Jelenleg

29
látogatónk van

Örömködő

3 éve 3 hónapja #300507 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Örülök gomolan, hogy egy 7-ed rendű (rá sem kell nézni) gyűjtögetés is ki tud téged idegelni. Bele sem merek gondolni, mit élhetsz át nap mint nap a random botok közt...

Óhh :troll:
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300512 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Progettoval 7000 sebzés felett

Replay

Figyelem: Spoiler!



Verinajsz. Ezt csak kombiban tudom überelni. A bázist nyilván be kellett foglalni, különben nem jön el a holnap...



Replay
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300513 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Végre befejezve. Már kezdett az idegeimre menni.


Szia!
Mit kellene látni?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300514 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Végre befejezve. Már kezdett az idegeimre menni.


Szia!
Mit kellene látni?

Azt, hogy elérte a 10-es ünnepi hangulatot. A tegnapi Chuck-os ládákat leszámítva, eddig az összes kis ládát begyűjtöttem és még csak 8-asnál tartok, szóval, ha így nézed, akkor megérted, hogy számára sikerélmény és ezt osztotta meg az Örömködőben.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300516 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Amikor egy lövéssel gyújtasz majd felrobban a lőszerrekesz egy EBR-ban, na az megfizethetetlen érzés. :kappa:





Még mondja valaki, hogy nincsen élvezet ebben a játékban... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300518 Írta: wotcummunityisabig0
Megválaszolva: wotcummunityisabig0
Tavaly azt hiszem, 5-6 ládát nyitottam összesen, "Hátha beadja" alapon. Végül egy E100-as skin csak meglett, 3 nap prémium mellé, meg azért arany is csordogált.

Most úgy voltam vele, hogy csak 2 dobozt veszek maximum (még jó, hogy megvettem a másodikat:D)

A 2. nyitásnál a 7 na prémium m ár nagyon király volt, de amikor elindult az animáció... :) :) :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, bhaalhun, PZoli, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300519 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly

Tavaly azt hiszem, 5-6 ládát nyitottam összesen, "Hátha beadja" alapon. Végül egy E100-as skin csak meglett, 3 nap prémium mellé, meg azért arany is csordogált.

Most úgy voltam vele, hogy csak 2 dobozt veszek maximum (még jó, hogy megvettem a másodikat:D)

A 2. nyitásnál a 7 na prémium m ár nagyon király volt, de amikor elindult az animáció... :) :) :)


3 doboz a legkevesebb amit venni lehet. Mit hazudsz itt öcskös?
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300521 Írta: wotcummunityisabig0
Megválaszolva: wotcummunityisabig0
Az 5-6 nyitás nálam azt jelentette, hogy 5-6x vettem ládát.

("Mit hazudsz itt öcskös?" vicces ezt oylantól hallani, aki azért csinál egy kamuaccountot, hogy trollkodjon.)
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300526 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Sztem most minimum 40% +rng volt ezzel a kis féreggel :trollol: de lehet ,hogy még több kb minden lövést beadott még ami be se volt szűkülve azt is :troll:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300528 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Igencsak rögös volt az út és nagyon sokáig is tartott az én adottságaimmal, de végül csak összejött, hogy eljussak én is a Nyolcezresek Klubjába. :) Pillanatnyi öröm is, de inkább elégedettség, mert ez még a kevés megmaradt céljaim közé tartozott a játékban, szóval lassan megpihenhetek. :thx3:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721, 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8, bhaalhun, Rohamnyuszi, Ba_nshee, wotcummunityisabig0, zics911, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300530 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
1. osztály :kappa:

Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300531 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Kb 5 év kihagyás után, visszatértem a nagy accomra. Lehet nem kellett volna "leadni" annó?

Figyelem: Spoiler!


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300540 Írta: tankocsk
Megválaszolva: tankocsk
Na végre ez is meglett.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300544 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: a9574bc7ceb6637fcb907c9f11f7de36, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300551 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Végre befejezve. Már kezdett az idegeimre menni.


Szia!
Mit kellene látni?

Azt, hogy elérte a 10-es ünnepi hangulatot. A tegnapi Chuck-os ládákat leszámítva, eddig az összes kis ládát begyűjtöttem és még csak 8-asnál tartok, szóval, ha így nézed, akkor megérted, hogy számára sikerélmény és ezt osztotta meg az Örömködőben.


Meglehet az én készülékemben van a hiba, de nálam olyan 3-4 nap alatt lett meg a 10-es szint, szimplán küldikből. Mondjuk én mindent törtem ami nem 5-ös volt és csináltam szép sorban az 5-ös díszeket. Fene se érti milyen rendszer szerint szórja, ha van benne egyáltalán rendszer.


Mondjuk a nagy buzgalomban sikerült betörnöm két 5-ös nagy díszt is, ami most hogy 6000 lenne az utolsó, igencsak fájó emlék. :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.