Jelenleg 577 vendég és 17 tag online

PC alkatrész csere-bere,eladás

3 hete 4 napja #291844 Írta: Feri38_HUN
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok!
Nem tudom lenne-e igény egy ilyen topicra,én megpróbálkozom vele.Az én gépem elég harmatos,a video kártyám gyengélkedett és itt kaptam egy másikat,amiért örök hálám az illetőnek;)
Ahogy pakolásztam a cuccaimat,találtam egy memoria kittet.Nem nagy szám,de hátha valakinek dobna a gépén.Tehát,G.SKILL F3-12800CL7D-4GBRM/ddr3-1600 pc3-12800 2gbX2 cl7-8-7-24 1.6V/
Pénzt nem kérek érte.
www.gskill.com/...2x2GB)

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, Volvo_elcsap, Geronimo74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 4 napja #291849 Írta: Geronimo74
Megválaszolva: Geronimo74
Szia.Ha jól értem ,akkor ez a Nemes LelküekTopik:) Gratulálok,igazán jó kezdeményezés,körbe nézek én is ,hátha. Üdv :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

3 hete 3 napja #291855 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Szénézek én is mert a kölykök mindig buherálnak valamit a pcn,hátha van valami érdekesség,van ott egy cipősdoboznyi alkatrész hátha jó lesz valakinek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Geronimo74

3 hete 3 napja #291857 Írta: Seneca
Megválaszolva: Seneca
Szenzációs ütlet. remélem elterjed. Gratulálok.
Ha találok értelmes cuccot én is felteszem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

3 hete 3 napja #291864 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
szerintem is nemes gesztus , de vigyazat !

sajat boromon is tapasztaltam mar egy kellemettlen esetet !
felajanlottam egyszer nem akarom reszletezni hogy hol egy gaming pct , videokartya nelkul , 16 giga rammal , vizhutessel , 8magos procival. termeszetesen azert nem vagyok anyira buta h csak ugy tessek :vegyetek vigyetek , mert ki az aki nem akarna ingyen , es sok jelentkezobol h valasztottam volna ki szerintem raszorulot.
ezert kozoltem egy wotos esemeny kapcsan aki a legjobb helyezest eri el az viheti. szallitasi koltseget maga allja en nem akarok extra penzt beletenni. ( kulfoldrol )
aztan nagy fellangolas lett sok reszvetel , aztan megdobbenesemre kis ido elteltevel morgolodas , meg egymas zseben turkalas lett a vege. utobbit nagyon nem szeretem szova is tettem .
aztan kezdodtek a kovetkezo problemak :
csatat nem lehet lefolytatni , mert egy embernek folyamat kifagy a gepe , 3 . ilyen utan tobben kerik hogy zarjuk ki .
meglett , de nem felejtettem el az illetot.
folytatodik minden aztan akik elvesztik az adott csatat , ragalmaznak masokat csalassal ( ebben hogyan lehet igazat adni barkinek ) , termeszetesen nem volt egyetertes sem . nekem erre sem idodm sem energiam nem volt.
lezartam az egeszet suru bocsanatkeres kozepette.
es az illeto akit az elejen emlitettem h nem felejtettem el , megkerestem .
elozoleg tudtam mar korabrol hogy nem kimondottan tehetos , es nincsenek forrasai a gepenek rendberakasara.
mondjuk ugy h megsajnaltam talan . es odaajandekoztam neki . el is lett szallitva .
semmi koszonomot vagy annyit egy uzenetben h megerkezett , kiprobalom sem kaptam .
ez kicsit kellemettlen volt , de tudom senki nem egyforma . aztan vegul en kerestem fel hogy mi ujsag . akkor mondta h megkapta . PONT.
en sem kerestem utana , o sem .
aztan kis ido elteltevel kiderult h egy kedves baratjaval alkatreszeire bontottak az alig 3 honapos gepet , es jo penzert jofogason eladtak. meg a hirdetesek linkjet is megkaptam mert eleinte nem hittem az allitasoknak .
nem nyomoztam tobbet utana nem is erdekelt nagyon csak kicsit fajo h nem is az h valaki becsuletesen eljen , de h ennyire megjatsza vki magat az kicsit mar mesterseg szerintem . ezert en nagyon ovnek mindnkit a hasonlo felajanlasoktol , szerintem es hangsulyozom ez az en velemenyem megint csak :
van itt olyan ember aki evek ota hasznalja ezt az oldalt , ahogy itt valaki leirta ennek az oldalnak koszonheto h a gepet rendbe tudta rakni , ugyanennek az oldalnak van egy tulajdonosa/tulajdonosai akiknek a munkait hasznaljatok mar hosszu ideje . nem akarom leirni h pontosan milyen modokra vagy egyeb dolgokra gondolok mert a nev megszemelyesiteni ot , de ha valakinek ugyan feleslegesse valt szamitogepes felszerelesei vannak , es nem tudja kinek odaadni vagy csak ahogy en is elhardalni masok javara nem akarja ugy h kozben lehet hulyenek nezik, miert nem kerdezitek meg ezektol az emberektol h ha mar mondjuk olyan regota szamithattok ra vagy rajuk szeretnetek viszonozni ezt ezzel a fajta felajanlassal esetleg ahogy versenyeket szoktak ok is rendezni komoly rendezoi keszseggel es megfelelo hozzaertessel tegyek meg a felajanlott cuccokat nyeremenynek , vagy szervezzenek ok egy gyujtesi akciot tenyleg raszorulo emberek javara a ti felajanlasaitokbol. en mar lattam erre itt peldat csak mas formaban . en is segitettem ott egy minimalis hozzajarulassal.

3 hete 3 napja #291866 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia Feri!
Irtam privát.

3 hete 3 napja #291868 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Túlbonyolítottad a dolgot - oda kellett volna adni annak, aki a legjobban rászorult.
A gesztus nemes, ne add fel, de legközelebb határozottabban ;-)

harakiri beküldte: szerintem is nemes gesztus , de vigyazat !

sajat boromon is tapasztaltam mar egy kellemettlen esetet !
felajanlottam egyszer nem akarom reszletezni hogy hol egy gaming pct , videokartya nelkul , 16 giga rammal , vizhutessel , 8magos procival. termeszetesen azert nem vagyok anyira buta h csak ugy tessek :vegyetek vigyetek , mert ki az aki nem akarna ingyen , es sok jelentkezobol h valasztottam volna ki szerintem raszorulot.
ezert kozoltem egy wotos esemeny kapcsan aki a legjobb helyezest eri el az viheti. szallitasi koltseget maga allja en nem akarok extra penzt beletenni. ( kulfoldrol )
aztan nagy fellangolas lett sok reszvetel , aztan megdobbenesemre kis ido elteltevel morgolodas , meg egymas zseben turkalas lett a vege. utobbit nagyon nem szeretem szova is tettem .
aztan kezdodtek a kovetkezo problemak :
csatat nem lehet lefolytatni , mert egy embernek folyamat kifagy a gepe , 3 . ilyen utan tobben kerik hogy zarjuk ki .
meglett , de nem felejtettem el az illetot.
folytatodik minden aztan akik elvesztik az adott csatat , ragalmaznak masokat csalassal ( ebben hogyan lehet igazat adni barkinek ) , termeszetesen nem volt egyetertes sem . nekem erre sem idodm sem energiam nem volt.
lezartam az egeszet suru bocsanatkeres kozepette.
es az illeto akit az elejen emlitettem h nem felejtettem el , megkerestem .
elozoleg tudtam mar korabrol hogy nem kimondottan tehetos , es nincsenek forrasai a gepenek rendberakasara.
mondjuk ugy h megsajnaltam talan . es odaajandekoztam neki . el is lett szallitva .
semmi koszonomot vagy annyit egy uzenetben h megerkezett , kiprobalom sem kaptam .
ez kicsit kellemettlen volt , de tudom senki nem egyforma . aztan vegul en kerestem fel hogy mi ujsag . akkor mondta h megkapta . PONT.
en sem kerestem utana , o sem .
aztan kis ido elteltevel kiderult h egy kedves baratjaval alkatreszeire bontottak az alig 3 honapos gepet , es jo penzert jofogason eladtak. meg a hirdetesek linkjet is megkaptam mert eleinte nem hittem az allitasoknak .
nem nyomoztam tobbet utana nem is erdekelt nagyon csak kicsit fajo h nem is az h valaki becsuletesen eljen , de h ennyire megjatsza vki magat az kicsit mar mesterseg szerintem . ezert en nagyon ovnek mindnkit a hasonlo felajanlasoktol , szerintem es hangsulyozom ez az en velemenyem megint csak :
van itt olyan ember aki evek ota hasznalja ezt az oldalt , ahogy itt valaki leirta ennek az oldalnak koszonheto h a gepet rendbe tudta rakni , ugyanennek az oldalnak van egy tulajdonosa/tulajdonosai akiknek a munkait hasznaljatok mar hosszu ideje . nem akarom leirni h pontosan milyen modokra vagy egyeb dolgokra gondolok mert a nev megszemelyesiteni ot , de ha valakinek ugyan feleslegesse valt szamitogepes felszerelesei vannak , es nem tudja kinek odaadni vagy csak ahogy en is elhardalni masok javara nem akarja ugy h kozben lehet hulyenek nezik, miert nem kerdezitek meg ezektol az emberektol h ha mar mondjuk olyan regota szamithattok ra vagy rajuk szeretnetek viszonozni ezt ezzel a fajta felajanlassal esetleg ahogy versenyeket szoktak ok is rendezni komoly rendezoi keszseggel es megfelelo hozzaertessel tegyek meg a felajanlott cuccokat nyeremenynek , vagy szervezzenek ok egy gyujtesi akciot tenyleg raszorulo emberek javara a ti felajanlasaitokbol. en mar lattam erre itt peldat csak mas formaban . en is segitettem ott egy minimalis hozzajarulassal.

3 hete 3 napja #291870 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
lehet hog igazad van , bar nem erzem h tulbonyolitottam volna egyszeruen csak azt akartam h egyenlo feltetelek mellet legyen meg a tulajdonosa , kivagni meg leszolni az elmondottak alapjan senkit nem akartam , es talan ez volt a hiba . a raszorulot meg nem tudja szerintem online senki megitelni kiveve ha nem ismeros , mert az en esetembol kiindulva nekem is eloadta magat a srac h nincsen semmi bevetel , meg beteg meg nem is reszletezem h meg miket mondott a csaladjarol. hiszekeny es joszivu emberek ratalalnak az ilyen illetokre en azt hiszem . nem is kell eloiteletesnek lenni de nagyon meg kell fontolni . ezert is tanacsoltam h az oldal mar hasonlo egyuttmukodest tanusitott ha jelenleg lenne egy ilyen megmozdulas szerintem en inkabb oda kuldenem. ismerettsegi koromben ( maganeletmeben ) nincsen olyan akire a raszorulo szot alkalmazni tudnam ...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.