Jelenleg 802 vendég és 15 tag online

Örömködő

2 éve 5 hónapja #244725 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi

Maus is szekszi, szuperszekszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, Admiral_von_Yorck
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244733 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
A jó édes kínai... pirított tésztád a first class! Ennyi, szerintem ma délelőtt három meccs elég is volt.

Nem mintha nem lennének benne jó kis hibák, de így gyakorlatilag lélegezni is csak titokban az utolsó percekben.

bodzy.wot-recor...reathe

Miután meglőttem az artyt, az volt az elmélet, hogy valószínűleg lepingelte a leonak, valószínűleg közelíteni fog. Utána meg arty elől szaladni 2 darab élettel... az a ház, az nyilván sosem fog megvédeni, ha megfelelő tüzelő pozícióban volt, viszont, ha ő is egy ház takarásában maradt, akkor inkább a biztos fedezékhez vezető útra tudna lőni. Nem tudom, melyik a jobb irány, nyilván pánikoltam.
Lehet, inkább nem ezzel a tankkal fogom kezdeni a játékot legközelebb. :)

Szerk.:

Visszanéztem. :silly:
Amikor így öt méterrel túlszaladok a fedezéken, azon látszik, hogy idő megszokni a lóerőt, pedig ilyen szempontból még nem is a legdurvább tízes light.
Ferdinand meg egyébként az egyik legnagyobb mumusom. Nem tudom, most mi történt vele. Snapshot best shot!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Admiral_von_Yorck
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244735 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Fogytán a kreditből (tán nem fizet eleget? :whistle:), ideje farmolni! Két órás xp boost elindítva, az övek becsatolva. Két óra múlva: +800 000 kredit.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szerencsére találkoztam hozzáértő csapattársakkal is: wotreplays.com/...1-e_25 :beer2:

Összegezve: Apu, ugye kaphatok fejlesztett felszereléseket az E25re? :troll:

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244737 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Ender beküldte: F3rmi fogytán a kreditből (tán nem fizet eleget? :whistle:), ideje farmolni! Két órás xp boost elindítva, az övek becsatolva. Két óra múlva: +800 000 kredit.

Szerencsére találkoztam hozzáértő csapattársakkal is: wotreplays.com/...1-e_25 :beer2:

Összegezve: Apu, ugye kaphatok fejlesztett felszereléseket az E25re? :troll:

Melyik anime? :blondy:

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244738 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

MegaJani beküldte: Melyik anime? :blondy:

Ja, hogy mostantól írjam oda? :lol: Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka?

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Anna_Blue
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244739 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

Cogito ergo Bumm... :-)
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244749 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Egy csomót hibáztam, és túl sokszor használom az automata célzást (igyekszem leszokni róla), de legalább kijött a lépés ebben a körben. Pfujj de utálom ezt a tankot amúgy. Hányinger! :sick:

wotreplays.com/...678053
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99, Tomat, straubbazsi
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244795 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Megint szinte ketten nyomtuk át az 1-2-es vonalat,többiek betonkemp C-D részen,mert miért is ne,minimális támogatás,hiába kéred,de sikerült életben maradnom,mert klántársam beállt elém,így Type4,és a T54 ltw-t sikerült kiszednem face to face,lehoztuk....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244797 Írta: MegaJani

Ender beküldte:

MegaJani beküldte: Melyik anime? :blondy:

Ja, hogy mostantól írjam oda? :lol: Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka?

Csak kíváncsi...

~MJ
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244804 Írta: Kopasz0721

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244821 Írta: Kopasz0721
:P
Jó még a KV-5 azé...

Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244825 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Van itt minden, Pascucci, Nagy kaliber, Top gun, Tank ász! De attól még rühellem ezt a tankot, a 6-ost imádtam, de ezt!!!!

wotreplays.com/..._typ_b
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS, guzu99, Tomat, Admiral_von_Yorck
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja #244834 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Első jelem, de csak kiszenvedtem, igaz az a döntetlen adta meg az utolsó kb 0,2%ot ami kelett :D

Darton kegyelméből!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244846 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Ejj ha még egy kis plusz sebességet is kapna végre........

Brutális milyen csaták vannak ma eddig...vagy darálnak,vagy darálunk,középút nincs.Sokan mondják,hogy pihenten játsz,meg ilyenek,nos én éjszakás műszak után játszok,és már a második ász ma eddig...

Téma zárolva.
2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #244862 Írta: MegaJani
Na, ez is meglett... Kemény 4 csata kellett hozzá, hogy isteni kezeim ( :troll: ) alatt megjelenjen rajta a harmadik balta is :love:
Az első 3GM-es tankom :D

Szerk.: Az a poén, hogy a profi istencsászár legénység 3/4 képességgel az O-Ho-ban kuksol, ezek már a 3. szériás legények :woohoo:

~MJ
Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.