Jelenleg 265 vendég és egy tag online

Örömködő #2

3 hónapja 2 hete #302739 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
"Jön a tigris, jön a tigris, nála erősebb nincs is..." ♫♪

Nekem 8... 3GM... 

Nem akarok konteóskodni, de az utolsó 9 csatámból 5 tier 9-esek ellen, 3 tier 8-asok ellen volt, és csak toporzékoltam a 93-94 %-on, hogy mikor lesz már egy "lazább" csata. Aztán jött a mai nap első ásza. Nagyon jól megvédtük néhány társammal a völgyet a nagy túlerővel szemben. Nézd meg a replayt.  

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #302741 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Ezt pár hónapja ott hagytam 93 egész valamennyin, időközben esett egy bő százast az elvárt értéke, szóval egy csatával ki is pipáltam. (Fairnek érzem a kisebb értéket, én egyáltalán nem szerettem annyira a tankot, mint amennyira magasztalták sokan.)
wotreplays.eu/s...-cs-52
Nem túl izgis, oldalt tartós t10 csata. Plusz, egy-két sznájpon azért érződik az 1 hónap szünet... megint ott tartok, hogy rendszeresen túl alacsonyan célzok.

Ráadásként, a mai top dmg CS-63 kör.
wotreplays.eu/s...-cs-63
Fantasztikusan kezdtem a sessiont, de sajnos nem tartott ki az upswing:
Figyelem: Spoiler!

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks: i.imgur.com/58y1iUY.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3, Slandyke

3 hónapja 2 hete #302747 Írta: fabyzol3
StuG Life!!! 

9.

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302750 Írta: Ba_nshee

A fentebb megosztott CS-63 replay videós formában.
Nem azért, mert annyira kedvencem ez a csata, hanem mert végre meg akartam tesztelni a videókészítést! Hát, nem vagyok elégedett a képminőséggel, de ahelyett, hogy tovább szenvedtem volna a felvétellel, csak végig akartam menni a folyamaton, hogy... ismerjem a folyamatot. Mindegy, öröm, hogy eljutottam idáig! : )

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

3 hónapja 1 hete #302751 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Egy hét aktivitás után óvatosan megpendíteném, hogy mióta ismerem a játékot, azóta ez volt a legjobb patch!

Részben egyet tudok érteni veled, bár én szeretek tüzérrel (is) játszani és picikét túllőttek a célon szerintem. Még fájóbb dolog, hogy a rankedet jelen formájában nem igazán van esélyem végig játszani. No! de az élet megy tovább! Nézzük a jó oldalát! Olcsóbb lett a tankász.. :)

wotreplays.eu/s...rriage
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Ba_nshee, fabyzol3

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302754 Írta: Ba_nshee

A mai 8k, pörgősebb csata. Kellett is, hogy helyére billentse a sessiont. Gunmark 94,21%, kezd izgis lenni. Egyébként, elég durva, az utolsó 49 csata 4,1k dpg, de még nem értem oda.

Videópróba másodszor. Elméletben, jelentősen javítottam a minőségen, a gyakorlatban nem sok maradt belőle a youtube konvertálás után. Gondolom, kb. erre lehet számítani 1080p-ről indulva.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Slandyke

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302762 Írta: Ba_nshee

És kész. Az eredeti terv az volt, hogy felboostolok a szikla mellé. Menőbb replay lenne, ha tudok ott játszani, de héj! A tankkal kapcsolatban, teljesen jó és élvezhető, de továbbra is tartom, kétely nélkül, hogy Leo. Először is, ágyú tulajdonságok, lőszer. Másodszor, a mobilitás. Szuper gyors tankként gondolunk a CS-re, de ez inkább csak a kompetitív, verseny környezerben emelkedik ki. Ugyan a Leo-nak kisebb a motorereje, de azonos a végsebessége, miközben nem veszít időt és célpontokat a váltogatással és az extra célzási idővel. Ennél is fontosabb, hogy a Leo-nak nincsen tragikus tolatási sebessége. Cserébe kapunk némi páncélt, de nem elég a különbséghez. (A tolatás problémája miatt reális opció a turbo is a tankon, de én személy szerint jobban akartam az extra látótávot és pontosságot a lila ventiből + venti direktívából.)

Ezzel a T10 most szünetre megy. Gondolkoztam még, hogy végre nekifutok a 50B-nek is, de a megfelelő legénység sajnos le van kötve a ranked miatt; időből is eléggé kifutottam. Augusztusig többnyire T9 valószínűleg.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete

3 hónapja 1 hete #302764 Írta: fabyzol3
Még pont a szerverkarbantartás előtt bevarrtam a tizedik 3 GM-t 

Mindössze 152 csatából sikerült úgy, hogy ezzel a csatával lett meg a hatodik érzék képesség. Tehát mondhatni teljesen vakon lett meg...   Nagyon jó kis tank, nem is értem miért ilyen alacsony az elvártja...

Replay

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke

3 hónapja 1 hete #302765 Írta: mitya84
Megválaszolva: mitya84
10400 lepattanó
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302767 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
10 éves Wot account regisztrációs  ajándék :
VIII-as ,olasz ,prémium közepes Progetto 46  és + 3 prémium nap.
A tank 30 napos bérlettel érkezett a garázsba és ha jól látom, egy hónap,után 1.000.000 kreditért és némi aranyért megvehető !
Köszi WG !.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, fabyzol3

3 hónapja 1 hete #302768 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

10 éves Wot account regisztrációs  ajándék :
VIII-as ,olasz ,prémium közepes Progetto 46  és + 3 prémium nap.
A tank 30 napos bérlettel érkezett a garázsba és ha jól látom, egy hónap,után 1.000.000 kreditért megvehető !
Köszi WG !.

Nekem májusban volt a 10 éves évforduló,semmit nem kaptam.

Betanított magfizikus

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302769 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Feri 38 !
Nézd meg az üzeneteidet, ott lesz az !
Nekem  ma reggel jött meg az e-mail, abba a postafiókba amivel  regisztráltam a játékban..
wargaming.net a feladó ,"We have a gift for you "az üzenet címe

Aktíválni kell az ajándékot nem kerül be automatikusan a garázsba !  Nekem egy Chi-Nu Kai tankot kell végigvinni a pályán a statisztikai adatok mellett a végén ott a + 3 prémium nap és a Progetto 46 tank . Csak rá kell nyomni elfogadni az ajándékot, utána belépni a WG. accountodba. és bekerül a tank a garázsba !

Mellékletek:

3 hónapja 1 hete #302774 Írta: Lordi999_Hun
Megválaszolva: Lordi999_Hun

Hosszú szenvedés után, végre sikerült megszerezni! :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, PZoli, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, mitya84, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu

3 hónapja 1 hete #302784 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Mindenki sír az artik miatt.
Ha olyan irtózatosan combosak lennének, akkor nem lenne elég tier X csatában ezer sebzés a 2. gunmarkhoz...

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #302785 Írta: Ba_nshee
@HUN_Sector

1. Ki mindenki sír az arti miatt a patch után?
(Teszem hozzá, az arti küldetések eltörlése kétségtelenül remek változtatás lenne. Talán, ha a számuk csökken valamennyivel, akkor a csatában kettőre korlátozás is megvalósíthatóbb lenne.)
2. Hozzávetőleg, teljesen mindegy, hogy mennyit sebeztél adott csatában. A mozgó átlagod számít az elvárt értékekhez viszonyítva. Az artikhoz kötött elvárás jelentőset esett a patch után, míg a mozgó átlagod a régi, amíg nem rontod le komolyabb mennyiségű új csatával (ezért most tele vannak a fórumok arti 3gm posztokkal).
A zuhanásról példa:

Ne felejtsük el, hogy ez elsősorban stun csökkenés. Arra tippelek, ha a játékosok befejezik az új lőszerekkel kísérletezést, akkor visszamennek valamennyivel az értékek.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.