Jelenleg 323 vendég és 2 tag online

Örömködő

2 éve 1 hónapja #254244 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Szia pr0birka!

Elnézést, hogy megint kéregetek, de nagyon szeretnék egy ilyen csatát visszanézni az e25 tankkal! Elkérhetem privibe, ha nem szeretnéd megosztani? Előre is köszi!

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pr0birka
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254247 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Azért az a legénység nem semmi, tipikusan amit csak a tévében lát az ember. Ez a csapat már önmagában fél győzelem :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254256 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

pr0birka beküldte: Ééééés igen, 16. Pool, majdnem damage rekordom megdöntve e25-el .... OP cucc!

:blondy:

Sörember főhadnagy a töltőd? Oké :D

~MJ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pr0birka
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254310 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
-Miről fogom majd tudni, hogy eljött az a nap?
-Majd amikor minden arty-nak rád fáj a foga.

Innen is küldöm jókívánságaimat azoknak a klikkereknek, akik kilences "tankjaikban" végig szegény hetes td-émre utaztak. Kívánom nekik, hogy tűnjön el az AT-mezőjük; nem kell ide külön bugyor a pokolban. (már ha érti valaki a célzást) :troll:

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Tomat, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #254313 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Na kedves emberek, van megoldás szakaszozásra barátlista nélkül is.

Egy klántag indít egy sh-t... aki szakaszozni akar a haverjával, az manuálisan rákeres az általa indított SH-ra és csatlakozik a szobába. Ott pedig már mehet a jjobb klikk és szakasz létrehozása .

Nekünk így sikerült. Én klán nélküli vagyok. Bementem az sh szobába , ott pedig meghívtam akit akartam. Akit hívtam Venti-s. Megkapta a meghívást és el is fogadható .

pár perc az egész, de legalább nem kell egyedül gyötrődni...
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254330 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Na még egy... :banana:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254383 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mostanában sok a Passuccim......
Ki érti ezt?:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254400 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda
Kell a fenének a nagy ágyú! Én anélkül is nagyágyú vagyok :troll: :troll:

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, Exami
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254410 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Challanger nagyon bejön az új ágyújával, kb a free-to-play Comet, abban az értelemben hogy hasonló játékstílust igényel, de nem kell prémium lőszer bele :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254454 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
2 kör, 2 Ász, 2 arty, 2 mission-al beljebb az Obj 260-hoz. :troll:

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254456 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Csak egy bottom tier TD...

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254472 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
A44 Trololo...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuzda, _BudSpencer_, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254481 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

phurges00 beküldte: Na kedves emberek, van megoldás szakaszozásra barátlista nélkül is.

Egy klántag indít egy sh-t... aki szakaszozni akar a haverjával, az manuálisan rákeres az általa indított SH-ra és csatlakozik a szobába. Ott pedig már mehet a jjobb klikk és szakasz létrehozása .

Nekünk így sikerült. Én klán nélküli vagyok. Bementem az sh szobába , ott pedig meghívtam akit akartam. Akit hívtam Venti-s. Megkapta a meghívást és el is fogadható .

Barátom és én is klán nélküliek vagyunk. Mostanában úgy szoktunk szakaszozni, hogy pontosan egyszerre nyomunk rá a csata gombra 6-os tankkal, és szurkolunk, hogy egy csatába tegyen. 10-ből 7-szer sikerül kb. :) . Ha egy oldalra kerülünk, akkor mehet rögtön a szakasz. Ha másik csapatba, akkor a csatajelentésnél meg tudjuk hívni egymást.
Amúgy meg .... be, hogy még mindig nem tudták ezt a hibát megoldani...

Játékosnév: szeni17
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254483 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Tomat beküldte:

phurges00 beküldte: Na kedves emberek, van megoldás szakaszozásra barátlista nélkül is.

Barátom és én is klán nélküliek vagyunk. Mostanában úgy szoktunk szakaszozni, hogy pontosan egyszerre nyomunk rá a csata gombra 6-os tankkal, és szurkolunk, hogy egy csatába tegyen. 10-ből 7-szer sikerül kb. :) . Ha egy oldalra kerülünk, akkor mehet rögtön a szakasz. Ha másik csapatba, akkor a csatajelentésnél meg tudjuk hívni egymást.
Amúgy meg .... be, hogy még mindig nem tudták ezt a hibát megoldani...

Már megoldották.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #254504 Írta: Tanthalus
Megválaszolva: Tanthalus
Üdv,
Maga a csata eredménye miatt sírni lenne jobb, mintsem örömködni. Éppen elfoglalta az ellenfél utolsó tankja a bázisunkat, mire kilőttem, így bukó lett. Viszont kaptam egy De Langlade medált, azt se tudtam, hogy ilyen létezik. :) Az pedig elszomorító, amikor 7 killel egyedül maradsz az üres térképen, mert elfogytak az ellenségek, de így is bukó. Maximum 2, de inkább 1 másodpercen múlt a dolog.
wotreplays.eu/s...er_max
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.