Jelenleg

24
látogatónk van

Örömködő

5 éve 6 hónapja #282438 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
Sziasztok,

Nem tudom eldönteni, hogy öröm vagy kérdés, de inkább is. (Már nem az IS, hanem csak is)
Lényeg: pásztáztam kicsit a festékek között a garázsban és upsz ott egy Gamescom 2018 style.
Esküszöm nem adtam érte cirka 1700 goldot. Nektek is megvan? Honnan kaptuk, ha igen?
Köszi
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282440 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Hosszú kihagyás után gondoltam gurulok egyet. Első csatára ezt kaptam, nem is tudtam, hogy ilyen közel voltam hozzá.

Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, uuee
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282446 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina

Sziasztok,

Nem tudom eldönteni, hogy öröm vagy kérdés, de inkább is. (Már nem az IS, hanem csak is)
Lényeg: pásztáztam kicsit a festékek között a garázsban és upsz ott egy Gamescom 2018 style.
Esküszöm nem adtam érte cirka 1700 goldot. Nektek is megvan? Honnan kaptuk, ha igen?
Köszi


Volt rá valami küldisor, akkor lehetett megszerezni ingyé'. 6 tokent kelett összeszedni, ha jól emlékszem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CharlieCrews
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282459 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
T-34S Paris

Nagy kaliber /1476 sebzés :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282460 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Visszanéztem ehhez a tankhoz.

Abszolút horror.

Nyilván volt benne egy raklap rossz széria rng-ben, de...
Volt egy meccsem, ahol tizenhétszer lőttem 1160 sebzésért. Volt, hogy már tapsoltam az ágyúnak. És nem lesz felsorolás, de elég jól kitartott a tendencia úgy 2 órán keresztül. Könnyes vért verejtékeztem a 3gm 2600 kombináltjáért...! Régen égetett ki így tank... húh te! Amint becserélés akció, azonnal olvasztom be goldra!

szerk:

www.twitch.tv/v...02m05s

Most pörgettem bele, Yzne sem kicsit örölt a végének! "I don't care, I can die! I don't have to play this tank ever again! Fuck this tank, man! Hardest 3mark ever!"

:'))
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, uuee, KUF, Tommybear
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282478 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Végre meglett :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282481 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Érdekes kis meccs volt, 180 hp-val sikerült lehozni az STRV és object arty ellen. Dönthetem volna úgy is, hogy nem kempelek...De meglátásom szerint más esély nem volt...





replay
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282500 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282510 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Bocsi, hogy kis szintű Valentine II küzdelmet teszek be és senkit nem érdekel különösebben de most kitett magáért ez a vacak :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KUF, Ba_nshee, Exami, Tommybear
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282514 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Manapság már nem sokat ér a tank a metában de azért jó néha gurulni vele :D
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282516 Írta: Dabolina
Megválaszolva: Dabolina



Visszanéztem ehhez a tankhoz.

Abszolút horror.

Nyilván volt benne egy raklap rossz széria rng-ben, de...
Volt egy meccsem, ahol tizenhétszer lőttem 1160 sebzésért. Volt, hogy már tapsoltam az ágyúnak. És nem lesz felsorolás, de elég jól kitartott a tendencia úgy 2 órán keresztül. Könnyes vért verejtékeztem a 3gm 2600 kombináltjáért...! Régen égetett ki így tank... húh te! Amint becserélés akció, azonnal olvasztom be goldra!

szerk:

www.twitch.tv/v...02m05s

Most pörgettem bele, Yzne sem kicsit örölt a végének! "I don't care, I can die! I don't have to play this tank ever again! Fuck this tank, man! Hardest 3mark ever!"

:'))


Miért játszottál vele ha ennyire szar? :D
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282528 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14



Visszanéztem ehhez a tankhoz.

Abszolút horror.

Nyilván volt benne egy raklap rossz széria rng-ben, de...
Volt egy meccsem, ahol tizenhétszer lőttem 1160 sebzésért. Volt, hogy már tapsoltam az ágyúnak. És nem lesz felsorolás, de elég jól kitartott a tendencia úgy 2 órán keresztül. Könnyes vért verejtékeztem a 3gm 2600 kombináltjáért...! Régen égetett ki így tank... húh te! Amint becserélés akció, azonnal olvasztom be goldra!

szerk:

www.twitch.tv/v...02m05s

Most pörgettem bele, Yzne sem kicsit örölt a végének! "I don't care, I can die! I don't have to play this tank ever again! Fuck this tank, man! Hardest 3mark ever!"

:'))


Miért játszottál vele ha ennyire szar? :D


Gondolom, ha máshogy is lehetne GM-ezni esze ágában sem lett volna szenvedni vele:)
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282537 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Dabolina @Robb

A kölcsönzős kód miatt merült fel, egyértelmű volt, hogy esett valamennyit az elvárt sebzés. Plusz, időközben el kezdtem tervezgetni ezt az 50b dolgot, valószínűleg ebből a töltőből lesz az ottani rádiós. És legénységképzős hétvége. Egy éve sem szerettem a tankot, de így összességében volt elég motiváció játszani vele.

Amúgy jelentem, tegnap toltam még egy órát, már 96%, de azért kicsit megint megpenderedett a bajusz meg az idegszálak. :lol:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282539 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

@Dabolina @Robb

A kölcsönzős kód miatt merült fel, egyértelmű volt, hogy esett valamennyit az elvárt sebzés. Plusz, időközben el kezdtem tervezgetni ezt az 50b dolgot, valószínűleg ebből a töltőből lesz az ottani rádiós. És legénységképzős hétvége. Egy éve sem szerettem a tankot, de így összességében volt elég motiváció játszani vele.

Amúgy jelentem, tegnap toltam még egy órát, már 96%, de azért kicsit megint megpenderedett a bajusz meg az idegszálak. :lol:


Hát, minden elismerésem. Hajlok rá, hogy ez a lekorszerűtlenebb legidegesítőbb tank.
Az alfa manapság már nem nagy ügy, a páncél nincs, sebesség nincs kb. 1 előnyét sem látom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282568 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
G.W. Panther Airfield

Legénység 0 skill

Újra visszavásárolva, a kampány II. miatt kellemes meglepetést okozott !

Szárnysegéd kitüntetés



[áthelyezve - az ilyen jellegű hozzászólásokat kérlek ide (Örömködő) tedd, a tankos topicok beszélgetésre vannak inkább, infócserére. Ide nyugodtan szórhatod az örömteli csatákról szóló posztokat :) - StahanoW]
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.