Jelenleg 379 vendég és 5 tag online

Örömködő #2

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #281512 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
De, csak tömören válaszoltam.:)
Szóval mivel a kezdőknek is kell valahol játszaniuk, nyilván összekerülnek esetenként olyan játékosokkal is mint te.
Mivel nincs a sokak által megálmodott skillMM, ezért elméletben mindenkit összerakhat mindenkivel.
Nem hiszem, hogy van benne logika, ne is keresd, pusztán így "adta a gép". Esetleg annyi mintát tudtam benne felfedezni, hogy milyen időintervallumban játszol - ha mint mondod - mindig ilyenekkel tesz össze. (biztos?) Pl. estefelé mondjuk 20:00-24:00ig észrevételeim szerint több a jobb játékos, míg délelőtt általában kevesebb, de persze előfordul hogy nem így van.
Mindenesetre én próbálom lehetőségként felfogni, egy radley-ra vagy kolobanovra, így nem zavar.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 1 hete #281536 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1
Sziasztok,

Ez egy remek izgalmas csata volt ahol a végén még a honfitárs is gratulált. :)
A végén nagyon biztonságosra akartam menni így a readly elmaradt, de ettől függetlenül akár még egy elemzésbe is beférhet talán ez a replay :)

https://wot-record.com/replay/107993/istiger1_t100lt_7kill_5k_dmg
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #281543 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
3. Pool medál, igaz top tierben voltam.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Serious_Black, Istiger1, zics911

7 hónapja 1 hete #281553 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Medál és nagy eredmény sincs. de első lettem a csapatban és a rangsorolt csatában ez sokat hoz a konyhára.
A nagyméretű szerszámkészlet életet mentett a B-C 25 t. ,kb. 10 méterről leadott lánclövései közben. A 155 milliméteres HE M101E1 repeszromboló gránát pedig lezárta a vele folytatott közelharcot. Ahogy utána megnéztem az Obj 430U-n elért 3 telitalálat a legénységnek és a modulokban 7 sérülést okozott .

Mellékletek:

7 hónapja 1 hete #281577 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
A mai nap margójára:

Kicsit nehezen adta magát :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, Istiger1, 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #281675 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, ZsoltHun76, PZoli, Istiger1

7 hónapja 1 hete #281678 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

turoskeksz beküldte: Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)

Gratu! Jó egészséget és sok boldogságot! ;)

7 hónapja 1 hete #281683 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

wrett beküldte:

GoldMalac beküldte: wotreplays.eu/s...#teams

hetes tankkal szopattam meg az ellenfelet :)[/quote

...azaz, mondhatni hogy "csecsre vágtad"??? :idea::whistle:

Ha ugy tetszik, csak az a különbség köztünk, hogy nalam ez rendszeres es barmelyik tierben es nem mazli miatt. Amugy ja.

7 hónapja 1 hete #281684 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Istiger1 beküldte:

turoskeksz beküldte: Én már nem nagyon játszok.Igaz ezt nem az örömkedöbe kellen irni,de hát ami oka van hogy nem játszok,az viszont öröm.Kedden megszületett a második kiscsajszim,és ennél nagyobb öröm nincs :)

Gratu! Jó egészséget és sok boldogságot! ;)

Na hát hosszu szép életet kívánok

7 hónapja 1 hete #281689 Írta: P_r_e_d_a_t_o_r
Megválaszolva: P_r_e_d_a_t_o_r

A végén visza kellett volna mennem törölni a bázisfoglalást.

Akit érdekel a csata:
wotreplays.eu/s...v_103b

7 hónapja 6 napja #281695 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ezen most vigyorgok. WZ-111 kínai prémet toltam ... harmadik kínai heavy legénység képződik benne épp.

Mammerheim (standard battle) .. ezt dobta az MM a csata helyszínének. És még top tier is voltam, ami ritkaság. Bal alsó sarokból kezdtünk.

El is indultam egyből a felső körön a medekkel ... csipogtak/picsogtak/mapklikkeltek is erre egyesek, hogy lefele kéne mennem G9 heavy dühöngőbe ... de ezen a pályán ezzel a tankkal jobb szeretek fent menni a medek útján: a sebességem megvan hozzá, és az ágyúm is pont alkalmatos a medek agyonverésére.

Végül is nyertünk.

Kaptam a csatáért 72783 kreditet (bruttó) ami 58685 nettó lett a levonások után. ( Ha nem lett volna prém acc aktív akkor 34424 lett volna.)

Sebeztem (nem röhögni !!!) 448-at, ami azért t8 nehéz tankkal játszva, ráadásul top tierként ... hát nem a legtöbb.

A dolog magyarázata, hogy kétszer lőttek nekem lőszerrekeszt, és kétszer meg a tőtőmet gyilkolták meg (belém szerelmesedtek az enemy arták ... ) ... volt amikor fél perc körül járt az újratöltésem... szóval a csata jelentős részében többé-kevésbé harcképtelenül lapultam és vártam hogy a kis csomagjaim ( gyógyító, javító ... farmolni kicsikkel járok...) újra használatba vehetőkké váljanak...

Hogy nem hátul lapultam, annak bizonysága, hogy spotoltam 3123-at mindeközben.

Ami még viccesebb: lett 4 killem ( igen, abból a négyszáz körüli sebzésemből :D) ...

A csata végén egy mókus szakaszt ajánlott a szakaszban elkövetett sok killért kapható medálért, ezt elfogadtam mer miért ne.

... Erre a csata végi jelentésnél legnagyobb meglepetésemre kiderült, hogy véletlenül meglett a HT-14 küldi ( T-55A HT-14 :D ) ... elég sok killünk a csata első három percében volt :D

Mellékletek:

7 hónapja 6 napja #281697 Írta: akárki
Megválaszolva: akárki
Birch Gun-nal tegnap eltaláltam egy tankot ....negyvenedik lövés volt kb.
Bontottam is egy sört

7 hónapja 6 napja - 7 hónapja 6 napja #281699 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Sírva vertem az asztalt a röhögéstől.
Bekapcsolom a gépet játszok. Nagyon laggol, nagyon szarul megy. Alig látom, hogy hová megyek, lövök, annyira laggol, pingem az egekben. Kilépek, mondom leszedek egy két felesleges dolgot, hátha.
Megnézem, mégis mennyit csináltam a wotinfo-n:

ÁHHH! Szóval az volt eddig a baj, hogy normálisan működött a játék!
Becsukott szemmel könnyeben lennék unikum!:rofl: :rofl: :rofl:

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Mellékletek:

7 hónapja 5 napja #281708 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Ma vettem meg eme lengyel csodat.12 csata utan mar azon voltam,hogy megbanjam....Katasztrofalis csataim voltak.Alig 20% win rattel.Aztan 13.nak beadta ezt.Igaz toptier voltam 3-5-7 ben,de azert kicsit karpotolt a veresegszeriaert.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett

7 hónapja 5 napja #281710 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett

GoldMalac beküldte:

wrett beküldte:

GoldMalac beküldte: wotreplays.eu/s...#teams

hetes tankkal szopattam meg az ellenfelet :)[/quote

...azaz, mondhatni hogy "csecsre vágtad"??? :idea::whistle:

Ha ugy tetszik, csak az a különbség köztünk, hogy nalam ez rendszeres es barmelyik tierben es nem mazli miatt. Amugy ja.

Unalmas lehet neked! Az állandó papírforma... ellenben akkor lehet, hogy nem tudod milyen érzés mikor az ember megdönti azt.
A lényeg, hogy azért a kóbor kutya seggét is éri napfény néha! Mi is volt? 7essel szívatni a nagyobbakat? Na lássuk csak, rég volt ugyan...:
wotreplays.eu/s...t-kv-3
wotreplays.eu/s...t-kv-3

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.