Jelenleg

13
látogatónk van

Örömködő

2 éve 2 hónapja #304455 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Nem volt könnyű, de sikerült elérni a célt a tankkal! A harmadik csíkhoz még sajnos kevés a tudásom :( Pár tippet tudnának a jobb játékosok adni, hogy tudnám tartósan hozni azt a kombináltat, amivel meglehet a 3. kíválóság jel? 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304461 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T71 DA

 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Kriminalis, Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304464 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Nem volt könnyű, de sikerült elérni a célt a tankkal! A harmadik csíkhoz még sajnos kevés a tudásom :( Pár tippet tudnának a jobb játékosok adni, hogy tudnám tartósan hozni azt a kombináltat, amivel meglehet a 3. kíválóság jel? 
 

Nehéz külön tippet adni erre. Elképesztően magas a tank "elvártja". Target damage szerint jelenleg 3700 kell, hogy meglegyen a harmadik, de erre még rá kell számolni pár százat, ez csak az az érték amivel mondjuk 94,9-ről beadhatja a 95-öt. 
Ha normálisan akarsz vele haladni, akkor 4k átlag kombináltat meg kell célozni vele alsóhangon, jobb pályákon pedig ennek a többszörösét ahol pl tudsz spotolni, hogy kompenzáld a gyengéb meccset pl himmelsdorfon. 

Összehasonlításképpen írok csak, hogy pl a 10-es francia meddel, az Amx30B-vel ír az oldal 3900-at, 2 tierrel feljebb!!
Néhány OP 8as elvárt értéke: 
Skoda t56: 3525
Progetto: 3341
EBR light: 3339
Tornvagn_: 2800
Skorpió: 2935

Ebből is látszik, hogy lényegében tanktípustól függetlenül is mennyire kiugró a buraszk.
Én anno 92 körül elakadtam, aztán fel is adtam. 
Ami szerintem alap, az egy spotosabb felszerelés pl: parancsnoki látó lószarral vagy mi a neve, másik setupnak pedig kimaxolni az ágyú képességeit. Így legalább nyílt, meg zárt mapokon is lesz optimális setupod
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304465 Írta: Guszti_apu
Megválaszolva: Guszti_apu

T71 DA

 
 
 

Ez megy a háttérből durrogtatni a gránátokat felderítővel persze szpotolni meg majd ki fog ezért van a sok turbó csata mert az ilyen demens könnyű tank játékosok nem látják el a szerepkörüket!!! Maradok tisztelettel Guszti_apu 
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304468 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Bezony. Lehet csak azért nincs közreműködés, mert nem lőtték a spotot, így lőtte magának. + ha adatlapjád nézed elég jó spotértékei vannak és "2/3-os többsége" van felderítőkre.   Szóval nem hinném, hogy az a lynx-szel a piros vonalról sniperkedős típus.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304469 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Mivel nincs dühöngő, így sajnos örömködnöm kell az ilyen ótvar csaták miatt.

Kis Tier-ben ez elég jellemző sajnos....Amúgy van Dühöngő Topic !

 

Csak VOLT dühöngő.
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304470 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

T71 DA

 
 

 

Ez megy a háttérből durrogtatni a gránátokat felderítővel persze szpotolni meg majd ki fog ezért van a sok turbó csata mert az ilyen demens könnyű tank játékosok nem látják el a szerepkörüket!!! Maradok tisztelettel Guszti_apu 
 

Ez van, amikor valaki wn8 húzásra használja a light-okat.
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304475 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Mivel nincs dühöngő, így sajnos örömködnöm kell az ilyen ótvar csaták miatt.

Kis Tier-ben ez elég jellemző sajnos....Amúgy van Dühöngő Topic !



 

Csak VOLT dühöngő.

Igen utólag vettem észre , csak a felsorolásban látam .... de amúgy csinálhatsz is egy új témát és Problem Solved . Nem igazán követem azt a témát , bocsi. Ezt hogy érted ? :" Ez van, amikor valaki wn8 húzásra használja a light-okat"

 

Csinálhatok, de minek? Jacktor nem véletlenül zárolta a témát.
A light sebzésre jobban adja a wn8-at, mint bármi más, ezért van az, hogy sok "pro" a light-al nem spot-ol, mert az nem hoz wn8-at, hanem a sebzést hajkurássza.
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304476 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Ha megmondjátok, hogy tundrán mégis hol a halál véreres f@szában kellett volna spotolnia, úgy hogy legyen belőle assist, akkor elfogadom, de addig ez csak sírás...Van, aki nem csak yolozásra használja a lightot, hogy aztán sírjon mert noob a csapat....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304480 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ha megmondjátok, hogy tundrán mégis hol a halál véreres f@szában kellett volna spotolnia, úgy hogy legyen belőle assist, akkor elfogadom, de addig ez csak sírás...Van, aki nem csak yolozásra használja a lightot, hogy aztán sírjon mert noob a csapat....
 

Azért nem kell ennyire a szívedre venni.
Nem konkrétan erről a csatáról beszéltem, hanem nagy általánosságban. A csillámpónik egy része, azért lila, mert light-okkal húzzák a wn8-at. Ez tény. Ha tetszik, ha nem, ez akkor is így van.
Még mielőtt megint elkezdenél hisztizni, nem AssistKing-ről beszélek. Bár nála is az EBR 105-el lejátszott közel 1100 csata, 2133-as átlagsebzéssel nem szól másról, mint a wn8 hajkurászásáról. kb.
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304482 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Ha megmondjátok, hogy tundrán mégis hol a halál véreres f@szában kellett volna spotolnia, úgy hogy legyen belőle assist, akkor elfogadom, de addig ez csak sírás...Van, aki nem csak yolozásra használja a lightot, hogy aztán sírjon mert noob a csapat....

 

Azért nem kell ennyire a szívedre venni.
Nem konkrétan erről a csatáról beszéltem, hanem nagy általánosságban. A csillámpónik egy része, azért lila, mert light-okkal húzzák a wn8-at. Ez tény. Ha tetszik, ha nem, ez akkor is így van.
Még mielőtt megint elkezdenél hisztizni, nem AssistKing-ről beszélek. Bár nála is az EBR 105-el lejátszott közel 1100 csata, 2133-as átlagsebzéssel nem szól másról, mint a wn8 hajkurászásáról. kb.

Adom amúgy ezt a fórumot, hogy itt a userek 90%-át nem érdeki a stat, nem húz wn8-at, nem nézi az átlag sebzést, de ha másról van szó akkor azért már mégiscsak elemezgessünk :D 

Az általad példának felhozott EBR-rel mellesleg 1800+ átlag spotom van kerek 4-es átlag felderített tankkal. Mégis mennyit kéne szerinted spotolnom vele? Ha meg már itt elemezgetünk másokat, akkor engedd megjegyezni, hogy te 700at spotolsz vele átlagban, ami kb egy tier6os elvárt szint

Na nem mintha mondjuk az aktuális mapon egyébként kéne bármit is spotolni ugye, de az gondolom részletkérdés csak. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304483 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Mert amúgy Tundrán mi a toszt kéne spotolnia Assist-nak?

 
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304486 Írta: dejcző.gábor
Megválaszolva: dejcző.gábor
Sziasztok! Elöszőr is Boldog Új Évet minden wot-osnak!
Másodszor elnézést kérek hogy ide irok de most regeltem ide be és nem tudom hol kaphatnék választ vagy segítséget a következő kérdésemre: A dírektíváknál amikor kíválasztok egy adott lehetőséget, mondjuk egy gyors töltési időt, az nem véglegesen marad meg? Mert a következő csata előtt eltűnik a tank alatti ikonnál.
 
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304489 Írta: dejcző.gábor
Megválaszolva: dejcző.gábor
Köszönöm a segítséget Harakiri!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304493 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Emil 2-vel egy nagyon optimális meccs (hull down map + top tier)
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Tank_szemelyzete, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.