Jelenleg

25
látogatónk van

Örömködő

3 hónapja 3 hete #304956 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!

Nem értem, pedig te mindent megtettél.  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #304963 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Tripla öröm mára:
1. végre sikerült kilőnöm egy badgert.

2.első helyezés a tolólapos hogyishívjákkal

3. Progettóval ennél jobb már nem leszek.

(Mikor 20 csata után 60% volt a winrate-em gyorsan ki is léptem, nehogy rontást küldjön rám a WG.)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 3 hete #304964 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Ja a tolólapos izéhez rossz képet tettemfel:

Mellékletek:

3 hónapja 3 hete #304966 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Object 260 kampány 15. könnyű tank küldetése letudva.. :)

wotnoobians.wot...90_ace
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, pannoniacaptain, harakiri, Bulcsu

3 hónapja 3 hete #304967 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat
Tovább a prémium nap szerzési vonalon :) 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Bulcsu

3 hónapja 3 hete #304975 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Ha nem játszottam volna a csatáim döntő többségét Tier IX ellen, sokkal élvezhetőbb lett volna a tank... DE így is egy nagyon jó kis gép :D Harmadik három gunmarkos tankom :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, bhaalhun, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Watashino, Bulcsu

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #305011 Írta: Tankimádat
Szegény airwolf_1971 játékos. A csata legelején kiszedtem szegényt amit nagyon nehezen viselt el. 
Reakciója :   

Ez miről beszél tudja valaki? 9 perces volt a csata...2 perc 55 másodpercig voltam benn... Sajnálom, hogy neki kb. 1 perc 10 másodpercig sikerült, de ez mióta suicid játék? Őt nyírtam ki ez  volt a cél amit sikeresen végre is hajtottam.  Megértem én , hogy az ő statisztikájával nehezen viselhető ha egy ilyen béna szar játékos nyírja ki mint én .
És akkor kérdezem én mi van azokkal a csatákkal amik 3 és fél percesek? Ott mindenkit kitilt a wot a játékból? 
Ha erre a wot kitilt akkor  gratulálok neki...
Akkor példáúl egy ilyen csatáért tiltás jár? 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

3 hónapja 3 hete #305012 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
A mai bónusz:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Bulcsu

3 hónapja 2 hete #305015 Írta: Tankimádat
Nekem ennyi időbe telt ingyen megszerezni a prémium IX-es tankot.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #305031 Írta: Tankimádat

Nekem ennyi időbe telt ingyen megszerezni a prémium IX-es tankot.

Azért ez odabasz kedves gomolan/vivaldi/tankmania/tankimadat/pzolee

Szegény airwolf_1971 játékos. A csata legelején kiszedtem szegényt amit nagyon nehezen viselt el. 

Ehhez meg csak annyit, hogy az ilyenfajta "játékosokat" kétbites fogyatékosoknak hívom. Kinéztél magadnak egy tankot, rámentél, mint egy büdős retardált, kilőtted majd meghaltál. Te élvezted gondolom, mert a magadfajta nyomingereknek ez menő, neki meg elbasztad a csatáját. 

Elbasztam a csatáját? Hát sajnos a WOT egy ilyen játék...az ellenfeleket ki kell lőni benne :).  És igen tényleg jót röhögtem azon milyen hamar kiszedtem ezt a játékost. Utána a privát chatjén még jobbat sikerült röhögnöm., 
Én csak mosolyogtam / röhögtem rajta ő meg idegbeteg lett, hiszen fel is jelentett.  
Ez van. Ez a WOT. 

Kinéztél magadnak egy tankot, rámentél, mint egy büdős retardált, kilőtted 

Ezt  jó tudni, hogy te azt a játékost aki kilövi az ellenfelet azt  így jellemzed 

A statisztikámat még egyszer se néztem meg , mert nem érdekel. 
Egy személyes találkozón is a szemembe mondanád, hogy  büdös retardált vagyok? 
Jegyeztem/fotóztam/mentettem

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #305042 Írta: Tankimádat

@harakiri
Dehogy is. PZoli egy értelmes ember a fórumon.

Viszont P_Zolee, Tankimádat, Vivaldi, gomolan, Birdland, Vader egy és ugyan az a degenerált majom már évek óta. 107k csatát képes lejátszani azon a szinten mint bot bagó és még vergődik is arra, hogy mekkora szerencsétlen :D 

@bot.bao115
Zárd össze magad tankimádattal és legyetek boldogok... Mint egy szerelmes pár. A stílusotok megvan hozzá, a tudásotok 1 szinten van. Meg legalább addig sem spammelitek szarrá a fórumot a faszságaitokkal :)

@tankimádat
Jut eszembe, mivel a PM-et letiltottad, ha hazudsz, akkor legalább hitelesen. Az amit csinálsz, az még füllentésnek is gyatra :*
vannak nagyon jó gyógyszerek idegbetegségre. Kezeltesd ki magad. 

Belinkeltem egy privát chatet, ahol egy statisztika mániás játékost, aki sokkal jobban játszik mint én kilőttem 1 percel a csata kezdése után. Erre ő idegbeteg módon bejött  sértegetni, és felhívni a figyelmemet, hogy fel fog jelenteni a WOT-nál. / sokat ért el vele / 
Erre te reagáltál , hogy egy  büdös retardált vagyok, mert tönkre tettem egy ellenésges játékos  játékát.  Azt akit ki kell lőnöm, hiszen erről szól a játék.  Biztosan el kellett volna mennem mellette, vagy megállni előtte , hogy ne rontsan a szuper statját, és ne tegyem tönkre a játékát. 
Belinkeled nekem a statisztikámat, amivel én soha nem foglalkoztam és nem is fogok soha, mert nem azért járok ide  hogy statisztikát húzzak , és ezt  másoknak mutogassam  mint sok privát chatban ez velem már megtörtént. Belinkelik nekem a statjukat és közlik velem hogy béna vagyok. 
És akkor mi van? 
Ingyenes játék.  Nem ettől függ az életem. Szabad időben szívesen játszok vele és szeretek játszani .  
Szinte minden csatába bejön valaki rinyálni, hogy nem sebeztem, miattam bukták el a csatát stb.  Nem másoknak akarok megfelelni...nem az ők kedvükért vagyok itt. Ha nem tetszik másoknak ahogyan én játszom, nem kell velem játszani. Nyugodtan kiléphetnek törölhetik a játékot. 
Én teszem tönkre mások játékát.  Aha  azért vagyok itt és azon gondolkozom folyamatosan hogyan tehetném tönkre  mások játékát. Jegyzeteim vannak , hogy mit csinálhatnék hogy senki ne nyerjen .  Sajnálom ha tényleg ezt  gondolo, bajok vannak akkor nem kicsik.  Játszok ahogy tudok. Játszani jövök be . Nem hogy  mások oktatását halgassam mit  hol mit kellett volna csinálnom. Nem érdekel és nem is fog. Ingyenes  játék. Eltöltöm a szabad időmet, úgy ahogyan tudom. 
Jókat tudok röhögni másokon. Ők is jókat röhögnek az én bénaságomon. Kit izzgat? Engem biztos nem. 
Azért feljelenteni valakit mert kiszedte őt a csata elején az tényleg nem retardált dolog. Az a világ legokosabb gondokozására vall...igazad van. Bocsánatot kérek tőled ezért. Majd máskor mielőtt kilövöm megnézem a statját, és ha túl jó játékos hagyom magam kilöni. 

További jó játékot mindenkinek. 

3 hónapja 2 hete #305058 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

Ez vicces volt, kifogtam egy hungarofób oi-t.
És még így is, w8 értékeim meghazudtolva, kilőttem egy ellenséges tankot.
Érdemes megnézni a videót.

Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

Egy kis ízelítő belőle: 

Meddig mehet még ez a bagó.bagó spam? Bagó, te nem kapod meg a figyelmet a civil életedben, hogy minden szarságot feltöltesz magadról? Mindegy, hogy dühöngő, örömködő..ez az bot mindenhol ott van. Ideje lenne már tenni ez ellen. Nem lepődöm meg, hogy Silean ki van akadva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sherman_one, harakiri

3 hónapja 2 hete #305061 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Az oké, hogy esett a játék színvonala az évek során. Na de ennyire??? :D  
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #305062 Írta: Tankimádat

Az oké, hogy esett a játék színvonala az évek során. Na de ennyire??? :D  

Bocsáss meg javíts ki ha nem így volt. 
Nem ezért az egy csatáért kaptad meg  a gunmarkot, hanem az első gumark eléréséhez 65% -os teljesítményt kell elérni. Nos neked már 64,7 en járhatott körülbelül. Ezért a csatéárt meg kaptál + 0,3-ot...és beadta a gunmarkot. 
Gratulálok...ügyi vagy egyébként. Én is szeretem ezekkel ékíteni a tankjaimat. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: EnuresisNocturna

3 hónapja 2 hete #305064 Írta: Tankimádat
Szeretem ezt a tankot. VII tierben az egyik kedvenc ....

Mellékletek:

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.