Jelenleg 319 vendég és nincs tag online

Örömködő

2 éve 11 hónapja #254097 Írta: Ace of spades
Megválaszolva: Ace of spades

Tank_szemelyzete beküldte: Az első rangsorolt szezonnál igyekeztem mindent beleadni: megvettem első 10-es tankomat (E 50M), kredit égetés, idegeskedés stb. Lettek 4-es rangok meg egyszer 5-ös. Sajnos a ráfordított idő már erősen a valós életem (PhD munka) rovására ment, így beláttam, hogy ez a műfaj nem nekem való.
A második rangsoroltnál már lazán fogtam fel a dolgot: tier 10 tankkal most már random csatákból is lehet kötvényt gyűjteni, jövő karácsonyig majd összeszedek egy fejlesztett felszerelést és ennyi. Nem bosszankodtam, nem erőlködtem, kényelmesen Rank 2-kig másztam és kész. Illetve egyszer lett Rank 3 is. (Elfoglaltság miatt vasárnap este kezdtem el az aheti rangsoroltat, úgy tűnik, akkor már csak nálam is nagyobb noobok maradtak. Ha nem 3/4 11 körül érem el a 3-as rangot, próbáltam volna a 4-est is.) Szóval minden alapom megvolt rá, hogy ne várjak sokat a szezon végi jutalomtól, erre a WG meglepett 500 arannyal! Már csak egy 50%-os álcafestés akciót kel kivárnom.

Először is gratula :) Most nagyon irigykedek, illetve verem a fejem a falba, mert úgy értelmeztem még szezon elején a szabályokat, hogy ha nincs meg a 12 rangpont (hetente átlag 4-es rang), akkor az előző szezonhoz hasonlóan fel sem lehet kerülni a ranglistára, ráadásul az előző szezonból okulva a 12 még a bronz ligára sem elég. Ezek szerint valamit nagyon elnéztem, vagy változtattak a szabályon, csak nem figyeltem oda...
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #254100 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Ace of spades beküldte: Először is gratula :) Most nagyon irigykedek, illetve verem a fejem a falba, mert úgy értelmeztem még szezon elején a szabályokat, hogy ha nincs meg a 12 rangpont (hetente átlag 4-es rang), akkor az előző szezonhoz hasonlóan fel sem lehet kerülni a ranglistára, ráadásul az előző szezonból okulva a 12 még a bronz ligára sem elég. Ezek szerint valamit nagyon elnéztem, vagy változtattak a szabályon, csak nem figyeltem oda...

A Wargaming lecsökkenti a Szezon vezetők közé történő bejutás követelményeit a második szakaszban, konkrétan mostantól a 8 helyett elég lesz 6 a szezonban felhalmozódott pont ehhez.
A szezon elején nem nagyon foglalkoztam a szabályokkal (1-et kivéve, aminek nem örültem: vesztes csapat legjobb 3 játékosa nem kap stráfot, mint első szezonban), és igazából ezzel a hírrel sem nagyon foglalkoztam. Ez a teljes nemtörődömség gyakran szokott gondot okozni, de most mázlim volt.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254103 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Most bosszút álltam az artykon :evil: :lol:

Darton kegyelméből!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254113 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Stug IV megszerezve. Most S-51-re fogok grindelni, aztán irány a HTC!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254132 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Obj260 a garázsban: :banana:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, treffhetes10, FZRPUPU, Serious_Threat, Tomat, MegaJani, straubbazsi, Exami
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #254145 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Erős csatákkal indult a reggel,

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

de nem lehetett megállni.

1322 base. Nevetséges az Ace. Momentán, hozzávetőleg az első 10k plusz sebzés meccsem kellene hozzá...

Sssbaj, indulhat a 260 gyűjtögetés!

szerk.:

Videó a replayből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, FZRPUPU, bittus, Tomat, MegaJani, _BudSpencer_, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254172 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Piszkosul irigyellek. Nekem egy erős kávéval, és az 5:45-ös vonattal melóba.:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254174 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Robb_HUN beküldte:

Piszkosul irigyellek. Nekem egy erős kávéval, és az 5:45-ös vonattal melóba.:)

Pár csapattársnak is jót tett volna egy erős fekete ;).
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254177 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Na, meg lett ezzel is a tankász. Érdekes, hogy ennél jobb tankokkal nincs meg az ász, ezzel a szarral meg radley-m is van mostmár :D

bodzy.wot-recor...radley
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254179 Írta: Matt__Kirby

Grande__Reagel beküldte: Na, meg lett ezzel is a tankász. Érdekes, hogy ennél jobb tankokkal nincs meg az ász, ezzel a szarral meg radley-m is van mostmár :D

bodzy.wot-recor...radley

Értékeld át a tankokról alkotott véleményed. Ha ezzel neked jól megy, akkor nem szar....hanem a kedvenc tankod:)

A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254212 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Huu adja ma a játék! Tier 8-ban futottam a kis csodával eme kört:
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #254215 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Nekem ez is nagy szám. Az már nem, hogy ezután csak vesztes csatát tudtam futni. 16-ot..

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254216 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Robb_HUN beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Na, meg lett ezzel is a tankász. Érdekes, hogy ennél jobb tankokkal nincs meg az ász, ezzel a szarral meg radley-m is van mostmár :D

bodzy.wot-recor...radley

Értékeld át a tankokról alkotott véleményed. Ha ezzel neked jól megy, akkor nem szar....hanem a kedvenc tankod:)

Alapból nem megy vele jól, csak ma úgy látszik ihletett napom volt vele... Ezt a csatát követően még mentem vele egymás után 2 top gun-os kört :D
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254221 Írta: Matt__Kirby

Grande__Reagel beküldte:

Robb_HUN beküldte:

bodzy.wot-recor...radley

Alapból nem megy vele jól, csak ma úgy látszik ihletett napom volt vele... Ezt a csatát követően még mentem vele egymás után 2 top gun-os kört :D

Amikor üzletkötő voltam, választhattam néhány kerületet pesten ahol dolgoznék.
Természetesen a VIII. kerület nem volt közötte, "nem is értem miért."
Aztán kénytelen voltam átértékelni a dolgot, mert MINDEN üzletem OTT jött össze.
Olyan üzleteket kötöttem ott, hogy a tapasztalt kollegák egyszerűen nem hitték el...
Nem akartam ott dolgozni, nem én! De ha egyszer ment a szekér.....akkor el kellett ismernem....
Erre gondoltam.:)

A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 11 hónapja #254237 Írta: pr0birka
Megválaszolva: pr0birka
Ééééés igen, 16. Pool, majdnem damage rekordom megdöntve e25-el .... OP cucc!

:blondy:

3GM: S35CA, AMX Elc, T67, SU85i, Pz.T25, Pz.III/IV, Pz.SflIVC,VK30.01H, SkodaT25 ,59-16, Type64, Type58, AMX 12t, M26 Jackson, Hellcat, T37, A43, Rudy, T-34-85,T-34-85M, Nashorn, Jg.Pz.IV, VK30.01P,Dicker Max,Achilles, CromwellB, Strv 74, Scorpion, T25AT, SU122-44,Steyr WT, E25,VK 30.02.D,SPIC,Tiger I, WZ-132, T-34-2, M41 Bulldog, KanJpz,StrvS1,Rhm Borsig,M4A1 Rev.,Udes03,AMX Cannon 105, AMX30, B-C 25t AP, T54lwt,Waffen Pz.IV., B-C 25t,
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, bittus, Lord_Loga, Tomat, _BudSpencer_
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.