Jelenleg 526 vendég és 11 tag online

Örömködő

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #253808 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

treffhetes10 beküldte:

straubbazsi beküldte: replay:
bodzy.wot-recor...tmaker

Szép kör! Van irányított ütközésed is, vagy ennyivel puhább a wz? Mert elég rendeset sebeztél rajta mikor beléd ramolt. :huh:

Köszi.

Hát, 32t vs 49t. :) A képen ott voltak a crew skillek ;).

Egyébként, sajnos csak az orosz light legénységre jutott eddig CI, pedig "jópofa" skill.

Itt a ramming megfejtése:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #253816 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

straubbazsi beküldte: Hát, 32t vs 49t. :) A képen ott voltak a crew skillek ;).

Jó' van, jó' van. Megnéztem a replayt, majd a skillek miatt megnyitottam a képet. Csak éppen bandrásét. :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #253858 Írta: straubbazsi

Ka-ching!

1930 xp (18k crew xp) loss.

bodzy.wot-recor...p_loss

(Most 14 meccsből ötször voltam toptier. Inkább hatosok ellen.)
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #253862 Írta: straubbazsi
Ja mindegy, mert végre megtalált a siker:

Még éppen 1-2 nappal patch előtt.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #253863 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ja mindegy, mert végre megtalált a siker:

Hát öööööö.....én sűrgősssen törölnék egy artys képet más jóérzésű tankerek elől:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #253883 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Első Radley medálom :dancing:

wotreplays.eu/s...a-o-ho

Darton kegyelméből!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, pr0birka, Tomat, _BudSpencer_, Kulung69
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #253922 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Az első rangsorolt szezonnál igyekeztem mindent beleadni: megvettem első 10-es tankomat (E 50M), kredit égetés, idegeskedés stb. Lettek 4-es rangok meg egyszer 5-ös. Sajnos a ráfordított idő már erősen a valós életem (PhD munka) rovására ment, így beláttam, hogy ez a műfaj nem nekem való.
A második rangsoroltnál már lazán fogtam fel a dolgot: tier 10 tankkal most már random csatákból is lehet kötvényt gyűjteni, jövő karácsonyig majd összeszedek egy fejlesztett felszerelést és ennyi. Nem bosszankodtam, nem erőlködtem, kényelmesen Rank 2-kig másztam és kész. Illetve egyszer lett Rank 3 is. (Elfoglaltság miatt vasárnap este kezdtem el az aheti rangsoroltat, úgy tűnik, akkor már csak nálam is nagyobb noobok maradtak. Ha nem 3/4 11 körül érem el a 3-as rangot, próbáltam volna a 4-est is.) Szóval minden alapom megvolt rá, hogy ne várjak sokat a szezon végi jutalomtól, erre a WG meglepett 500 arannyal! Már csak egy 50%-os álcafestés akciót kel kivárnom.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pr0birka, Netudd, MegaJani, Ace of spades, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #253992 Írta: pr0birka
Megválaszolva: pr0birka
10 fokos gun deppel már elég használható!

:blondy:

3GM: S35CA, AMX Elc, T67, SU85i, Pz.T25, Pz.III/IV, Pz.SflIVC,VK30.01H, SkodaT25 ,59-16, Type64, Type58, AMX 12t, M26 Jackson, Hellcat, T37, A43, Rudy, T-34-85,T-34-85M, Nashorn, Jg.Pz.IV, VK30.01P,Dicker Max,Achilles, CromwellB, Strv 74, Scorpion, T25AT, SU122-44,Steyr WT, E25,VK 30.02.D,SPIC,Tiger I, WZ-132, T-34-2, M41 Bulldog, KanJpz,StrvS1,Rhm Borsig,M4A1 Rev.,Udes03,AMX Cannon 105, AMX30, B-C 25t AP, T54lwt,Waffen Pz.IV., B-C 25t,
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254001 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Úgy érzem ez ide kívánkozik, bár tudom, ez csak pillanatnyi érték. :)
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #254015 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Ezt hozta az uj peccs, koszi WG! :)

Egyebkent ez a tank mennyire gyulekony? legelso csataban ketszer gyujtottak, megelozo karbantartas es nagy tuzolto mellett.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano, MegaJani, _BudSpencer_, straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254016 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly

dobilaci beküldte: Ezt hozta az uj peccs, koszi WG! :)

Egyebkent ez a tank mennyire gyulekony? legelso csataban ketszer gyujtottak, megelozo karbantartas es nagy tuzolto mellett.

Sokan megkapták most az biztos.Ezzel a Wg le is értékelte ezt az egész tankot.Berakhattak volna egy új küldetés sorozatot egy másik tankért.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254017 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Gzsoly beküldte:

Sokan megkapták most az biztos.Ezzel a Wg le is értékelte ezt az egész tankot.Berakhattak volna egy új küldetés sorozatot egy másik tankért.

Nem erdekel hanyan kaptak meg most, en csak orulok neki es kesz. Egyebkent az LT, TD, HT 15-os kuldik masodlagossal keszen voltak mar reges-reg. MT-15 elsodlegessel eg ev eleje korul meglett, azota szenvedtem a masodlagossal mert 3-4-szer osszejott az elso resze csak nyerni nem sikerult sosem.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254019 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Laci: szerintem ezt nem az új "peccs" hozta. Egy kőbányaisörös üveggel több sebzést viszel be, mint én egy hét alatt a Grillémmel. Tudom... Kétszer játszottam már ellened. :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254021 Írta: Gzsoly
Megválaszolva: Gzsoly

dobilaci beküldte:

Gzsoly beküldte:

Nem erdekel hanyan kaptak meg most, en csak orulok neki es kesz. Egyebkent az LT, TD, HT 15-os kuldik masodlagossal keszen voltak mar reges-reg. MT-15 elsodlegessel eg ev eleje korul meglett, azota szenvedtem a masodlagossal mert 3-4-szer osszejott az elso resze csak nyerni nem sikerult sosem.

Én is az MT-15-el szoptam fél évig...Az összes többi osztállyal kész volt.B-C 25-t vel nem sikerült aztán megvettem az Obj 140-et és negyedik csatára 1 skilles legénységgel kitüntetéssel meglett.Arty 15-öst T6-os artyval csináltam meg, HT-15-öst meg T8-os heavy-vel. Csak a TD és az MT 15-höz volt szükség T10-es tankokra.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #254092 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Mikor elértem az 1600 wn8-at, akkor írtam, hogy elértem a hosszú távú tervemet, több úgy sincs igazán bennem. Ha kicsit megtapossuk, akkor talán még jön ki belőle. :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, tiger, FZRPUPU, Hunter9956, bittus, Tomat, _BudSpencer_, Exami
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.