Jelenleg

14
látogatónk van

Örömködő

5 éve 6 hónapja #282249 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Elsősorban örülök, hogy ilyen jó meccset sikerült összehozni (tudom-tudom, top tier). Viszont mégis bosszankodom, hogy nem sikerült lehozni. Kérdésem az, hogy mit csinálhattam volna másképp? Vagy nem volt más lehetőség?
(A csata eleji beszólás már elég frusztrált állapotom miatt történt meg. Szégyellem magam, amiért hagyom magam felbosszantani, és még be is szólok)...




replay
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282250 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Végre ezt is kipróbáltam, nem rossz gép, bár néha keményen felhúzzák a falloszra
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282253 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Elsősorban örülök, hogy ilyen jó meccset sikerült összehozni (tudom-tudom, top tier). Viszont mégis bosszankodom, hogy nem sikerült lehozni. Kérdésem az, hogy mit csinálhattam volna másképp? Vagy nem volt más lehetőség?
(A csata eleji beszólás már elég frusztrált állapotom miatt történt meg. Szégyellem magam, amiért hagyom magam felbosszantani, és még be is szólok)...

Bárcsak ilyen finoman tudnék fogalmazni, egy ilyen csapat látványára mint Te: bots
Én ennél sokkal durvábbakat szoktam ilyenkor írni. :d3: Szép csata volt, mindent megtettél. A T34-85 külön örülhetett Neked. :troll: A mit másképpre nem mondhatok semmit, noob vagyok.
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282254 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Elsősorban örülök, hogy ilyen jó meccset sikerült összehozni (tudom-tudom, top tier). Viszont mégis bosszankodom, hogy nem sikerült lehozni. Kérdésem az, hogy mit csinálhattam volna másképp? Vagy nem volt más lehetőség?
(A csata eleji beszólás már elég frusztrált állapotom miatt történt meg. Szégyellem magam, amiért hagyom magam felbosszantani, és még be is szólok)...

Bárcsak ilyen finoman tudnék fogalmazni, egy ilyen csapat látványára mint Te: bots
Én ennél sokkal durvábbakat szoktam ilyenkor írni. :d3: Szép csata volt, mindent megtettél. A T34-85 külön örülhetett Neked. :troll: A mit másképpre nem mondhatok semmit, noob vagyok.


Hohooo!
Amikor eldurran az agyam, akkor én se finomkodok :troll: :troll:
Én is gondoltam magamban, hogy az a szerencsétlen t34 tuti elküldött a világ másik végére nyaralni :awesome: Amúgy én nem is hittem hogy eltalálom, annyira galád az a csőlehajlás, plusz még szenvedtem is az értelmes célzással :d2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282269 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Jó-jó top tier meg minden, de tetszetős kör volt :)




bodzy.wot-recor..._5_ace
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282272 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


bodzy.wot-recor...obanov

Elég rossz nap és nagyon rossz két óra végén járva. Második Pool. Második, de valójában első igazi Kolobanov.

Jobban izgultam a végén, mint amennyire amúgy nehéz volt. Az a baj, mikor egyedül maradtam, már úgy pillantottam fel, hogy igen öten vannak, igen ez megint meglehetne, igen ez pool is. Jó pár hónappal ezelőtt volt ilyen lehetőség, kis hülyeségen ment el akkor.

(Nem kérek elnézést top tier meccsért. Erre buzdítanék másokat is.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, FZRPUPU, Hunter9956, nemo510, JackassJana, Tomat, Grande__Reagel, Rylian_Shina, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, KLC_KTE
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282326 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


bodzy.wot-recor...t_sure

Elővettem a tankot, mai második meccs. Közben nagyon azt gondoltam, hogy elrontottam ezt, mert a sok Lorraine után nem éreztem a sebesség-pályanagyság-idő dolgot, rossz döntést hoztam a végjátékban. Egy visszanézés után... nem tudom.

Talán először, talán másodszor játszom ezt a kezdőpozíciót a 430U-ban. Szóval, először is, ki kellett találni ott, hogyan is lesz jó. Meg egyből beveszek egy felesleges találatot a Conqitól, mert azt hittem, ellőtte magát.

A végén kulcsmomentum. Az arti mellett a 140 a fő fenyegetés, visszafelé kell indulni, amíg a másik oldalról valamennyire le vannak fogva, szerintem ez egyértelmű.
Aztán a 140 szerencsés kiesése után? Nyilván az volt bennem, ha megvan az arti, akkor lehozom! Legalább benézni a szokásos arti gödörbe! Ha ehelyett egyből visszafordulok 1v3+arti harcolni, akkor jobb esélyeim vannak? Talán.

Inkább a t44 seperc visszaáll foglalni. A Somua meg harc helyett időn túl is foglalni akar. Jó kis foglalósdi. Mindegy, valahol találok még fél-egy percet, akkor lehetett volna 11k is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282328 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Véletlen rámentem erre az oldalra és meglepődtem 121. stuggal, meglesz a top 100 azzal elégedett leszek.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282329 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Nem mindig nézem a neveket a leosztásban,de most észrevettem őt :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282355 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Consumables raktárral együtt pedig először van nagyon közel a 100 millió.

:woohoo:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282358 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina



Consumables raktárral együtt pedig először van nagyon közel a 100 millió.

:woohoo:


Megadom az accom számláját, nem utalsz nekem egy keveset? :D ( Egye fene free xp is jöhet :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282367 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee
szépen alakul a mai nap, medekkel sötét, tédékkel világos:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja #282392 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
A mai horrorisztikus csaták után kellemes meglepetésként rákerült a 2. GM. :) Apró siker ugyan, főleg hogy több nem lesz rajta, de azért nagyon örülök ennek is.
Top tier csata, az ujjamat szinte le sem vettem a W gombról.



Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282395 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Kifejezetten jó meccs volt :D




bodzy.wot-recor...r_gore
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282405 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Imádom ezt az objektumot!
Nyilván játéktudást venni nem lehet, csak prémium tankot, fiókot, aranyat, és ezekkel bárki összehozza ezt. De végre én is gyilkolhattam!


wotreplays.eu/s...10787e
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.