Jelenleg

41
látogatónk van

Örömködő #2

1 hónapja 2 hete #304275 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Des-pa-Chi-To. 

Replay

Azigen! Eljött a zombiapokalipszis a bokorsoron? ;) Vagy, hogy sikerült?
(munkahelyen nem tudok visszajátszást nézni :) )

úgy valahogy, csak ők álltak én meg mentem előre... Nagyon jó az álcája a Chi-To-nak... :)

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To folyt. köv.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #304276 Írta: fabyzol3
Úgy látom, ma a németeken van a pozitív szorzó!     

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To folyt. köv.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke, harakiri

1 hónapja 2 hete #304279 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
ELC 9,2k spot

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vaspaprika, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Guszti_apu

1 hónapja 2 hete #304280 Írta: Guszti_apu
Megválaszolva: Guszti_apu
Szép teljesítmény gratulálok a 2.dik csőfestéshez is nekem nem megy ijen jól a felderítőkkel esetleg szakaszban benne lennél? Üdv Guszti_apu

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304308 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

2-ik csatám vele , de már most nagyon megszerettem 

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Bulcsu

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304309 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

2-ik csatám vele , de már most nagyon megszerettem 

Gratula. Bár kérdezd meg a Tankpetit. Mert mintha az ő "kézikönyvében" olvastam volna olyan teóriát (ami nem tudom bizonyított-e), hogy az első x csata kedvezőbb MM-ű új beszerzésű tankoknál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, harakiri

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304310 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
köszi szépen!
igen tudom , de az nem tesz semmit . Maga a tank hazsnálata a csatában , átütése+ sebzés fenomenális , jól használható tényleg. 3. csatára sem mentem rossz kört csak figyelmettlen voltam .... 

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu

1 hónapja 1 hete #304314 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
először néztem nagyot, hogy ez ilyen gyenge, hogy 844 base xp-re már mestert ad, aztán láttam, hogy bukta lett és a bónusszal együtt már 1300+ volt az alap tp.  

1 hónapja 1 hete #304323 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Jó pár hónap kihagyás után milyen kis kellemes körbe futottam bele...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304324 Írta: bagó.bagó
Megválaszolva: bagó.bagó
Vicces kedvében volt a játék...

Látott már valaki egymás után két ilyen lövést?
A vk kapott 1700 dmg-t, az obj kapott 1652 dmg-t, át is ment mindkettő a mennyországba...

wotreplays.eu/s...15-t95

Viszont azt nem értem, hogy miért nem látom a feltöltéseim közt?

Ha újra fel akarom tölteni, akkor azt írja ki, hogy már fel van töltve és ha a sárgára kattintok, bejön.

???
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

1 hónapja 1 hete #304329 Írta: fabyzol3

Viszont azt nem értem, hogy miért nem látom a feltöltéseim közt?

Ha újra fel akarom tölteni, akkor azt írja ki, hogy már fel van töltve és ha a sárgára kattintok, bejön.

???

Nekem is volt már kétszer ilyen esetem. Egy másik oldalra töltöttem fel a wot-record.com-ra és ott semmi gond nem volt.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304330 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Elővettem a toborzó programos kisaccomat, hogy tudjak magamnak kis ládákat küldözgetni. Ha már ott voltam, akkor a kiképzőtáboros "ingyen tier 6 tank" tokant beváltottam AMX 12t-re (nem volt még normális szintű light az accon). Ha eléri végre a legénység a 100%-ot, akkor 2 milláért kapnak legénységi könyvet, és végre nem 6. érzék nélkül kell spottolnom . Bár még így is kijönnek ilyen körök:

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu

1 hónapja 1 hete #304331 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Elővettem a toborzó programos kisaccomat, hogy tudjak magamnak kis ládákat küldözgetni. Ha már ott voltam, akkor a kiképzőtáboros "ingyen tier 6 tank" tokant beváltottam AMX 12t-re (nem volt még normális szintű light az accon). Ha eléri végre a legénység a 100%-ot, akkor 2 milláért kapnak legénységi könyvet, és végre nem 6. érzék nélkül kell spottolnom . Bár még így is kijönnek ilyen körök:

Ha KV2 lett volna nem lájkolom. (Arra a városi legendára célzok, hogy Enszken indulásnál, ha eleresztesz menetből egy lövést KV2-essel az ellen bázisa felé, akkor néha látatlanban robbannak az ellen tankjai.   )

1 hónapja 1 hete #304335 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Tiger 3 gm

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Guszti_apu, Bulcsu

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #304337 Írta: Guszti_apu
Megválaszolva: Guszti_apu

Tiger 3 gm

Na igen azért ám érdemes lenne prémium account előfizetést venni mert ahogy látom a prémium páncéltörők viszik a kreditet. Na de nem szép teljesítmény egy ilyen legendás tankra megszerezni a maximális kitüntetést gratulálok hozzá sok sikert a tiger ii tankhoz nekem nagy kedvenced gondolom mehet szakasz üdv Guszti_apu

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.