Jelenleg 234 vendég és nincs tag online

Örömködő #2

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #302972 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

SZUPER boldog vagyok most! Gunmark megvan, 4k dpg megvan, és az elmúlt pár nap arról a 54-55 winrate-ről egyenesen felrepültem 61-re! Az még mindig nagyon alacsony a kombinálthoz képest, de azért csak megcsípett végre az upswing!
Ráadásul, nehézkesen indult be a mai session, fárasztó is volt, már erősen gondolkoztam rajta, hogy inkább holnapra tolom a dolgot, amikor megajándékozott az MM két sivatagi pályával, két remek leosztással!

Ezzel a három legtöbbet kérő techtree med kész is van!
Figyelem: Spoiler!

A t22 örülnék, ha lemenne 4500 körülre, mert ebben a magasságban csak szét frusztrálna valószínűleg. A 907 pedig a jövő egy délibábja. Először, el akarom érni a 100 gunmarkot (még 12), aztán utána majd kitalálom, hogy milyen tankokkal szeretnék huzamosabb időt eltölteni.

A záró két csatáról majd érkezik a videó.

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #302976 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly
Szép kört mentél de azért valljuk be ment az arany lövedék spam rendesen

2 hónapja 2 hete #302979 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Tier 10-es gunmark húzásról van szó egy meta tankkal. Aki a maximumot akarja kihozni, az használni fogja az "arany lövedék"-et is. Aki nem használja az "arany lövedék"-et, az nem fogja a maximumot kihozni. Ilyen egyszerű.
Nézz majd meg egy WoT világbajnokságot és figyeld meg, hogy az "arany lövedék" az alap, mert az hatákonyabb, mint a sima. Akinek eseteleg nem tetszik az "arany lövedék", annak a WG házatáján kell kopogtatnia és elérnie valamit, de addig ezt nem használni szimpla ostobaság annak, aki kompetitíven akar játszani magas szinten.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

2 hónapja 2 hete #302981 Írta: Ba_nshee
@PZoli
Áh, hagyjad, minden hozzászólása trollkodás/beszólogatás, legyen ez az öröme! ;)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #302982 Írta: kovács jános mosógépszerelő
Megválaszolva: kovács jános mosógépszerelő

Hatyjad rá, Ban_she-nek rengeteg kiváltságosságjele van tankokkon ért hozzá blogja is (jobboldalt van) van jó jatékos!

2 hónapja 2 hete #302984 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Először, el akarom érni a 100 gunmarkot (még 12), aztán utána majd kitalálom, hogy milyen tankokkal szeretnék huzamosabb időt eltölteni.

Mit szólnál hozzá, ha kitalálnánk neked egy tankot a kövi gunmarkhoz!  :) 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.

2 hónapja 2 hete #302988 Írta: Ba_nshee

Mit szólnál hozzá, ha kitalálnánk neked egy tankot a kövi gunmarkhoz!  :) 

Persze, mindennek megvan az ára! ;) Viccet félretéve, eléggé be van szűkölve, hogy most és ebben az utolsó 12-ben, milyen tierben és mit játszanék szívesen. Plusz, szerintem most szünetelek is kicsit, mielőtt beindulnak ezek az augusztusi események. Ettől függetlenül, nyugodtan sorolj fel tankokat, ami esetleg érdekelne, aztán ha tetszik/hajlanék valamire, akkor reagálok, meg észben tartom a jövőben.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

2 hónapja 2 hete #302989 Írta: Ba_nshee

Megküzdöttem a felvétellel! Feliratkozni ér.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Vadkakasok /ROTON/, Slandyke

2 hónapja 1 hete #303014 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Szépen dorombol a pokolcica! 8)

Innen is látszik, hogy TD-vel nem lehet csak a "bokorból" összehozni a 3 jelet az ágyúra. 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

2 hónapja 1 hete #303016 Írta: nagypal
Megválaszolva: nagypal
Olyan a WoT, mint a zsarás. Nyomni kell!  clips.twitch.tv...mxTxAg 

2 hónapja 6 napja #303033 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Srácok... azt hiszem ez valami rekord base xp :D

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Rohamnyuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

2 hónapja 6 napja #303034 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Srácok... azt hiszem ez valami rekord base xp :D

Kezdőtől nem rossz.. :)

..viccet félretéve, nekem csak mákom volt, viszont Te nagyon jó kört mentél!

Gratulálok!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, HUN_Sector, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3

2 hónapja 6 napja #303036 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Kaptam 3 nap bant. Szarjanak sünt ezek a buzik.

2 hónapja 6 napja - 2 hónapja 6 napja #303039 Írta: Ba_nshee

Egész korrekt T30 session tegnap. Pláne ahhoz képest, ahogy kezdődött! Persze, ettől még nagyon nem egy nekem való tank! Igazság szerint, ha nem teszem rá a lila cuccokat, akkor az első 25 csata után valószínűleg ott is hagytam volna, hogy nekem erre nincs szükségem! Viszont, így már benne volt a bond költség a gunmarkba... most meg már pláne nincs visszaút! :) Plusz, most viszonylag jó neki a mezőny. Amikor beindul a Type5 ToT, akkor még megfontolom az E4 megvásárlást és gunmarkot is!

Meg vagyok amúgy kicsit borulva ettől a nyolcas Skodától! Nem csak rendkívül fájdalmas lövéseket kapni tőle, de úgy küllemre sem nyolcasnak tűnik nekem. Amikor nem figyeltem az új tankok nevére, akkor rendszeresen az volt a benyomásom, hogy magasabb tier tank került velem szembe. Mondjuk, ez lényegében igaz is! Elég csak a T30 alfájával és töltésidejével összemérni... magasabb DPG-ket is hoznak a Skodával, mint én a T30-cal. Döbbenet a tank. Legalább annyira nem értik a fejlesztők/tesztelők az alfa erejét, mint itt a cikk alatti kommentek! :')
(Ahogy a Boros is hozzávetőleg egyhangúan volt "lefostömlőzve" megjelenéskor, mert pontatlan az ágyúja, vagy valami ilyesmi.)

Van egy öt perces replayem a sessionből (meg egy kis bónusz a videó végén). Jó esély van rá, hogy ennél nem lesz sokkal jobb/nézhetőbb csatám vele. Szóval, ennyi legalább megmarad erről a tankról. : )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

2 hónapja 6 napja #303042 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Egész korrekt T30 session tegnap. Pláne ahhoz képest, ahogy kezdődött! Persze, ettől még nagyon nem egy nekem való tank! Igazság szerint, ha nem teszem rá a lila cuccokat, akkor az első 25 csata után valószínűleg ott is hagytam volna, hogy nekem erre nincs szükségem! Viszont, így már benne volt a bond költség a gunmarkba... most meg már pláne nincs visszaút! :) Plusz, most viszonylag jó neki a mezőny. Amikor beindul a Type5 ToT, akkor még megfontolom az E4 megvásárlást és gunmarkot is!

Meg vagyok amúgy kicsit borulva ettől a nyolcas Skodától! Nem csak rendkívül fájdalmas lövéseket kapni tőle, de úgy küllemre sem nyolcasnak tűnik nekem. Amikor nem figyeltem az új tankok nevére, akkor rendszeresen az volt a benyomásom, hogy magasabb tier tank került velem szembe. Mondjuk, ez lényegében igaz is! Elég csak a T30 alfájával és töltésidejével összemérni... magasabb DPG-ket is hoznak a Skodával, mint én a T30-cal. Döbbenet a tank. Legalább annyira nem értik a fejlesztők/tesztelők az alfa erejét, mint itt a cikk alatti kommentek! :')
(Ahogy a Boros is hozzávetőleg egyhangúan volt "lefostömlőzve" megjelenéskor, mert pontatlan az ágyúja, vagy valami ilyesmi.)

Van egy öt perces replayem a sessionből (meg egy kis bónusz a videó végén). Jó esély van rá, hogy ennél nem lesz sokkal jobb/nézhetőbb csatám vele. Szóval, ennyi legalább megmarad erről a tankról. : )

A zene nagyon könnyeddé és relaxossá teszi a csatát. :D Az utóvideóban pedig megmutatkozik a "precíz német pontosság". :D

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.