Jelenleg 624 vendég és 21 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 1 hete #284031 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Örömködök itt is egyet. :lol:

Replay ha érdekel valakit.
wot-record.com/...th_leo
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #284034 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

A mai második csata. Szigorúan a polgárpukkasztás jegyében! A végén az ugrás meghozta a küldetést... a leérkezés mondjuk elvitte a kitüntetést. És persze jöhet a wotinfós analízis.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez pedig a mai utolsó. Nagyon örültem neki! Necces volt, mert holnapra már le is jár a tíz napos bérlet. Jóval kevesebbet sikerült vele játszani, mint szerettem volna, így nyilván nem volt rá garancia, hogy oda fogok érni.

Bár mindenképpen végtelen creditet és free xp-t farmoltam a halloween időszakban. :wine:

reps:
bodzy.wot-recor..._co_14
bodzy.wot-recor..._close
bodzy.wot-recor...ee_3gm
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Threat

1 hónapja 1 hete #284060 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Sajnos a nagy kaliber nem lett meg, pedig annyira szerettem volna ezzel a körrel Morphelo emléke előtt tisztelegni!

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Black_Sheep_01, Katjaton, straubbazsi

1 hónapja 1 hete #284071 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

1 hónapja 1 hete #284091 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
wotreplays.eu/s...10787e

Semmi extra. Se nagy haditett, se nagy OP-ság. De az élmény csodás volt. Sok ilyen meccset szeretnék játszani. Végig nézni párszor, mit lehetett volna jobban csinálni. Mert fejlődni van bőven hova, de már nem kellett teljesen elveszve érezni magamat. Ez full tier 10, itt nincs kifogás, hogy az MM így - meg úgy, mégis túléltem, s legalább az elvárható szint megvolt. És ha valaki megtisztel, megnézi, s némi jótanáccsal ellát, azt megköszönöm. (Ha csak annyival is, hogy ne nagyon örüljek magamnak, mert nagyon is jó volt az az MM, meg valszeg az OBJ140 az árokban afk volt egy darabig, az E100 sofőrje meg elment meccs közben zuhanyozni).
Én akkor is nagyon örülök, hogy végre van egy jó tankom, és van esélyem jó csatákra!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Laccvacc

1 hónapja 1 hete #284100 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

tothistvan50 beküldte: wotreplays.eu/s...10787e

Semmi extra. Se nagy haditett, se nagy OP-ság. De az élmény csodás volt. Sok ilyen meccset szeretnék játszani. Végig nézni párszor, mit lehetett volna jobban csinálni. Mert fejlődni van bőven hova, de már nem kellett teljesen elveszve érezni magamat. Ez full tier 10, itt nincs kifogás, hogy az MM így - meg úgy, mégis túléltem, s legalább az elvárható szint megvolt. És ha valaki megtisztel, megnézi, s némi jótanáccsal ellát, azt megköszönöm. (Ha csak annyival is, hogy ne nagyon örüljek magamnak, mert nagyon is jó volt az az MM, meg valszeg az OBJ140 az árokban afk volt egy darabig, az E100 sofőrje meg elment meccs közben zuhanyozni).
Én akkor is nagyon örülök, hogy végre van egy jó tankom, és van esélyem jó csatákra!

Szia,
Előre leszögezném, hogy nekem nincs meg ez a tank, és nem vagyok egy profi játékos, de megnéztem a meccsedet, mert szimpatikus volt az őszinteséged és hogy ennyire örültél. Szóval én kapásból jobbra mentem volna, mert azt az oldalt jobbnak tartom, a síneknél is lehet faragni az ellent, meg akik feljönnek a dombra azokat is. Agresszívabban lehet ott játszani. Neked a tornyod az erős, ott sztem jobban ki lehet használni, igaz az artyk könnyebben odapufogtatnak, és kettő is volt de én mégis arra az oldalra szavazok. Láttam h próbáltad beforgatni a tankodat, párszor sikerült is, az E100 is pattant, meg a saját E4 is :) ! Az E100tól bekaptál egy nagyot, ott nem figyeltél hogy nézel ki, és biztosra lehetett venni, lesz ott még ellenfél. Ez a sebzés kezdésnek nem olyan rossz, de ne legyél megelégedve vele, keményebb, agresszívabb játékkal sokkal többet ki lehet belőle még hozni.
Kevés csatád van ezzel a tankkal, mindenféleképp nézz videókat, ezen az oldalon is volt egy nagyon jó kör az egyik kollégától. Reméljük még megnézik páran a csatádat, olyanok is akiknek megvan ez a tank és nálam jobb, tapasztaltabb játékosok.
Sok szerencsét kívánok! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tothistvan50

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #284104 Írta: straubbazsi
Ha valaki csinál belőle egy videót, akkor megelemzem héten belül a nem annyira létező mélyvíz topikban. Nem kell semmit szerkeszteni, csak sima csatafelvétel. Minimap azért értelmes méretben legyen. Ha ez megvan, akkor szükségem lenne még egy képernyőmentésre a legénységről.

Ha. Persze nincs még mélyvíz topik, de esetleg lehetne példa/hivatkozás is az elemzésből a dolog létrehívásakor, ha lesz olyan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1, urbi82, Aur1n, tothistvan50

1 hónapja 1 hete #284133 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Fapados módon megpróbáltam videót készíteni belőle vlc-vel, de használhatatlan lett az eredmény. Még kísérletezem, majd jobb gépen.

1 hónapja 1 hete #284134 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

straubbazsi beküldte: Ha valaki csinál belőle egy videót, akkor megelemzem héten belül a nem annyira létező mélyvíz topikban. Nem kell semmit szerkeszteni, csak sima csatafelvétel. Minimap azért értelmes méretben legyen. Ha ez megvan, akkor szükségem lenne még egy képernyőmentésre a legénységről.

Ha. Persze nincs még mélyvíz topik, de esetleg lehetne példa/hivatkozás is az elemzésből a dolog létrehívásakor, ha lesz olyan.

Egy ilyen videó elkészítése nem akkora meló bazsi, hogy ne tudd megcsinálni.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

1 hónapja 1 hete #284135 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Megcsináltam és elküldtem Bazsinak.

1 hónapja 1 hete #284136 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

_Szazados_ beküldte:

straubbazsi beküldte: Ha valaki csinál belőle egy videót, akkor megelemzem héten belül a nem annyira létező mélyvíz topikban. Nem kell semmit szerkeszteni, csak sima csatafelvétel. Minimap azért értelmes méretben legyen. Ha ez megvan, akkor szükségem lenne még egy képernyőmentésre a legénységről.

Ha nincs hozzá vasad, akkor hiába nem nagy meló, nem fog sikerülni.

1 hónapja 1 hete #284137 Írta: _Szazados_

Hunti beküldte:

_Szazados_ beküldte:

Ha nincs hozzá vasad, akkor hiába nem nagy meló, nem fog sikerülni.

Ne röhögtess már Hunti. Ehhez nem vas kell - főleg, mivel csak egy sima visszajátszás kell neki, amit bandicammal vagy a videókártya szoftverével is felvehet az ember -, hanem net, aminek nem ratyi a feltöltése. Az én feltöltésem szar, mégis fel tudtam tenni youtubra videót.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #284138 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sajnos 1 óra múlva lejár az 1 hét bérlet.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #284140 Írta: straubbazsi

Elég hulladék minőségben játszom, a videó sem lenne sokkal jobb annál. Azzal szerintem felesleges rontani rajta különösebb ok nélkül.
Amellett, se a program, se feltöltés nem menne azonnal, de gondolom, hogy meg tudnám csinálni. Meg azt is, hogy nyugodtan férhet ebbe "munkamegosztás", elvégre nem öt percet szánnék az elemzésre. (I'gy is beszéltünk róla korábban.)

@Aur1n

Beletekertem gyorsan, teljesen tutinak tűnik, köszi!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #284141 Írta: _Szazados_

straubbazsi beküldte:

Elég hulladék minőségben játszom, a videó sem lenne sokkal jobb annál. Azzal szerintem felesleges rontani rajta különösebb ok nélkül.
Amellett, se a program, se feltöltés nem menne azonnal, de gondolom, hogy meg tudnám csinálni. Meg azt is, hogy nyugodtan férhet ebbe "munkamegosztás", elvégre nem öt percet szánnék az elemzésre.

@Aur1n

Beletekertem gyorsan, teljesen tutinak tűnik, köszi!

Tán laptopról tolod? Ami meg a videó minőségét illeti, amikor én csináltam a videót (életemben az elsőt és eddig az utolsót), az ultragagyi feltöltésem miatt muszáj voltam 480p-ben felrakni, különben egy hétig ment volna a dolog.

Korábban láttam valamerre egy Mélyvíz topicot (már ah ez volt a neve), ahová pont az ilyen szakmai elemzős videót mentek volna, de Jacktor zárolta. Nem tudod mi volt ennek az oka? Csak mert tegnap Bee-vel beszéltük, hogy lehetne ilyeneket csinálni, akár saját replayből, akár kérésre is, mert ezekből lehetne a legjobban tanulni.

Amúgy hogy menne ez a munkamegosztás? Videóra veszik a replayt, gondolom elküldik a linket, te írsz hozzá egy novellát, utána meg ráolvassa a videós?

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.