Jelenleg 233 vendég és 3 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 5 napja #302622 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Slandyke beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte:

gratulálok,mert evvel nem könnyű jó kört menni

Köszönöm! Én szeretem ezt a masinériát! :)

Ami meg az XP stb. különbséget illeti, nem tudom, hogyan alakult a Te köröd, de ha minden igaz én főleg saját spotot lőttem és volt 2500+ assistom is emellett. Ráadásul túléltem a csatát ezúttal, ami szintén hozzááad a végeredményhez, ha jól tudom.

Este kirakom a lőlapot mert az megvan, elmentettem a  képernyőképet

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 5 napja #302626 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
És a hetedik is meglett viszonylag kevés játékkal, mert "csak" 1850 kombináltat kell összehozni vele, amit egy 7-es tanktól nem érzek soknak. (St. Emil 2200+ volt.)

Egy erős kör a P.43 ter-rel.  Bár elég gyengusz volt az ellen. 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke

1 hónapja 4 napja #302641 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Kis nemzet a miénk, de ha ott vagyunk valahol, akkor nagyon ott vagyunk 

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

1 hónapja 4 napja #302652 Írta: fabyzol3

Rohamnyuszi beküldte: Kis nemzet a miénk, de ha ott vagyunk valahol, akkor nagyon ott vagyunk 

Épp az első frontvonalbeli rohamNashornhoz illő szöveg!!! 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,

1 hónapja 4 napja #302665 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
nem jön a tank ász

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:

1 hónapja 3 napja #302678 Írta: sziszifuszi
végre összejött.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 3 napja #302679 Írta: sziszifuszi
be jött a tuti ismét.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #302684 Írta: fabyzol3
"Fél a lábam, szemem fél, de én mégsem félek!" ♫♪

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Slandyke

1 hónapja 1 napja #302688 Írta: Fecke78
Megválaszolva: Fecke78
öreg kv 5 -ösöm 99% és lassan megvan a 6 skill 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 1 napja #302691 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Sajnos az elmúlt 1-2 hétben nem volt sok időm a játékra, de ez azért megvan.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3

1 hónapja 11 órája #302697 Írta: fabyzol3
Tierlimites a StuG IV?? Eddig nem volt 7-es szintű ellenfelem... Lehet, hogy spóroltak vele a harmadik szakaszra... ;) :P

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 hónapja 11 perce #302698 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Gratula!
Elvileg tierlimites:
wiki.wargaming....20.JPG
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

4 hete 1 napja #302700 Írta: fabyzol3

PZoli beküldte: Gratula!
Elvileg tierlimites:
wiki.wargaming....20.JPG

Köszi, ezek szerint gyakorlatilag is. ;)

4 hete 1 napja #302709 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T54e1 7,5k sebzés

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Vadkakasok /ROTON/, Slandyke

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #302737 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Tartottam egy patch előtti szünetet, kerek hónapig rá sem pillantottam a játékra. Aztán egyből fejest ugrás a ranked harcokba és t10 gunmarkolásba!

Egy hét aktivitás után óvatosan megpendíteném, hogy mióta ismerem a játékot, azóta ez volt a legjobb patch!

Még annak lencséjén keresztül is, hogy amúgy nem volt egy szerencsés hetem. A K-91 majdnem rekordott döntött a lemarkolt tankok közötti győzelmi arányban. Összesen 94 csata kellett. Ma tudtam vele először nyerni, 80 csatánál még a 49% is csak kerekítve volt meg. (Persze ranked sem kicsit futok várható alatt eddig.) A tank viszont még így is élvezetes volt, nyilván nem egy meta dolog, de megvan a különlögessége, érdekessége, jó tulajdonságai. Mint az egyik legjobb APCR a játékban, azzal könnyen meg lehet nyerni engem!

Ki kell emelnem, hogy a tesztelés vágyából tettem rá az új parancsnoki képességet, de aztán óriási pozitív csalódás lett belőle! MŰKÖDIK! Egy héttel ezelőtt belenéztem ilyen-olyan tartalmokba, és mindenhonnan valami olyasmit hallottam róla, hogy ez csak ilyen látszat dolog, nem segít a problémán és a többi. Nem a *** nem! Iszonyat jó, és nagyon élveztem vele a játékot! Végre-végre van valami a kezemben, ami ad egy valamekkora kontrollt a botrányos helyzet felett. Persze, dolgozni kell vele, megvariálja a korábbi normát, hogy próbálsz összevissza, kiszámhatatlanul mozogni (szerencsére, mivel az eddigi állandó domb mögött kacsázás, mindennek érződött csak természetesnek nem), helyette inkább lassú, kiszámítható tolatás, vagy akár egyhelyben maradás, majd a jelzésre gyors elmozdulás. Sokszor, komolyabb fedezék közelében, konkrétan kértem az arti lövést, szándékosan kint maradtam "könnyű célpontként". Működik, pedig a K-91 nem a leggyorsabb med. Persze, igen, távolság sokat számít, dolgozni kell vele, számítani kell rá, de ettől még működik. Annyit javasolnék, hogy figyelmeztetésnek valami relatív harsányat állítsunk be - én legalábbis sokkal gyorsabb reagálok a hangra, mint a vizuális visszajelzésre.

Hasonló öröm szól az átdolgozott Intuition skillnek. Ez volt a sleeper a patchben, talán csak futólag említette a hivatalos artikról szóló cikk, hogy ja amúgy minden tanknál így fog működni. Csak egy apró, de valójában fantasztikus változás! Heat tankoknak különösen, erős HE-vel rendelkező tankoknak különösen, de igazából mindenkinek! Lehet vele spórolni, lehet vele több sebzést kisajtolni, abszolút minőségi változás!
(Csak attól tartok, ha a crew 2.0-ban limitált mennyiségő skillünk lesz, akkor nehézkes lesz ezeket választani a legtöbb tanknál, de ezt persze nem lehet megjósolni. Az biztos, hogy mindkét képességet lényegesen magasabbra sorolom, mint amikor először olvastam róluk.)

Rankedről már csak röviden, 10v10, látványos lökés a kompetitív, a tudás irányába, nagyobb súly minden játékoson, nyitottabb pályák, arti szenved, pörgősebb, dinamokusabb, messze a legjobb eddig! Egyetlen negatívum, hogy a Kran egyértelműen túl domináns lett, de ez eltörpül.
Csak le ne szavazzák a szenvedők...

Meg amúgy HE-vel célozni kell, artival célozni kell, kevesebb és kevesebbet sebez, világító nyomvonal, több infó a minimapon... (Rendszerint egy patch-csel később igazítanak a küldetéseken, titkon reményekedem, hogy ez itt akár az arti küldetések kivételét is jelenthetné... adnék egy durván 5 százalék esélyt ennek. )

Ezt már szeretem. Végre egy patch, ami nem sarokban céltalanságnak, hanem a játékélménynek szólt, végre egy patch, ami növelte a skill ceilinget. Végre valami, amivel lehet munkálkodni!

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...ylists
Gunmarks: i.imgur.com/M4Kvdv9.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.