Jelenleg

17
látogatónk van

Örömködő

3 hónapja 2 napja #305154 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
VK 30.01 (D) saját tierjében az egyik legjobb techtree (gyüjtői) tank szerintem.
Mozgékony és remek az ágyú. A páncélzat is megfelelő. Az alaplőszer átütés mondjuk nem túl nagy, de jobb játékosok azért (szinte) gold nélkül is elboldogulhatnak vele.

Igazi élvezet.

wotreplays.eu/s...0_01_d

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Bulcsu, bagó.bagó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 napja #305157 Írta: matu
Megválaszolva: matu
Három év után újra elővettem a WoT-ot és láttam van kötvényért megvehető tankok. Liberté be is ficcent (bár vaciláltam a Patriot és Liberté között) és eddig nem bántam meg. 

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, harakiri, Bulcsu

3 hónapja 1 napja #305161 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Ki ez a játékos?!

Gunmark 87,5. Reménykedés, hogy kitart ez a lendület 95-ig.

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.ibb.co/gtW89qK/100.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Slandyke, harakiri

3 hónapja 11 órája #305165 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos

VK 30.01 (D) saját tierjében az egyik legjobb techtree (gyüjtői) tank szerintem.
Mozgékony és remek az ágyú. 

sztem a legjobb 6-os, még a legendás Cromwell és T34-85 és akár prémium változataiknál is jobb. 6-os heavy tank átütést kap, sztem az elég korrekt. Páncél? Az nem nagyon van, talán 4-5 tier ellen elég, amíg nem jön a gold. De mozgékonyságot és lövegstatokat egybevéve sztem jobb a prémeknél is.  
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 6 órája - 3 hónapja 6 órája #305166 Írta: matu
Megválaszolva: matu
Tegnap és ma (főleg tegnap) elég gyötrelmes csaták voltak, sorba jöttek a 3 perces 15:3-mas vereségek, de legalább volt köztük jó is.   

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #305171 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Mi kellhet a tank ászhoz még?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #305172 Írta: sziszifuszi
akkor sem kapsz tan ászt :)

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

2 hónapja 4 hete #305174 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Mi kellhet a tank ászhoz még?

Jelenleg 1385 alap xp fölött osztogatják ennél a tanknál! ;)

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

2 hónapja 4 hete #305176 Írta: sziszifuszi
1385 alap xp komolyan? ez csak tier hetes tank.no mind 1 ,akkor is jó kis csaták voltak.

2 hónapja 4 hete #305177 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
kellett volna több kill, vagy nem T5-ös mezőny, vagy több sebzés. HP növelés előtt elég lett volna, de azóta megnőtt a lelőhető hp mennyiség és így a szükséges xp mennyiség is. Egyébként ezek a szükséges xp számok master-hez mennyire aktuálisak? Mármint milyen időközönként frissülnek? Mert cimbim ment vmi hasonló kört nem emlékszem milyen tankkal, 1-es plecsni, 1400+ xp mennyiséget kapott, majd kíváncsiságból megnézte tomato.gg-n és kisebb volt az elvárt az ászhoz, mégis csak 1-es plecsnit kapott.  

2 hónapja 4 hete #305179 Írta: fabyzol3

1385 alap xp komolyan? ez csak tier hetes tank.no mind 1 ,akkor is jó kis csaták voltak.

Nem az számít, hogy hányas tier, hanem hogy milyen köröket mentek vele az elmúlt 2 hétben... Pl. a tier V-ös Churchill III-nál most 2018 alap xp az ász.

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

2 hónapja 4 hete #305183 Írta: Ba_nshee

94.
Hozzávetőleg kitartott a lendület. Tegnap gyengén ment, ott is hagytam kb. egy óra után. Ma is majdnem felálltam a géptől az 1 win és 6 loss kezdés után, de inkább maradtam és visszarántottam a sessiont 4,6k DPG-re és egy értelmezhető győzelmi arányra.

Nem tudom még, hogy lesz e videó belőle. Az eddigi legjobban teljesítő tankom, de igazából nem volt egy olyan valamilyen szempontból kiugró csata, amit feltétlen megörökítenék. Talán összevághatnák valamit a mai 3-6 ászból, de az eltartana pár napig...
A hétvégén kezdek egy tankos személyes oktatást is, ami mindenképpen örömteli, viszont kevesebb idő lesz videóval bíbelődni. Meglátjuk. : )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, RedFox69, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu

2 hónapja 4 hete #305184 Írta: fabyzol3

94.
Hozzávetőleg kitartott a lendület. Tegnap gyengén ment, ott is hagytam kb. egy óra után. Ma is majdnem felálltam a géptől az 1 win és 6 loss kezdés után, de inkább maradtam és visszarántottam a sessiont 4,6k DPG-re és egy értelmezhető győzelmi arányra.

Nem tudom még, hogy lesz e videó belőle. Az eddigi legjobban teljesítő tankom, de igazából nem volt egy olyan valamilyen szempontból kiugró csata, amit feltétlen megörökítenék. Talán összevághatnák valamit a mai 3-6 ászból, de az eltartana pár napig...
A hétvégén kezdek egy tankos személyes oktatást is, ami mindenképpen örömteli, viszont kevesebb idő lesz videóval bíbelődni. Meglátjuk. : )

Grat! "tankos személyes oktatás"??? Az mit takar, ha szabad? :)

2 hónapja 4 hete #305185 Írta: Ba_nshee
@fabyzol3
Köszönöm szépen!
Azt jelenti, hogy személyesen (Discord/TS) foglalkozom valakinek a játékával. : ) Írj egy privátot, ha részletesebben érdekel.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke

2 hónapja 4 hete #305186 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

94.

Gratula! első kötvényes 10-es tanknak ezt ajánlanád, vagy az m60-at inkább?

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.