Jelenleg 388 vendég és 2 tag online

Örömködő #2

3 hónapja 2 hete #299892 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Senki se fogja elhinni, hogy itt tényleg én ültem a gépnél. Az utóbbi 2-3 hónapban maximum Hellcat-tel volt hasonló. És ha belegondolok, hogy egy angyal hajszál választott el attól, hogy ne 5, hanem 7 megsemmisítés legyen...

Játékbeli név: Bitangocska
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #299898 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Az ilyen csatákon mindíg jót röhögök :)
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #299899 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ezen az utolsón vagy 10 hónapja dolgozom, de csak meglett kitüntetéssel. :dancing: B)

Ami a hihetetlen, hogy a T-54-gyel és nem egy táras olasszal... :awesome:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

3 hónapja 1 hete #299905 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T30-ra meglett a nagy löveg. Első 15 csatám vele 3500 átlag dmg. Eléggé meggyőzőnek tűnik eddig. APCR kifejezetten kellemesen repül, és pontos is. Nincs az az íves, nagy kaliberes parittya feeling. Célzás ideje az, ami nagyon rossz, rátesz egy lapáttal a minimális egérmozdításra széteső célkereszt.

Kifejezetten sokat gyújtok egyébként vele, 2-3 csatánként van egy gyújtás.

Győzelmek is elkezdhetnének majd jönni, 37% az overall win rate vele. Pedig nem valami random helyen campelek, hanem heavyként megyek vele mindig előre, kulcshelyekre.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #299906 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
Figyelem: Spoiler!

én a "szétugrós" célkeresztű gépeknél dpi-t váltok az egéren, mikor belső nézetre váltok, hogy lassabban mozogjon a torony és a játékban is eléggé alacsonyra van véve a célzó módban mozgás ha ilyen tankokkal játszok.

3 hónapja 1 hete #299907 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Mikor bottom tierként vagy kénytelen csinálni valamit:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

3 hónapja 1 hete #299909 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Tippeljetek mi lett a csata eredménye?
Egymást lökdösi mindenki , és megy bot, noob, FU és egyébb inteligens hozzászólások.
Bárki bármit mond ennyire idióta taktika azért régen nem volt.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #299912 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Tippeljetek mi lett a csata eredménye?
Egymást lökdösi mindenki , és megy bot, noob, FU és egyébb inteligens hozzászólások.

Azt hittem unalmas hétfőm lesz, erre megjöttél :D

Mégis mire vártál? Meglátja a többi 13 bot, hogy elmentél campelni egy teljesen useless helyre és majd mennek neked spotolni? :D Vagy arra, hogy lehozzák helyetted a csatát?

Bár mondjuk én arra is kiváncsi lennék, hogy TE milyen tankkal voltál. Felállást nézve 6-8 tier volt. A tankod felszereltésge pedig...talán tier 4-be még elmegy látótáv alapján, de ezen a szinten te is csak hoztad a csapatod formáját.

Ui.
Egyéb, intelligens, és vesszők hiánya...
Tudtommal múltkor emiatt álltál bele az egyik fórumozóba, most pedig ugyan azt csinálod kedves Pzolee
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Sezamme

3 hónapja 1 hete #299914 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Ilyen látótávval féregre tippelek, bár szerintem nekem még azon is nagyobb a látótáv. :kappa:

Az ilyen jellegű csaták annyira gyakoriak egyébként, hogy szóra sem érdemes. Nekem a ranked élmény sem adott semmiben többet mint a sima random őrültek háza. Mondjuk azt nem értem oda felülni vajh mi értelme lehet, lévén spot nincs, mire azzal, onnan spotolsz, meg már a garázsban is vagy.

3 hónapja 1 hete #299918 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Tippeljetek mi lett a csata eredménye?

Szia Gomolan!

Jó látni, hogy kb 2012 óta még mindig feljársz ide újra, és újra bizonyítani, hogy debil vagy :beer2:

Külön tetszik, hogy mások intelligenciáját ekézed, de közben magát a kifejezést már nem tudod leírni helyesen.

Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen okból kifolyólag mentél oda fel A0-ba artyval? Meg úgy egyébként féregből miért érzed úgy, hogy neked elvárásokat kell támasztani a csapattal szemben? Üljél bele TANKBA aztán hozd le a meccset. Tudom az elmúlt években nem ehhez szoktál, de jó móka ám.

3 hónapja 1 hete #299920 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Hoppá-hoppá! :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 1 hete #299923 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Kb 6-7 éve kihúztam a BC-t.Nagyon nem ment vele a játék,gyorsan megszabadultam tőle.Hirtelen felindulásból visszavettem,mentem vele azóta kb 20 csatát.Nem tudom hogy az új felszerelések miatt,de azóta a szívem csücske lett.:)

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke, Bitangocska

3 hónapja 1 hete #299933 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Újra szól a hatlövetű.

Játékbeli név: Bitangocska

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #299935 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Bitangocska beküldte: Újra szól a hatlövetű.

Végignéztem a videót, valószínűleg ez lesz az a 14 és fél perc, amit sosem kapok vissza életemben. Röviden összefoglalom a lényeget: másfél perc alatt 5-ös tankod van köszönhetően annak, hogy az összes világtalan szerencsétlent + random lootot eléd rakja a játék és az összes lövésedet beadja, akár mozogsz akár forogsz :) . Eddig érdemes kb. nézni, itt meg is vághattad volna :). Azt mondjuk nem értem, hogy amikor felveszed a halottak lootját, miért abba az irányba indulsz el lootot/ellenfelet keresni nyilvánvaló, hogy arra nem lesz semmi, hiszen onnan spawnoltak, felszedték. A másik irányban meg volt egy enemy akit lecsaphattál volna mint a legyet. A játékmód lényegét remekül összefoglalja a vidi: mák, mák és mák.

3 hónapja 1 hete #299936 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.