Jelenleg 184 vendég és nincs tag online

Örömködő #2

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300017 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Már a második jelölés felett járva, éppen egy ilyen elég száraz 5kill, 5k dmg Pearl River csatával sikerült megcsípni az első Ászt. Pár csatával korábban volt egy 2v6 helyzetből, 7 killes 1st class Ruinberg győzelem, ott már kezdtem kicsit kétségbe esni. :cheer:

Rep: wotreplays.eu/s...630604

(Solo stats, solo marks.)
Gunmarks: i.imgur.com/m8DMUep.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Replays: wotreplays.eu/u...609904
Videos: tinyurl.hu/F9fY/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300046 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Már megérte ma belépni a WOT-ba :banana: :applause: :dancing:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke, Tommybear

4 hónapja 2 hete #300048 Írta: makkosferi1969
Megválaszolva: makkosferi1969

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Már megérte ma belépni a WOT-ba :banana: :applause: :dancing:

GG Zoli :beer2:
Délután meghajthatjuk platoonban ha gondolod

4 hónapja 2 hete #300069 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Na végre! Ezzel az összes olasz kipipálva 6-tól felfelé. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

4 hónapja 2 hete #300070 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Azért ez a TOGII még mindíg ott van az élen a VI-os tierek között.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300093 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Ellátogattam a varázs"bokor"ba Redshire-on, még működik. :)

Ripléj

A második meccs (eleje) jóval érdekesebb. A balanszolt játékmenetet figyeljétek, ahogy elküldi a Defendert a játék aludni. Természetesen ebben a játékban a tudás számít, az RNG pedig megfelelően kiegyenlített. És különben is: jóvanazúgy nincs itt semmi látnivaló.

Ripléj2
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

4 hónapja 2 hete #300096 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
A 8 as UDES után nem találtam helyem ezzel a td vel, bár még az UDES el se tudtam kiemelkedőt menni de ezzel nem is nagyon élveztem a játékot őszintén.
Azzal kezdve hogy a hét első felébe fixen szívatott a játék kb 10/8 vereség es csatákkal.....
szóval így a végére sikerült összeraknom egy jó kört hála az RNG isteneinek illetve tény ha kicsit jobban utána nézek a tanknak pl twich akkor jobban is megbarátkoztunk volna.

mindenesetre ha érdekel valakit itt a replay:
wot-record.com/...o_hose

Kritikát szívesen fogadom, bár tisztában vagyok a hibáimmal, mindig szívesen hallgatom meg egy olyan ember véleményét aki más szemszögből nézi a dolgokat :) Ui:. MEGLETT a 10es Strv 103B

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #300101 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Elcsípni az utolsó pixel legszélén megbúvó apró mikroszemcsét és lepattanót összehozni egy kivételes alkalom.

Örvendtem is egyet, mert a Lansen C lepattanó után, valami kivételes szerencse kellett hozzá. :kappa:

ui: más is zombi apokalipszist tapasztal az event alatt? :-*

4 hónapja 2 hete #300113 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Pz.38 (t) III. Tier El Halluf
7 kilövés..
T6 Medium ,T6 Medium , T6 Medium , Pz.I C., Pz. III.E.,Toldi III, Sexton I
Orlik medál , Top gun.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu

4 hónapja 1 hete #300133 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Megnéztem laggol-e a játék EU3-on is. Igen laggol, de:

A 2. hivatalos radley medál (Tier4-ben nem adja sajna)
wotreplays.eu/s...34-85m
A full HP-és Jackson a végén betett. Rosszul tippeltem, hogy megkerül-e. :(
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

4 hónapja 1 hete #300134 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

Rohamnyuszi beküldte: Elcsípni az utolsó pixel legszélén megbúvó apró mikroszemcsét és lepattanót összehozni egy kivételes alkalom.

Örvendtem is egyet, mert a Lansen C lepattanó után, valami kivételes szerencse kellett hozzá. :kappa:

ui: más is zombi apokalipszist tapasztal az event alatt? :-*

Elsősorban T-54-et erőltettem és meglepően jó meccseket mentem magamhoz képest. 3,5-4k kombinált átlagban és meg kell mondjam több volt a remek szoros meccs, mint a zombiapokalipszis, illetve minimális 15-kevés meccs is volt eddig ahhoz képest, hogy event van.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #300140 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Azt hiszem lehoztam :lol:

Nehezítésnek 3 booster be volt nyomva, + még egy klános is. Szerintem ezért pattanhattam az at15-ről :kappa:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, Bulcsu

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #300159 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Számomra a legjobb tank a játékban az AMX 1357, ezzel a tankkal még a vereség sem tud frusztrálni mert még utolsóként, az utolsó percekben is nagyon izgalmas csatát lehet vele menni. Sajnos a Guard-ra már csak 40 másodpercem maradt, nem volt időm egyik helyen eltűnni, másikon megjelenni. Oldalról rontottam rá cikázva, de az RNG vele volt és eltalált....pedig csak 200Hp kűrül volt már benne, no mind1 talán legközelebb.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Slandyke

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #300165 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Odaértem nagy nehezen (7. nap). A fenti mellett grindeltem BP bondot, 80k free XP-t, sok creditet, rengeteg crew XP-t, plusz a 4 napi küldetés jutalma, de az öröm főként, hogy lassan teljesen véget ér az event! Nem volt ez most túl kellemes. Úgy tapasztaltam, hogy a T9-10 felduzzasztása egyáltalán nem tesz jót az MM-nek, vagy legalábbis én nem igazán találtam meg, hogy mivel és mikor lehetne elkerülni a túlnyomó részt bottom tier csatákat. Amellett, rengeteg tryhard tank és tryhard platoon. És főleg, a most sokaknál jelen lévő összevissza laggolás! Mindegy, kész.

További pozitívum, hogy ma kipróbáltam a Super Hellcatet, és egészen tetszett! Vagy legalábbis sokkal rosszabbra számítottam. Az első évemből van 500 csatám a hatossal, az akkor online felületesen talált infók alapján azt hittem, hogy valami csoda tankba vásárolom be magam - persze az már csak a nerfelt verzió volt! Most legalább van egy kis ízelítőm abból, hogy milyen lehetett a hatosok réme. : )

szerk.:
Három replay a napokból:
wotreplays.eu/s...e-e_25
wotreplays.eu/s...e-e_25
wotreplays.eu/s...r_k_gf

(Solo stats, solo marks.)
Gunmarks: i.imgur.com/m8DMUep.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Replays: wotreplays.eu/u...609904
Videos: tinyurl.hu/F9fY/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, Kriminalis

4 hónapja 1 hete #300167 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed a tankról.
Nekem csak kipróbálni volt lehetőségem, és nem igazán győzött meg. Nem sajnáltam utána azt, hogy erről lecsúsztam.

Nem volt meg már a legelején, látatlanban sem a must have érzés mint egy Progetto, vagy bourasq esetében.

Nekem ami nem tetszett az az, hogy +- 45 km/h-t tudott elérni, azt is elég szarul. Sokan erre rávágták fórumokon, videók alatt hogy oké, turbo kell rá és már jó is. Csak ezzel meg ugye kiesik egy értékes slot a 3-ból, pedig bőven elférnének gun handling javító felszerelések is rajta, de még egy távcső sem jönne rosszul.

Tehát ha tényleges mobilitást akarsz, akkor felfoghatod úgy is, hogy 2 felszerelést tudsz tenni a tankra szabadon.

Aztán a páncél is érdekes volt. Én sosem szerettem ezeket a "troll" páncélokat. Amivel kinézel hull downban, és vagy ellőnek, vagy bounce. Vagy belövik a kupolát vagy nem. Vagy belövik azt a fos weak spotot az elején, vagy nem. Vagy betöltik bottomban a 330 heatet vagy nem.

Sidescreapeltem vele Lakevillen, és egy Progetto fullra belém tárazott :ohmy:
Mondom mi van???? Ránéztem tanks.gg-n, van az oldalán egy nagyon vékony egyenes csík, azt hiszem 60 mm talán. Gondolom ismerte ezt a weak spotot, nem hiszem hogy random sikerült pont 3x ellőni azt a pixel sort.

Gun handling. Nem rossz ez a 320 alfa, de még így is sokáig céloz, és olyan franciásan szór. Fullos legényekke, pótkajával, lila vstabbal sem volt az igazi.

Modulok. Nem túlzok, minden második meccsen autoamtikusan nyomtam el a javítómat ammo reck miatt, egyszer repült is a torony.

Igazán jól full top tier csatában éreztem magamat vele, ahol 6,7es tankok ellen már tényleg komoly a páncél, és alap lőszerrel is gyakorlatilag bárhol viszed őket. De valahogy mostanában sok a bottom nálam.

Kis kiegészítés

Látom lelki szemeimmel, hogy 2 hónap múlva jönnek majd a konteoók, hogy nerfelték. Arra gondolok, hogy el van eresztve itt-ott weak spotokkal, gondolom idővel kiismerik ezeket. Pl motortér over matchelhető. De ha esetleg hülyén sidescreapelsz, és a tornyod nem néz időben az ellenfél irányába, hanem rálátnak az oldalára az is lőhető, is3 alap lőszerrel nekem belőtte legalábbis.

Véleményem szerint ez az a tank, ami tök jól balanszolt lett. Érdekes jelenség ez is egyébként, hogy megy a sírás a powercreep miatt folyamatosan. De ha nem egy Progetto a maraton tank, akkor már látványosan nem tetszik sokaknak :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Slandyke, Bulcsu

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.