Jelenleg 363 vendég és 4 tag online

Örömködő

2 éve 3 hónapja #248363 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
:evil: Na, ez a baj a világban! Premium med-el hátul campel és sniper-kedik! Nekem meg pittyeg a sok 2 perc alatt elhalálozott, de magát minimum tábornoknak képzelő, hogy a WT-vel miért nem megyek az élen?! :wb:

Mentem pár kört, de elég magányosra sikeredett..

A régi kedvenc...nem is értem miért nem nerfelték még szét? Tán mert orosz... :P

És a kedvencem....
6 napos háborúról már hallottam, de 2 percesről még nem. Szerintem az év rekordja. Én mint ENSZ megfigyelő vettem részt. Szerencsére csak 1 halott volt, az is az ellenségnél. 29 játékos kisebb karcolással megúszta a foglalást.

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pr0birka, MegaJani
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248364 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Nem gondoltam volna hogy ezzel a tankkal ennyit tudok majd sebezni, sajnos nagyon nem áll kézre, bár a top ágyúval milliárdszor jobb. Stock állapotban a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám ezt a csotrogány kacatot (stock állapotban jobb jelző nincs rá, és még ez is dicséret)

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248368 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Szerintem én megtaláltam a szerver legmagyarabb magyarját.

Ő akkora HUN, hogy a térkép másik feléből észreveszed, hogy Ősmagyar :d

:troll:

Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248369 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Reka-Hunnia beküldte: :evil: Na, ez a baj a világban! Premium med-el hátul campel és sniper-kedik! Nekem meg pittyeg a sok 2 perc alatt elhalálozott, de magát minimum tábornoknak képzelő, hogy a WT-vel miért nem megyek az élen?! :wb:

Mentem pár kört, de elég magányosra sikeredett..

A régi kedvenc...nem is értem miért nem nerfelték még szét? Tán mert orosz... :P

És a kedvencem....
6 napos háborúról már hallottam, de 2 percesről még nem. Szerintem az év rekordja. Én mint ENSZ megfigyelő vettem részt. Szerencsére csak 1 halott volt, az is az ellenségnél. 29 játékos kisebb karcolással megúszta a foglalást.

Az IS azért olyan menő, mert az maga SZTÁLIN b*szod! :lol: :evil:

Az meg csak egy 2 perces csata volt, nem háború... :troll:

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248370 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
1000+1 B)
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248372 Írta: csuzda
Megválaszolva: csuzda

phurges00 beküldte: Ő akkora HUN, hogy a térkép másik feléből észreveszed, hogy Ősmagyar :d

Először azt hittem, hogy az én barátomat tetted fel ide, szóvá is akartam tenni, de aztán megnéztem és az én ismerősöm neve végén más szám van :pinch:

"Annyira azért nem vagyok pro hogy be legyen kapcsolva a mentes" || "Az csak rng xD"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248373 Írta: MegaJani

csuzda beküldte:

phurges00 beküldte: Ő akkora HUN, hogy a térkép másik feléből észreveszed, hogy Ősmagyar :d

Először azt hittem, hogy az én barátomat tetted fel ide, szóvá is akartam tenni, de aztán megnéztem és az én ismerősöm neve végén más szám van :pinch:

xD

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248384 Írta: Reka-Hunnia
És Sztálin miért menő? Mert kiirtott saját népéből vagy 25 milliót?

Ezektől a nevektől meg már kiütésem van. Egy dolog hogy a nevét nem meri vagy szégyenli kiírni, de mikor meglátom hogy K0ck4 ...meg T1G3r meg hasonlók, akkor tudom hogy valahol gyerekzsúr van és elfogyott a süti, ezért rászabadultak a számítógépre. :d2:

(Jaume Sabater)
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248389 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721, pr0birka, FZRPUPU, MegaJani, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248392 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
:trollol:

A hajítógép odavert ismét :banana:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99, Tomat, MegaJani, _BudSpencer_
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248393 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Reka-Hunnia beküldte: És a kedvencem....

Jingles egyik videójában volt jobb is, az a meccs lehet, hogy kicsit hosszabb volt, mint 2 perc, de senki sem sérült meg benne, és az egyetlen tank, ami megsemmisült, az vízbefúlt :D

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248401 Írta: MegaJani

Reka-Hunnia beküldte: És Sztálin miért menő? Mert kiirtott saját népéből vagy 25 milliót?

Ezektől a nevektől meg már kiütésem van. Egy dolog hogy a nevét nem meri vagy szégyenli kiírni, de mikor meglátom hogy K0ck4 ...meg T1G3r meg hasonlók, akkor tudom hogy valahol gyerekzsúr van és elfogyott a süti, ezért rászabadultak a számítógépre. :d2:

A tank a menő, ÚRISTEN ne vegyél mindent komolyan...

Azért menő a TIER HETES IS TÍPUSÚ SZOVJET NEHÉZHARCKOCSI (tessék), mert Sztálinról van elnevezve, ő meg gyakran segít beleröpíteni a skulót az ellenfél lőszerrekeszébe... :banana:

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248402 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Amikor nem tier 10 csatába rakja ezt a tankot 90%-ban, akkor még jó köröket is lehet vele menni, bár a hátsó torony, 3 fok csőlehajlás és nem 360 fokban forgó torony miatt még így is az egyik legnehezebben játszható med :(

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #248403 Írta: Reka-Hunnia

A hajítógép odavert ismét :banana:

:woohoo: ezen egy pisztolycső van! Az orra előtt lévőt sem szabadna eltalálnia.... :rofl:

Most látom hogy nekem is van csak M-es premium. Honnan a fenéből került ez ide? Hugi mentett is róla képet.

(Jaume Sabater)
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #248409 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Ma volt lehetosegem megnezni Nyul Ur Emil 1-es visszajatszasat, amibol kiderul a csataban nem is nyul.

Reszemrol kulon koszonet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne
Téma zárolva.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.