst, talán egy is3 rongyolt a házak között, de ahogy észrevett, satuféket nyomott, majdnem orra állt, gyorsan megfordult és visszarongyolt arról, amerről jött. Nem is láttam többet azon a meccsen. :trollol:

Csak már mostanság egyre kevésbé félnek, akár már a kisebb tankok is rámjönnek félelem nélkül, sajna már nem tapasztalok akkora visszatartó erőt mint régebben.

Amióta van kreditgold, azóta ilyen... :dry:

~MJ
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254576 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

MegaJani beküldte:

szecsibeni beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Amióta van kreditgold, azóta ilyen... :dry:

Tény, hogy egyre kevesebb szerep jut a páncélnak, de még így is lehet szép eredményeket hozni. Szeretem, mikor a kis arany lőszerrrel lőnek, de még úgyse bír átütni, én meg magamban mondogatom, hogy ez bizony drága lesz az illetőnek...Most ezért is jön be az új Maus vonal, egész korrekt a 9-es. Csak az a kupola :dry:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254580 Írta: Szabom85
Megválaszolva: Szabom85
Üdv! Végre sikerült ez a küldetés is! HTC MT 12 Leo pta 5503 dmg :banana: :dancing: wotreplays.eu/s...02fcea
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254639 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Persze grat hozzá, de ahogy nézem ez is könnyebb lett, korábban úgy emlékszem, hogy volt ott még valami egyéb feltétel is, mintha magasabb tier-ű tankot kellett volna kigyújtani, emlékszem Lorr 40-el lett meg egy Obj 140 kigyújtásáért.

Szabom85 beküldte: Üdv! Végre sikerült ez a küldetés is! HTC MT 12 Leo pta 5503 dmg :banana: :dancing: wotreplays.eu/s...02fcea

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szabom85
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254641 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Utálom továbbra is, de ezen a körön visítottam a röhögéstől:
wotreplays.eu/s..._13_75

Darton kegyelméből!
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #254642 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Az egyik legjobb gép T7-ben, mindent tud, ami ott a győzelemhez kell.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254643 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Elhiszem, de nekem nem áll kézre, meg nem is vagyok egy top játékos. Eddig heavyvel toltam, ez az első olyan spotter ág amit húzok. Lehet nem a franciának kelett volna nekiállni noh. Igazából az vele a bajom, hogy irdatlanul gyúlékony, ahogy tapasztalom,meg az ágyú sem a kedvencem. Btw, nem ez az első tank ahol tudom, hogy a hiba bennem van, de attól még nem szeretem a tankot :D

Darton kegyelméből!
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254650 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly
6800 sebzés 1150 spot és csak első osztály...Mondjuk én megmondom őszintén ennél a tanknál szó szerint küzdöttem már az első csillagért is....
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #254656 Írta: Szabom85
Megválaszolva: Szabom85
Köszönöm! Igen persze, meg 2000 dmg kellett hozzá! De már kezdtem feladni mert sehogy sem akarta beadni :beer2:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.