Jelenleg

19
látogatónk van

Örömködő

4 hónapja 2 hete #304598 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Napi bónusz küldi: szerezd a legtöbb XP-t a csapatodban. Bedobtam régi kedvencemet, a tripla kávét (offline nem kávézok, csak WoT-ban). Minden összejött: háromszintű csatában top tier, noob ellenfél, közelharcos pálya. Az 5. skilles, teljesen harctéri módosított tank pedig pusztított. Replay itt , videó itt . Ha nem foglal be két csapattársam, akkor még a Pool medálra is lett volna esélyem. Bár az RBFM kilövése 11:30-nál így is piszok nagy RNG volt.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Slandyke, harakiri, Bulcsu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #304601 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat
Végre egy élvezetes csata ezekben a nehéz időkben, mikor mindenki a másikat okolja a bajok miatt, pedig a WG nagyobb részt bűnös , hogy ilyen a játék. 

Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #304603 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat
Ezzel a tankkal nem lehet kredit vesztes csatákat csinálni.  Számomra a legjobb farm  tank. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, bagó.bagó

4 hónapja 2 hete #304613 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz
Erős ez a cseh gép, félig kifejlesztve 95%-os legényekkel is.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri

4 hónapja 2 hete #304618 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Obj.777 II
23 csata 96% győzelmi arány   elromlott az MM

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke, harakiri

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #304646 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
:)

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #304647 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
T1 Heavy (V tier) / Fjords
6 kilövés :Cavalier,M4-85,P.43,M10 RBFM,SU-85,M41 HMC  Sebzés :1709
Top Gun, Nagy kaliber

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke, Bulcsu

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #304651 Írta: DonGattoHUN
Megválaszolva: DonGattoHUN
Későn érő típus vagyok, de inkább később mint sose. Tényleg nem csak duma, hogy kis oda figyeléssel a tomatókból is lehet egyszer jó játékos. Ennyi csatával mint nekem ez hosszú folyamat lesz, de jól alakul :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, bhaalhun, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu

4 hónapja 1 hete #304652 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

T1 Heavy (V tier) / Fjords
6 kilövés :Cavalier,M4-85,P.43,M10 RBFM,SU-85,M41 HMC  Sebzés :1709
Top Gun, Nagy kaliber

A legénység énekli a Buffalo Soldier-t. 

(
Buffalo Soldier - Wikipedia
)

4 hónapja 1 hete #304653 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
a legénység sírva énekli a "csak azért nem kapunk normális skillezést, mert feketék vagyunk?" című dalt. 

4 hónapja 1 hete #304654 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
A periszkóp sem gyenge...

4 hónapja 1 hete #304656 Írta: kakszi.lajos
Uhh, azt észre sem vettem, de most látom, hogy no gold, hogy a T7-es csatákban is remekül helytállhasson. Fel nem tudom fogni, főleg, hogy évek óta mondják neki a tutit. Bár a periszkóp a térképen elfoglalt pozíciójából kiindulva passzolhat a játékstílusához. 

4 hónapja 1 hete #304658 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Uhh, azt észre sem vettem, de most látom, hogy no gold, hogy a T7-es csatákban is remekül helytállhasson. Fel nem tudom fogni, főleg, hogy évek óta mondják neki a tutit. Bár a periszkóp a térképen elfoglalt pozíciójából kiindulva passzolhat a játékstílusához. 

A periszkóp lehet nosztalgia.   De apcr-t használta a kép alapján szerintem, csak elfogyott.

4 hónapja 1 hete #304659 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Későn érő típus vagyok, de inkább később mint sose. Tényleg nem csak duma, hogy kis oda figyeléssel a tomatókból is lehet egyszer jó játékos. Ennyi csatával mint nekem ez hosszú folyamat lesz, de jól alakul :)

Én is tomatoként kezdtem 3,5 éve. Kb. 5000 csata után ért fel, hogy hogyan is kell(ene) játszani. Ekkor olyan 700 volt a WN8-am... utána még 5000 csatát elcsesztem a sok grindeléssel... Szóval kb. 10k csata után kezdtem odafigyelni a játékomra, de ekkor meg a személyes küldetések miatt pörgettem a csatákat. Persze azért lassan ment felfelé a WN8... Most 30k csatám van, 22 tankom 3 kiválóságjellel, 1450 össz-WN8 és már majd egy éve 2000 körüli az aktuális WN8. Engem is szopat a játék szinte minden második nap, de még nem vesztettem el a türelmem és a kék WN8-cal már nagyon elégedett leszek. További jó játékot. :)

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #304660 Írta: kakszi.lajos
5-ös csatában jó átütésű heavy-vel full gold? Nice.   A megsebzett célpontok közül egyikre sem kell, nincs a célok között egyetlen heavy sem, vajon hová pozicionálta magát  csatában, hogy papírkutyákat lőtt végig? 

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.