Jelenleg

20
látogatónk van

Örömködő

2 éve 2 hónapja #304495 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
És még így is csak 136 assisstod van, biztos hátul kempeltél.....
Amúgy gratula ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, AssistKing
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304545 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Emil 2-vel egy nagyon optimális meccs (hull down map + top tier)
 
 

Chuck befigyel! 
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304569 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Kis tier , nagy öröm.  

(A mai kb 30% winrate mellet.)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, fabyzol3, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304570 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Közeledek  az 50 000 - hez :)
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Slandyke
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304575 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Jelen kiválóságjellel egy újabb komplett tank ágat sikerült megcsinálni és 6 db kell még az áhított 150-hez. 

 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!
 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

Melyik lesz az a 6?
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304577 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Nem tudom, hova lehetne írni ezt a posztot, így ide teszem, mert végülis, egy bizonyos szinten örömködés. Hosszú lesz, előre szólok.
Szóval, először egy kis háttér sztori, rólam. Kereken 4 éve hagytam abba a WoT-ot, az alábbi okok miatt:
- tier 8-as MM
- RNG miatt elveszített meccsek
- vesztes meccsért szinte semmi XP / credit nem jár, ha csak nem csinálsz mastery-s kört
- prém nélkül nagyon rossz a játék credit termelése, tier 9 fölött sokszor veszteségesnek éreztem (nem szeretek azért játszani kötelező jelleggel kis tierben, hogy pénzt farmoljak az 'endgame' tankokra)
- fájdalmasan rossz stock grindok (pláne tier 8-ban)
- a már ázsiai szerveren lévő Chieftain helyett a Super Conqueror jött (imádom a Chieftaint, és nagyon vártam, hogy mi is megkapjuk, ezért kezdtem bele anno a brit heavy vonalba)
- 3 arty / meccs, oneshotok tőlük
- a fantasztikus ágyú karakterisztikák (földbe, űrbe menő lövedékek teljesen beszűkülve)
- néha az inkompetens csapattagok (2 perc sem telik el, 3,4-0 oda, hátsó bokorban campelő heavyk)
Ezek külön külön nem zavarnának, de összeadva elég sok frusztrációt okoztak már a vége felé, és a játékokkal úgy vagyok, hogyha a frusztráció magasabb, mint a játékélmény, akkor hagyom a fenébe. Emellé eléggé rá voltam állva a WN8 / winrate-re is, amit ha nem hoztam, megint frusztrált a játék. Ekkor mentem át az Armored Warfare-be (írtam is róla elég sokat a fórumban), ahol minden megvolt, ami hiányzott: modern, tényleg megépített, létező járművek (herótom volt már a második világháborús tankokból, meg a WG által talált, titkos terv a zsírpapíron tankokból), igazságosan jutalmazó játék, akár vesztes meccsek esetén is, PvE mód, ahol simán kihúzhatsz komplett vonalakat, nem büntet, remek eventek, remek jutalmak stb.
Viszont most az ünnepek alatt a Youtube algoritmus úgy döntött, hogy sok Quickybaby-t kell nézzek, és egyre inkább úgy voltam vele, meg kéne újra nézni a WoT-ot. Leporoltam egy 9 évvel ezelőtt csinált, másodlagos accountomat, amin nem volt csata, hogy újra kezdjem, nulláról. Szóval innentől egy kicsit ilyen friss benyomások írás lesz.
Elsőre baromi sok volt az új infó: tervrajzok, küldetések, kampányok, boxok, széf, Arnold, equipment 2.0, stb, új térképek... kapkodtam a fejem rendesen, de mondom nem ijedek meg, csak játszottam 15k csatát anno. Elhatároztam, hogy a svéd med vonalra megyek, mert azok nem voltak még a játékban amikor játszottam, viszont az STRV / Emil vonalat imádtam. Hatalmas segítség volt, hogy az account régi volt, tele voltam jutalom tankokkal, prémmel, tervrajzokkal, így pikkpakk eljutottam tier VI-ig. Sajnos sokszor éreztem, hogy sealclubber vagyok, mégiscsak beleöltem 5+ évet anno, és kis tierben sok kezdővel rakott össze a játék (és seal clubber statpadderrel, akiket élmény volt kilőni :D ), így azért vártam már a nagyobb szinteket. Aztán egyszer csak szól a játék, hogy gratulál, hogy elvégeztem a kiképzést, itt egy ingyen tier VI-os tank, amelyiket szeretnéd... Wow. Ekkor viszont cimborám is írt, hogy ő is feltelepítette újra, így eldőlt, hogy irány a main acc.
A terv a következő volt: mivel ültem vagy 8 millió crediten, egy rakat free XP-n és boosteren, így a svéd med vonal adta magát, ráadásul itt már megvolt az Emil 1, úgyhogy mehettem az UDES-re. kb. 20 küldi alatt meglett Arnold, felhúztam X-re a fát, így kaptam csajokat, legénység boosterrel 4 skillesek lettek instant, és egye fene, vettem 11 boxot is. Amiben volt egy Tornvagn, egy Skoda T56 és egy M-IV-Y + credit, gold. Örülés. Havernak szintén összejött a Skoda, így mehettünk szakaszozni, ahol elég gyorsan elhaláloztunk... :D
Jelenleg 125 csatám van az újrakezdés óta és a következőket látom a játékban:

- az arty kevésbé vészes, kibírható, néha azért nagy pofont ad. Kis tierben a 3-3 borzalmas élmény a reload miatt.
- boldog boldogtalan "goldot" lő, még papír tankokra is. Régen nem volt ennyi, talán az ünnepi credit boostok miatt?
- a grafika / fizika körökkel veri az AW-t
- nincs szükség modokra, szinte minden benne van, amit anno modoltam
- a fejlesztések sokkal jobbak lettek, de még mindig fájdalmas stock tankokkal játszani, főleg V-VII-ben (mondjuk jelenleg a IX-es UDES is szenvedős)
- Tornvagn / Skoda pénznyomda, még akkor is, ha béna vagyok
- RNG ugyanaz mint anno
- nincs team damage?
- hány autoloader lett a játékban?? :D
- az MM-et nem tudom hova tenni. Nem érzem katasztrófának, ÉRZETRE kevesebb +2 meccsen voltam VIII-asként, de olyan sok top tier sem voltam (vagy med nem is lehet?)
- a chat az valami iszonyat toxic még mindig, talán jobban is, mint anno (bámulatos, milyen válogatott sértéseket képesek egyesek egy játék miatt a másik fejéhez vágni, de a jelenlegi taktikám ha valaki a rák általi halálomat kívánja, hogy kap egy "awww"-t és egy szívecskét)

Jelenleg az ünnepek végéig mindenképp fogok játszani a boostok miatt (Arnie 3 slotja nagyon sokat segít a grindban), utána meglátom. Ami változott a játékstílusomban az az, hogy nincs mod, nem érdekel a winrate, nem érdekelnek a meta tankok. Ha 8 meccs vesztes zsinórban, hát 8 meccs, ha közben jól érzem magam. Talán kicsit ilyen Paradicsom Péter szinten tolom már, bemegyek, lövök és boldog vagyok, nem akarom minden áron lehozni a meccseket, tényleg csak jól akarom érezni magam és ez (egyelőre) működik is (havernál nem annyira, már törölni akarja :D ). Amint a frusztráció megint sok lesz, gondolkodás nélkül törölni fogom újra.
Egyelőre tanulgatom az új térképeket, követem a többieket, próbálom magam fejleszteni, hogy azért ne legyek hátránya a csapatnak (1629 WN8-al szálltam ki, úgyhogy annyira sz*rnak sose éreztem magam :) ), de ha azt látom, hogy megindul a lemming vonat, akkor beállok én is és lopom a sebzést / killt, amit csak lehet. Meglepő módon az UDES-sel több spot damagem van mint a lightoknak... Aztán meglátom, mi lesz, jelenleg tényleg élvezem a játékot, ami annak is köszönhető, hogy most nincs igazán "vesztenivalóm". Persze a WN8-at azért csekkolom időnként játék után, most épp elég szépet zuhantam vissza az UDES miatt, de hát na... kit érdekel. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Tank_szemelyzete, fabyzol3, System
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304582 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Tiger 131   / VI. Tier  / Westfield

7 Kilövés :
VK.30.01 H, VK.30.01 H, AT 8,  Hellcat, M10 RBFM, SU-85,Churchill I.
Top Gun
Ez  volt  vele a 2. csata, érdemes volt rá elkölteni 5000 kötvényt
 
 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu, Janimperator
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304583 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Skjenngard !  Talán kellene egy "gondolatok a játékról" alkönyvtár, oda lehetne az ilyen hozzászólásokat beírni Olvasmányos szöveg,de egy képbeillesztés sokat dobott volna rajta... Sokan átestünk ezen a "gondolkodás nélkül törölni fogom" hangulaton..Ugyan úgy, ahogy  a "Na felteszem megint hátha jobb lett a játék"-on is. Igen, sajnos vannak sunyi heavy-k ,akik támadás közben kempelnek,és bíznak benne,hogy a tankvadászok vagy a  könnyű tankok felderítenek valamit és akkor lehet egy két jó találatuk..De volt olyan csata is, ahol  nyílt vagy sík pályán 4-5 nagyot sebző álcázott td. ellen, egy-egy nagyon bátor heavy , frontálisan támadva nekilódult.
Fél perc alatt szétbontották őket mint a csirkéket .A lemmingvonat sem mindig bukás, de egy jól álcázott védekező csapat ellen szintén hatástalan. Team damage..Bizonyára a sok feljelentésből lett elege a wot-teamnek. Vízbe fojtani, szikláról lelökni (elszenvedője voltam) most is lehet csapattársat, csak  nem lesz utána  világoskék az okozó játékos neve. Chat.. folyamatosan megy a szidalmazás anyázás, a taktika megbeszélése valahogy elfelejtődött..További jó játékot kívánok !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Skjenngard
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304584 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Itt szeretnék elnézést kérni attól a 224 játékos társamtól akiket a bámulatos MM mellém sorsolt a mai estén. Legalább a 2* meglett elsőre csak gondoltam egy pár xp még elkel mivel teljesen alap a drágaság. Amúgy pedig egy nagy vicc az egész...úgy ahogy van...17/1...
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304586 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Szegény Oi-t még az ág is húzza?

 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!


 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!


 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!


 

összeakadtál a Fekete Lovaggal a Gyalog Galoppból? Jó, hogy a lősszerrekesz nem szállt el 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304587 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Itt szeretnék elnézést kérni attól a 224 játékos társamtól akiket a bámulatos MM mellém sorsolt a mai estén. Legalább a 2* meglett elsőre csak gondoltam egy pár xp még elkel mivel teljesen alap a drágaság. Amúgy pedig egy nagy vicc az egész...úgy ahogy van...17/1...

A tegnap este nálam is szörnyű volt. Ehhez jött még az rng pl t30 nagy ágyúja gsor felderítő toronyoldaláról lepattan.  (Van replay, nem konteó. :) )
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304590 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Az idei év első 3. kiválóság jele épp az egyik kedvenc tankomnál 1674 alap xp-vel fűszerezve. Második 8-as! :) Csak ezzel mentem az elmúlt héten, de megérte.

Eddigi  legjobb köröm a Ferdivel ... 

Melléklet:


Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Tank_szemelyzete, Slandyke, harakiri, Watashino, Tommybear, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304592 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Viszonylag jó kör volt..
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304593 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304594 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
 Szeretem és hatalmasat röhögök a WG-n mikor ilyen sportszerűen rakja össze az egymás ellen küzdő játékosokat. A bal oldali  csapatban ahol én is  voltam 4277 legjobb értékeléssel, / tőlem csak rosszab értékeléssel rendelkezők voltak   a képen látható volt az utánnam következő és ettől 13 gyengébb értékelés / össze rakta a jobb oldali csapattal, ahol az első 6 játékosnak hasonló értékelése volt. A csata 3.5 perces volt és természetesen én sebeztem a legtöbbet. A utánam következő játékos sebzésben 3x sebzett kevesebbet tőlem. A többi mind  egyre rosszabb hp sebzéssel zárt. Élvezed WG?  Örülök, hogy ebben éled ki magad.  
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.