Jelenleg 970 vendég és 10 tag online

Örömködő #2

1 éve 4 hónapja #280851 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hátha Bazsi egy szép bögyös dögös csaj akkor jöhet más videó is... :cheer: Amúgy meg igen a videóra kommentárral. :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #280866 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Nyugdijba kuldtem az IS7et.Lecsereltem az obj 277re.Egy par csata utan nekem olyan T10 erzesem van vele.Amit nagyon kedveltem.Kb 10 csata utan felemasak az eredmenyeim,de szeretni fogom....Az is7 nel megorjitett a kiszamithatatlan gun.Sose lehetett tudni mi lesz ha elinditod a lovest.A penetrationje egy vicc szerintem....golddal alig 300 felett...A mai metaban...szerintem nem tul udvos.Mindenesetre most orulok az uj gyereknek.Aztan majd meglatjuk.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #280887 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Kivételesen örültem az arty támogatásnak. A vége fele egy kicsit hátrányba kerültünk, de végül a tüzér csapattárssal lehoztuk :)

Replay

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, turoskeksz

1 éve 4 hónapja #280892 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

totalnoob beküldte: Nyugdijba kuldtem az IS7et.Lecsereltem az obj 277re.Egy par csata utan nekem olyan T10 erzesem van vele.Amit nagyon kedveltem.Kb 10 csata utan felemasak az eredmenyeim,de szeretni fogom....Az is7 nel megorjitett a kiszamithatatlan gun.Sose lehetett tudni mi lesz ha elinditod a lovest.A penetrationje egy vicc szerintem....golddal alig 300 felett...A mai metaban...szerintem nem tul udvos.Mindenesetre most orulok az uj gyereknek.Aztan majd meglatjuk.

Is7 jobb.Kár volt megválnod töle.obj 277-et elöbb szétkapják.Van mikor patogosabb,de secperc szétlövik.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

1 éve 4 hónapja #280893 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

szecsibeni beküldte: Kivételesen örültem az arty támogatásnak. A vége fele egy kicsit hátrányba kerültünk, de végül a tüzér csapattárssal lehoztuk :)

Replay

Szép kör,grt.Legalább neked ma szerencséd volt :)

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

1 éve 4 hónapja #280951 Írta: Ezekiel
Megválaszolva: Ezekiel
Üdv!
1 év hajtépés után ma este belandolt a garázsomba az obj260
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bandras32, bodzy, JackassJana, PZoli, Sics, Rohamnyuszi

1 éve 4 hónapja #280959 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #280961 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
WN8-at light tankkal húzni ?? Ugyan hagyjatok már!! :banana:

Bishop !! Na azzal lehet! És szerintem még fun factora is van! Jobb mint a lefi szerintem :izomtibi:

az elmúlt 3 nap........

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #280981 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

bodzy beküldte: WN8-at light tankkal húzni ?? Ugyan hagyjatok már!! :banana:

Bishop !! Na azzal lehet! És szerintem még fun factora is van! Jobb mint a lefi szerintem :izomtibi:

az elmúlt 3 nap........

Pró klikker.:D

Happy brrrrrrt day

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, Sics

1 éve 4 hónapja #281018 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
0sec-re nyertük meg.Karelia mi támadunk, nemnormális heavy-k 3-as pontról fel a dombra középen IS3 meg AMX65t Type4 körbe 1re. Nem volt nehéz a mi oldalunkon t54 bc25 t28prot meg én jagt. az utolsó másodpercek izzadós volt.
wotreplays.eu/s...dtiger

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #281026 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Tomat, straubbazsi

1 éve 4 hónapja #281033 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ma hajnali háromnegyed négykor keltem, gondoltam tankozok egyet. Mármint nem a wot miatt keltem ilyen korán, hanem mert menni kellett melózni. Most éppen az Achilles-el senyvedek, játszottam is vele kettő szánalmas csatát, aztán abba is akartam hagyni, de megláttam hogy a mai feladat 5k sebzés. Kellett még vagy 2k gondoltam nyomok egy Patton kört, azzal megvan simán a 2k. Csatába be és mit látok Goldmalac az ellennél! Na gondoltam itt túl sok jó nem fog történni, mármint az én oldalamon. Úgy is lett, részemről szánalmas eredménnyel végződött. Persze malac legyalult mindenkit. :lol:

Aztán gondoltam kéne menni még egyet, hátha megint össze kerülünk és meglövöldözhetem egy kicsit. :trollol: Ééééés megint találkoztunk, csak most egy oldalon. :lol: Ez a csata már részemről is vállalhatóra sikerült. :lol: De többre már nem volt időm, pedig lehet hogy megint összekerültünk volna, hajnal 4-kor nincs dönping a szerveren. :lol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, straubbazsi

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #281035 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@badndras

Valaki malacbőrbe bújt, nem is tudna ő ilyeneket! : PPP

Az első csatában nem vettelek észre. :)

shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 éve 4 hónapja #281039 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
:lol: Igen tudom, bazsimalac. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 4 hónapja #281044 Írta: HungarianSkill
Megválaszolva: HungarianSkill
IS7 - 8kill, 6k dmg... összesen 13k kombinált :) most jó lett volna a H15 küldi, de addig még 3 lépés sajnos

Ti mivel pattintottátok a saját HP háromoszorosát? T55A küldi..
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.