Jelenleg

31
látogatónk van

Örömködő

3 éve 3 hónapja #300552 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Csak 3 nap alatt? Elég béna vagy :)
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300554 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Csak 3 nap alatt? Elég béna vagy :)


:cry2:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300557 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Azt hiszem a spotter tankok elbujtatnak mögöttem :troll:
ki licitál rá? :awesome:

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300566 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Beszarok... Volt az ingame privet chatelésem egy csávóval, aki megvádolt, kb ma már sokadszorra h csalok :D

Kiröhögtem, kicsit gúnyolódtam, küldjön ticketet a wg-nek, stb, mígnem asszondja, küldjek replayt. Na mondom, ez nem frusztráltságból írja, tényleg azt hiszi. Mondom küldök, kíváncsi vagyok, melyik jelent az, ahol csalhattam.

Megnézi, erre a válasz: köszöni a replayt, csatolja a tickethez. Na mondom egy hülye :D

Aimbotot is használok elvileg.

wotreplays.eu/s...-cs-59

Kíváncsi vagyok itt is, hányan látnak benne csalást. Elvileg fal mögött követtem a célpontot, meg hogy a végén eleve őfelé néztem T92-ben játszott), holott nem tudhattam, honnan jön. Pedig úgy belegondolva, sehonnan máshonnan nem jöhetett :D
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300567 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Adjak különórát hülyékből? :awesome:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300568 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Adjak különórát hülyékből? :awesome:


Nem, inkább fel adtam mára... Legutolsó csatában csávókám jobb első görgője meg az én bal hátsóm összeért... Én nem tudtam fordulni, azt meg nem hagytam, hogy keresztbefordítson, nehogy letoljon a hídról...

Nos, mivel én nem tudtam kanyarodni, neki szűkült a hely... majd puff, leesett a hídról... Természetesen én kék lettem, a csapattársaim meg lefelezték a HP-m... :D

Természetesen az igazság szolgáltatás fontos, meg is érte, hogy 15-2re kikaptunk :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300570 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Végre befejezve. Már kezdett az idegeimre menni.


Szia!
Mit kellene látni?

Azt, hogy elérte a 10-es ünnepi hangulatot. A tegnapi Chuck-os ládákat leszámítva, eddig az összes kis ládát begyűjtöttem és még csak 8-asnál tartok, szóval, ha így nézed, akkor megérted, hogy számára sikerélmény és ezt osztotta meg az Örömködőben.


Meglehet az én készülékemben van a hiba, de nálam olyan 3-4 nap alatt lett meg a 10-es szint, szimplán küldikből. Mondjuk én mindent törtem ami nem 5-ös volt és csináltam szép sorban az 5-ös díszeket. Fene se érti milyen rendszer szerint szórja, ha van benne egyáltalán rendszer.


Mondjuk a nagy buzgalomban sikerült betörnöm két 5-ös nagy díszt is, ami most hogy 6000 lenne az utolsó, igencsak fájó emlék. :troll:

Már 9-nél járok. :) Eddig az összes kisládát megszereztem (és kaptam 3 nagyot ajándékba). Ellenben veled, én nem raktam össze 5-ös díszt, bár némi töredéket elhasználtam, hogy hamarabb meglegyenek az 5-ös díszt adó hólányok. Még 5 slotra kell meg az 5-ös dísz (például csúcsdíszből már van vagy 5-6 is, de hát csak egyet lehet felrakni :) ) Ez egy ilyen sok 5-öst használó hozzászólás. :D
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300571 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Adjak különórát hülyékből? :awesome:


Nem, inkább fel adtam mára... Legutolsó csatában csávókám jobb első görgője meg az én bal hátsóm összeért... Én nem tudtam fordulni, azt meg nem hagytam, hogy keresztbefordítson, nehogy letoljon a hídról...

Nos, mivel én nem tudtam kanyarodni, neki szűkült a hely... majd puff, leesett a hídról... Természetesen én kék lettem, a csapattársaim meg lefelezték a HP-m... :D

Természetesen az igazság szolgáltatás fontos, meg is érte, hogy 15-2re kikaptunk :D

Ilyen ez a rögtön ítélő bíróság. :D Küld el TÖGY videóba és akkor értelmet nyer a csata. :D
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300572 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Beszarok... Volt az ingame privet chatelésem egy csávóval, aki megvádolt, kb ma már sokadszorra h csalok :D

Kiröhögtem, kicsit gúnyolódtam, küldjön ticketet a wg-nek, stb, mígnem asszondja, küldjek replayt. Na mondom, ez nem frusztráltságból írja, tényleg azt hiszi. Mondom küldök, kíváncsi vagyok, melyik jelent az, ahol csalhattam.

Megnézi, erre a válasz: köszöni a replayt, csatolja a tickethez. Na mondom egy hülye :D

Aimbotot is használok elvileg.

wotreplays.eu/s...-cs-59

Kíváncsi vagyok itt is, hányan látnak benne csalást. Elvileg fal mögött követtem a célpontot, meg hogy a végén eleve őfelé néztem T92-ben játszott), holott nem tudhattam, honnan jön. Pedig úgy belegondolva, sehonnan máshonnan nem jöhetett :D

Mikor először meglőtted, akkor fel volt spotolva és ment az utcán a fal mögött, te pedig a kereszt utcára céloztál, vártad, hogy feltűnjön és ellőtted. Ezek után beszaladt fedezékbe és a te tornyod forgott előre-oldalra, de ha autoaim/aimbot lett volna, akkor végig a T92-n lett volna. Amikor pedig kilőtted, hát már vagy tizen-huszon másodperce spoton volt, látható volt a térképen, miközben a Skorpion-al foglalkoztál, utána pedig egyszerűen átfordultál és ő beléd rohant. Nem igazán látom a csalást, de biztos ott van, csak annyira rejtett. :D
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300575 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Hasonló köröket mindenkinek :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300576 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Ritka pillanatok egyike ez is :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300578 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
Figyelem: Spoiler!


pár hónapja volt hasonló velem is. elrenbergen csávó északról indulva kiment d1-re a szigetre, én vhol alul voltam a 2-3-as oszlopon. láttam, hogy a szigeten borul egy fa, odavágtam 2 blindot, a másodikak elnyelte vmi, ezért még odaküldtem párat...a csávó kigyulladt, leégett. csata után rámírta kb. azt mint neked. nem álltam le vele vitázni. egy szép hosszú kommentben leírtam hogyan müxik a blindshot, fa kidöntés, mint hiba és csatoltam a replayem linkjét. kb. egy óra múlva válaszolt, hogy ok, akkor ts+szakaszozzunk, mert tanulni akar. ilyenek is vannak. én emberem egy 32 éves holland faxi volt 12k csatával. a tiéd?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300579 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Figyelem: Spoiler!


pár hónapja volt hasonló velem is. elrenbergen csávó északról indulva kiment d1-re a szigetre, én vhol alul voltam a 2-3-as oszlopon. láttam, hogy a szigeten borul egy fa, odavágtam 2 blindot, a másodikak elnyelte vmi, ezért még odaküldtem párat...a csávó kigyulladt, leégett. csata után rámírta kb. azt mint neked. nem álltam le vele vitázni. egy szép hosszú kommentben leírtam hogyan müxik a blindshot, fa kidöntés, mint hiba és csatoltam a replayem linkjét. kb. egy óra múlva válaszolt, hogy ok, akkor ts+szakaszozzunk, mert tanulni akar. ilyenek is vannak. én emberem egy 32 éves holland faxi volt 12k csatával. a tiéd?


Olasz csávó, nem tudom milyne idős lehet, de mi beszélgettünk egy kicsit, szerinte a játékosok 90% csaló. 20 000 csatája volt már. 4800 személyes értékeléssel. Nagyon nem néztem meg a statját. Írtam neki, h minden nap ráírok, amíg ki nem bannolnak :D
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300581 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Titkos wotinfo találka Karelián! :xmas4:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, fabyzol3, Slandyke, AssistKing
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300616 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Ezért felesleges nyomogatni a " segítség " gombot. Kurvára nem fog oda jönni segíteni senki. 1 vs 6
Igazi csapat játék ez a WOT. :fetreng:

Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.