Jelenleg

28
látogatónk van

Örömködő

5 éve 3 hónapja #285118 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Anyám biztos csuklott rendesen :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285129 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Vééégre beadta. 1 küldetésnyire a T55A .



Kérdés: hányas light tankkal érdemes a 7000 spot ot megcsinálni? Illetve melyik mapon van rá esély?
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285132 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
Nekem LTTB-vel lett meg, Prokharovkán. 10 ezer volt a spot dmg, de nem ajánlom hozzá. Sok szerencsét a küldihez. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vandoren
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285133 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Prokhorovkán már nekem is volt 6100 és LTTB-vel. Megjegyzem ... úgy, hogy egy bokorba beálltam és próbáltam volna spottolni még 1x sem jött össze. Prokhorovkán is rohangáltam mint a mérgezett egér. Konkrétan az előbb hiába álltam be a bokorba a T54 med 2 kockányira volt tőlem és nem spottoltam fel. A TD-k meg igen engem. Szarrá is lőttek.

Youtubon vannak fenn videók 22K spottról. Számomra érthetetlen hogyan csinálják meg. Ott áll 10 percig egy kockába és senki nem lövi meg.

T50-2 8k spot Malinovkán. Annak a tanknak gagyi a látótávja még is felspottolja a fél mapot. / 370 a látótávja /
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285147 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Kinek kell SU-130 PM, mikor itt a WZ-1111111-FT?

Replaj

Könnyed esti menetel, ahol az is kiderül, hogy mi a T95 legnagyobb gyenge pontja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285148 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Prokhorovkán már nekem is volt 6100 és LTTB-vel. Megjegyzem ... úgy, hogy egy bokorba beálltam és próbáltam volna spottolni még 1x sem jött össze. Prokhorovkán is rohangáltam mint a mérgezett egér. Konkrétan az előbb hiába álltam be a bokorba a T54 med 2 kockányira volt tőlem és nem spottoltam fel. A TD-k meg igen engem. Szarrá is lőttek.

Youtubon vannak fenn videók 22K spottról. Számomra érthetetlen hogyan csinálják meg. Ott áll 10 percig egy kockába és senki nem lövi meg.

T50-2 8k spot Malinovkán. Annak a tanknak gagyi a látótávja még is felspottolja a fél mapot. / 370 a látótávja /


Bocs, h beleszolok, de az Lttb akkora mint egy haz. Keves az a hegynyi bokor amiben el tudsz bujni. A tier mar jo, de vannak lightok amiknek messze jobb az alca ertekuk.
Itt a vasari szezon nezz szet prem ugyben az ELC, v lepj tuvabb az lttb-rol es a Lightweyt sikeresebb lesz.
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285150 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Nos...ezért használom az Lttb-t spotra.


Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285156 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Nos...ezért használom az Lttb-t spotra.



2 nem releváns képet kár is hasonlítani. Nem is értem az összehasonlítást.
LTTB alap látótáv: 380m
T-54 ltwt : 390m
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285157 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Figyelem: Spoiler!


Én még ennyit sem áldozok a WG-re. Éljen azokból akiket érdekel egy ingyenes játékért való pénzköltés :)


Ok értem én csak mégsem. Elkezded a maratont hogy kell ez a tank (gondolom én), beleraksz x időt a játékba utána meg "elveim" vannak és nem költök 1900 forintot rá.
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285158 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Hát akkor ne áldozz rá.
Itt a következő csata:
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285159 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun
Végre sikerült az Emil 2-re is megcsinálni a tankász :D

wot-record.com/...6k_dmg
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285161 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler!


2 nap ingyen prémium napot kaptam érte...amiből meg farmoltam 4.5 millió kreditet. ( nem azért kezdtem el mert kellett a tank. Rosszul gondoltad )
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285162 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Figyelem: Spoiler!


Felderítés 868 az 574 el szemben. Ha nem bokorba kempelő vagyok sokkal jobban derít fel mint mint más light ami jelenleg a garázsomban van. Prémium ligh-ot meg nem veszek. A lényeg, hogy a jelenleg rendelkezésemre álló tankjaim közül ez a legjobb felderítő. / LTTB , T50-2 , T37 , AMX 13 90 , T-54 ltwt /
De ha már itt tartunk a T50-2 nek csak 370 a látótávja ...még is több mint 7 ezer spottol csinál egy videóban a Youtubon . Ráadásul nem mozog csak áll a térkép közepén , úgy hogy senki nem lövi meg. Távcső vagy periszkópot nem használ , festés nincs rajta.
Az UDES-nek 1116 a látótávja. Akkor ezek szerint az a legerősebb spot tank a VIII tierek közül. :)
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285165 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Felderítés 868 az 574 el szemben. Ha nem bokorba kempelő vagyok sokkal jobban derít fel mint mint más light ami jelenleg a garázsomban van. Prémium ligh-ot meg nem veszek. A lényeg, hogy a jelenleg rendelkezésemre álló tankjaim közül ez a legjobb felderítő. / LTTB , T50-2 , T37 , AMX 13 90 , T-54 ltwt /
De ha már itt tartunk a T50-2 nek csak 370 a látótávja ...még is több mint 7 ezer spottol csinál egy videóban a Youtubon . Ráadásul nem mozog csak áll a térkép közepén , úgy hogy senki nem lövi meg. Távcső vagy periszkópot nem használ , festés nincs rajta.
Az UDES-nek 1116 a látótávja. Akkor ezek szerint az a legerősebb spot tank a VIII tierek közül. :)

A 868 egy semmitmondó érték. A látótávja az LTTB-nek 513 m, mert tettél rá periszkópot. Ha a T.54 ltwt-re is tennél, akkor (hasonló legénységi képzettségek mellett) magasabb értéket kapnál, mert alapból 10 méterrel több a látótávja. Ezzel az a gond, hogy aktív spotnál nem kapcsol be a periszkóp.
Az UDES-nek a látótávja pedig alapból 350m (milyen 1116???), ami jóval kevesebb a fent említett lightokénál. Azt pedig csak halkan teszem hozzá, hogy a T-54 ltwt T9-es, almát körtével értelmezhetetlen összehasonlítás...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vandoren
Téma zárolva.
5 éve 3 hónapja #285166 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Figyelem: Spoiler!


Felderítés 868 az 574 el szemben. Ha nem bokorba kempelő vagyok sokkal jobban derít fel mint mint más light ami jelenleg a garázsomban van. Prémium ligh-ot meg nem veszek. A lényeg, hogy a jelenleg rendelkezésemre álló tankjaim közül ez a legjobb felderítő. / LTTB , T50-2 , T37 , AMX 13 90 , T-54 ltwt /
De ha már itt tartunk a T50-2 nek csak 370 a látótávja ...még is több mint 7 ezer spottol csinál egy videóban a Youtubon . Ráadásul nem mozog csak áll a térkép közepén , úgy hogy senki nem lövi meg. Távcső vagy periszkópot nem használ , festés nincs rajta.
Az UDES-nek 1116 a látótávja. Akkor ezek szerint az a legerősebb spot tank a VIII tierek közül. :)


Hűha
Szerintem eléggé el vagy tévedve. Black_sheep leírta a lényeget
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.