Jelenleg 729 vendég és 2 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300171 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@Kriminalis

Ha nem hiányzott egy orosz med legénységképző a garázsodból, akkor nem hiszem, hogy akár utólag megbánnád. Jól megnéztük ugye a számait még az első hír alatt, az a kb. 6.5/10 értékelés nem nagyon fog elmozdulni (+/- 1?). Azóta néztem 1-2 óra gameplayt, jó párszor volt ellenem, és mentem is vele két csatát, de mi csoda történne a tankkal? :)
Fő limitáció a mobilitás és gundep. Aztán a handling miatt sokaknak nem lesz egy élvezetes tank hosszabb távon.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

hogy oké, turbo kell rá és már jó is

Nekem sem tűnik fantasztikus ötletnek a venti elhagyása. Minden gun statod romlik, de még "full" látótávod sincs nélküle. Ráadásul, ha gyorsabban mozdulsz turbóval (kinézéskor), akkor még jobban szét fog esni a célköröd.
Bounty rammert, stabot, ventit tettem rá stab direktívával. Ha komolyabban le akarnák ülni vele játszani, akkor lilában tolnám ugyanezt. (Az alap 5% venti helyett én is jobban el tudom képzelni, hogy turbo vagy IRM.)
Végül, a motorerő növelés az százalékos, itt pedig igen alacsony az alapszám.
szerk.:
Jelenleg azt mondanám, hogy bond venti > bounty IRM > turbo.

Én sosem szerettem ezeket a "troll" páncélokat.

Hát igen, ezekkel addig vagy vitéz, amíg van HP-d. Ha 1200 HP-d van összesen, akkor elég szélsőséges eredményeid lesznek. : )

Sidescreapeltem vele Lakevillen, és egy Progetto fullra belém tárazott

Ha enyhén felfele lőnek az oldalára, akkor 30mm lemez (lefelé pedig, igen, 30mm motortér), de ez a progettónak pont nem overmatchelhető, és egyébként is ez a kisebb probléma, nagyon sok tanknak gyenge ilyen esetben az oldala. A probléma a bumszli, kilógó orrod, amit minden be fog ütni abban a szögben. Tehát, az "alap" sidescrape az lényegében tilos vele. Amivel próbálkozhatsz, hogy szélesen kitolod a feneked és ellöveted az ellenfelet. Ezzel persze az a baj, hogy páncél indikátor mellett nem sok játékost lövetsz ma már el az oldaladra (ha nem HE van töltve). Vagy reverse. Akárhogy is, a lényegi pont, hogy szenvedés lesz vele a sidescrape, mert egyszerűen senkinek nem mutathatod a hatalmas orrod sarkát.

olyan franciásan szór

Ezt kerüljük el. Nincs ilyen szupertitkos, csak a szemfüles tesztelőknek kitapasztalható balansz faktor. Akkor az én két csatám alapján azt mondanánk, hogy ez a sznájperek sznájpere! Sőt, a valódi, ügyes fórumtesztelő rávághatná, hogy ez egy igazi orosz ágyú! Accuracy, dispersion, különböző célkör nagyság, és a minden tankra azonosan vonatkozó célkörön belüli szóráskép létezik. Franciás szórás, német látszatpontosság, orosz tűpontos troll ágyú nincsen. Perspektíva, sztereotípia, viszonyulás, elvárás van a játékosoknak ezekkel a szemben. Aztán jól meg lehet tesztelni azok mentén! Ahonnan már csak egy apró lépés a "több a vaktöltény, ha APCR-t lövök" és a "másfajta AP". Engedjük el.
Ez az ágyú pont olyan lesz a jövőben leadott ötezer lövésem alatt, amilyen. (Egyébként, a legtöbb tank számára éppen a célkörön belüli szóráskép miatt fontosabb karakterisztika az ágyúkezelés, mint a pontosság.)

Modulok.

Ez nem tűnt fel a streameken, de nem tudom, lehet, hogy nagyon hülyén helyezkednek el. Akárhogy is, amikor 1200 HP áll rendelkezése összesen, akkor nem is igazán mozgat a kérdés. ;)

Látom lelki szemeimmel, hogy 2 hónap múlva jönnek majd a konteoók, hogy nerfelték.

Oh, nem kell annak két hónap! :D
Ahogy írtad, torony oldal, de toronygyűrű is, ha nem jó irányba nézel. És ismét, nem kell ezekhez tudás az indikátor miatt. Amihez tudás kellene, az a mantlet és ágyú körüli rész, mert maguktól nem céloznak oda a játékosok, inkább bíbelődnek automatikusan a kupolákkal (ami jó hír ennek a tanknak).
Hozzáteszem, nem vagyok magabiztos ezzel a tanks.gg alapján 200mm gyengeponttal kapcsolatban:

Ez 242 APCR. Az indikátor konstans pirosat mutatott az ágyú felett kb. 200 méteren, aminek ellenére megpróbáltam. Meg kellene nézni training roomban.

Véleményem szerint ez az a tank, ami tök jól balanszolt lett.

Egyetértek, és még mindig a plusz oldalon. Mármint, simán átlag feletti, de elég jól belőtték. Így a Lis után, meg úgy általában, nem egy túl izgalmas tank (számomra), de nincs is vele probléma.
A powercreep sírás meg ment woteu fórumon is kb. 10 oldalon keresztül. Mini 430u, következő broken nyolcas, ami tönkreteszi a játékot, mindenben jobb, mint a többi med és így tovább. Természetesen, QuickyBaby is jól kicsapta, hogy "way too good", "goldammo", "questioning wargaming", "powerceep" a videó végére plusz 2000 like-ért, szóval úgy is kell lennie! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Kriminalis, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300177 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

Cogito ergo Bumm... :-)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Tommybear

1 hónapja 2 hete #300199 Írta: straubbazsi

Az utolsó csatámra csak sikerült ászolni (1734). Már úgy utolsó, hogy ennyi kellett a napi küldetéseihez. A héten rengeteg látni majd, én biztos nem nyúlok hozzá egy darabig.
Szóval jah, tökéletes mm és ahhoz passzoló pálya esetén. egész jó:
wotreplays.eu/s...t_274a
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Kriminalis, Tommybear

1 hónapja 2 hete #300201 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
sikerült :banana:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300204 Írta: Tommybear
Egy gyalázatos hétvége után az első 5 csata .. 5/5 győzelem 9 kilövés + 37.736 XP
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300205 Írta: Gyaluskiraly
Megválaszolva: Gyaluskiraly
Nem semmi körök ezek Tommybear le a kalappaal

Milyen felszereléseket és fogyócikkeket használsz?
:thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear

1 hónapja 2 hete #300210 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
90. tankom kötvényből megvásárolva.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Tommybear

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300212 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Nem nekem való, de az egyik kedvencem.. ééés meglehetősen jól néz ki. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: T_A_N_K_M_A_N_I_A

1 hónapja 1 hete #300288 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ez is megvolt, mégsincs este!!! Ja, de. :lol: :blondy:

Az utolsó lövésemmel lett meg.:dancing:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, straubbazsi, Sezamme, Slandyke, Tommybear

1 hónapja 1 hete #300293 Írta: Tommybear
Nem tudom,hogy hogyan de végre sikerült ! Ma 00.55 kor--a Tiger I.-el :banana: :thx2:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silean2, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #300294 Írta: Tommybear
Hopp
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #300295 Írta: Tommybear
Töltésgyorsító periszkóptávcső és álcaháló.. A kezdő pupákok nem tudják,hogy a parancsnoki kupolát kell lőni rajta .. (nem olvasnak wot infót) :banana: Viszont ha szemből lövik és azt hiszik,hogy sikerül kilyukasztani akkor meghalnak.. Na persze a T30-as aranylőszere és a X esek hatalmas lövedékei beütik szemből is. aki az oldalába és /vagy a hátába kerül az ki tudja nyírni..az artyk is szeretik.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #300301 Írta: Tommybear
Pz 38. (t)
III. Tier ( Abbey )
Kilött ellenség :
T-29, BT-7 art.Locust, Pz.III. J,PZ.III. E.,Valentine
Top Gun ,Megszálló
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #300311 Írta: straubbazsi

Kicsit unalmassá vált egy idő után, de nem rossz tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Tommybear, Insomnia

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #300312 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Ma betettem azt az Obj 279e küldit, hogy amerikai tankkal kell 10 csata alatt 30 ezret sebezni (másodlagoshoz 35 ezret). A WG a kedvemben járt: a T57 Heavy olyan RNG-t kapott, hogy csak na! Replay itt. Végül a küldi is meglett (egy 7 ezres Halálcsillagos játék zárta le, de előtt volt pár bénább köröm, amin majdnem elúszott a másodlagos).

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, straubbazsi, fabyzol3, Slandyke

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.