Jelenleg

23
látogatónk van

Örömködő

2 éve 1 hónapja #305154 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
VK 30.01 (D) saját tierjében az egyik legjobb techtree (gyüjtői) tank szerintem.
Mozgékony és remek az ágyú. A páncélzat is megfelelő. Az alaplőszer átütés mondjuk nem túl nagy, de jobb játékosok azért (szinte) gold nélkül is elboldogulhatnak vele.

Igazi élvezet.

wotreplays.eu/s...0_01_d

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Bulcsu, bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305157 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Három év után újra elővettem a WoT-ot és láttam van kötvényért megvehető tankok. Liberté be is ficcent (bár vaciláltam a Patriot és Liberté között) és eddig nem bántam meg. 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305161 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Ki ez a játékos?!

Gunmark 87,5. Reménykedés, hogy kitart ez a lendület 95-ig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Slandyke, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305165 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos

VK 30.01 (D) saját tierjében az egyik legjobb techtree (gyüjtői) tank szerintem.
Mozgékony és remek az ágyú. 

sztem a legjobb 6-os, még a legendás Cromwell és T34-85 és akár prémium változataiknál is jobb. 6-os heavy tank átütést kap, sztem az elég korrekt. Páncél? Az nem nagyon van, talán 4-5 tier ellen elég, amíg nem jön a gold. De mozgékonyságot és lövegstatokat egybevéve sztem jobb a prémeknél is.  
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #305166 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Tegnap és ma (főleg tegnap) elég gyötrelmes csaták voltak, sorba jöttek a 3 perces 15:3-mas vereségek, de legalább volt köztük jó is.   
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305171 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Mi kellhet a tank ászhoz még?
 
 
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305172 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
akkor sem kapsz tan ászt :)
     
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305174 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Mi kellhet a tank ászhoz még?
 
 
 

Jelenleg 1385 alap xp fölött osztogatják ennél a tanknál! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305176 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
1385 alap xp komolyan? ez csak tier hetes tank.no mind 1 ,akkor is jó kis csaták voltak.
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305177 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
kellett volna több kill, vagy nem T5-ös mezőny, vagy több sebzés. HP növelés előtt elég lett volna, de azóta megnőtt a lelőhető hp mennyiség és így a szükséges xp mennyiség is. Egyébként ezek a szükséges xp számok master-hez mennyire aktuálisak? Mármint milyen időközönként frissülnek? Mert cimbim ment vmi hasonló kört nem emlékszem milyen tankkal, 1-es plecsni, 1400+ xp mennyiséget kapott, majd kíváncsiságból megnézte tomato.gg-n és kisebb volt az elvárt az ászhoz, mégis csak 1-es plecsnit kapott.  
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305179 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

1385 alap xp komolyan? ez csak tier hetes tank.no mind 1 ,akkor is jó kis csaták voltak.

Nem az számít, hogy hányas tier, hanem hogy milyen köröket mentek vele az elmúlt 2 hétben... Pl. a tier V-ös Churchill III-nál most 2018 alap xp az ász.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305183 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


94.
Hozzávetőleg kitartott a lendület. Tegnap gyengén ment, ott is hagytam kb. egy óra után. Ma is majdnem felálltam a géptől az 1 win és 6 loss kezdés után, de inkább maradtam és visszarántottam a sessiont 4,6k DPG-re és egy értelmezhető győzelmi arányra.

Nem tudom még, hogy lesz e videó belőle. Az eddigi legjobban teljesítő tankom, de igazából nem volt egy olyan valamilyen szempontból kiugró csata, amit feltétlen megörökítenék. Talán összevághatnák valamit a mai 3-6 ászból, de az eltartana pár napig...
A hétvégén kezdek egy tankos személyes oktatást is, ami mindenképpen örömteli, viszont kevesebb idő lesz videóval bíbelődni. Meglátjuk. : )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, RedFox69, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305184 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3



94.
Hozzávetőleg kitartott a lendület. Tegnap gyengén ment, ott is hagytam kb. egy óra után. Ma is majdnem felálltam a géptől az 1 win és 6 loss kezdés után, de inkább maradtam és visszarántottam a sessiont 4,6k DPG-re és egy értelmezhető győzelmi arányra.

Nem tudom még, hogy lesz e videó belőle. Az eddigi legjobban teljesítő tankom, de igazából nem volt egy olyan valamilyen szempontból kiugró csata, amit feltétlen megörökítenék. Talán összevághatnák valamit a mai 3-6 ászból, de az eltartana pár napig...
A hétvégén kezdek egy tankos személyes oktatást is, ami mindenképpen örömteli, viszont kevesebb idő lesz videóval bíbelődni. Meglátjuk. : )

Grat! "tankos személyes oktatás"??? Az mit takar, ha szabad? :)
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305185 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@fabyzol3
Köszönöm szépen!
Azt jelenti, hogy személyesen (Discord/TS) foglalkozom valakinek a játékával. : ) Írj egy privátot, ha részletesebben érdekel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305186 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu



94.
Hozzávetőleg kitartott a lendület. Tegnap gyengén ment, ott is hagytam kb. egy óra után. Ma is majdnem felálltam a géptől az 1 win és 6 loss kezdés után, de inkább maradtam és visszarántottam a sessiont 4,6k DPG-re és egy értelmezhető győzelmi arányra.

Nem tudom még, hogy lesz e videó belőle. Az eddigi legjobban teljesítő tankom, de igazából nem volt egy olyan valamilyen szempontból kiugró csata, amit feltétlen megörökítenék. Talán összevághatnák valamit a mai 3-6 ászból, de az eltartana pár napig...
A hétvégén kezdek egy tankos személyes oktatást is, ami mindenképpen örömteli, viszont kevesebb idő lesz videóval bíbelődni. Meglátjuk. : )

Gratula! első kötvényes 10-es tanknak ezt ajánlanád, vagy az m60-at inkább?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.