Jelenleg

27
látogatónk van

Örömködő

3 éve 4 hónapja #299944 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
T71DA 1600+ base xp



Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Guszti_apu
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299945 Írta: Guszti_apu
Megválaszolva: Guszti_apu
Ám szép csata nagy alap xp-vel szerintem nevezzed Morphelo emlékversenyre mert az mindenképp helyezést érhet ez a nagy alap xp.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299947 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi



1542 alap XP kevés az Ászhoz. :lol:
Jó móka lesz!


Panaszra semmi ok, a tank talán az eddigi legjobb tier 9 amivel találkoztam, szóval kellemes szenvedés az ilyen. Nekem a LIS okozott ilyen meglepetést, az XP-re már nem emlékszem de olyan 6000+ kombinált, 3 kill és győztes meccs mellett adott egy 1. osztályt.

Kpz-t mivel használod? Hezitálok a turbocharger és a venti között.
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #299951 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Rohamnyuszi

Nyilván egy mondjuk Conquerorral nem túl sok értelme van összemérni, de egyébként elég simán a legerősebb kilences tanknak tűnik. A szomorú csak az, hogy nem jutott rá időm, mert se tankhúzásban, se gunmarkban (lehetetlen) nem játszik.

Ammo: 28-20-2.
EQ: purple Rammer-Vents-Vstab + Rammer directive - így majdnem odaér a bűvös 6s töltéshez. ; )
Talán a normál 5% ventihez közel van a turbo, valóban elférne rajta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299952 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Soha ne add fel jeligére :)
hiába 50 m a proxi spot, mire felfogta, hogy ott vagyok visszaszámlált, pedig már ment az "öngyilkos rohamosztag" anyázása. (azt a sebzést már a visszaszámlálás után lőttem)
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #299953 Írta: sziszadog
Megválaszolva: sziszadog
A nap első csatája :) Tudom,hogy top tier meg minden,de akkor is jól esett :dancing: Most nézem,hogy a WoT Rekord oldal 29094-es Wn8-at írt ki a csatára. Az létezik?????
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299960 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Kis accountos eredmények: kis tier 4-es SU76M, alap ágyúval (de második skilles legénységgel) lenyomta a Stug IV TD-12 küldit másodlagossal együtt. Már el is felejtettem ,milyen egyszerűek a Stug IV küldik (bárcsak a fő acc is így haladna az Obj. 279e küldikkel).
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #299961 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Közben történt a fő accon is előrehaladás: az AE Phase, Char Futur, Obj 777 trió harmadik tagja is begurult a garázsba.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299965 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ez a tank egyre betegebb:)
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299967 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Muhahahaha! :blondy: :whistle:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tommybear
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #299975 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Még mindig remegek,wotos pályafutásom egyik legizgalmasabb csatája volt:)
Replay: wotreplays.eu/s...624952
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299977 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
De rég használtam már a fórumot...

Örömmel kijelenthetem, hogy wotmentes időszakom stagnálni látszik.

Mióta elment ez a játéknak nevezett idiótagyűjtő hulladék abba az irányba, hogy prémium-prémium-prémium már nem az volt, amivel játszani kezdtem, hanem érezhetően "munkába" ment át az egész. Ha teljesíteni szeretnél, akkor jobban kell figyelned és ha jobban kell figyelned, akkor fáradtabb leszel. Viszont ha a teljesítményed és az energiád is a semmibe vész, köszönhetően a 29 idiótának a csapatban ez egy idő után frusztráltá tesz.

Nálam ez majd 1 hónapja érte el a tetőpontját, mikor rankeden 8,7k DMG köröm ment a kukába a 14 retardált miatt és nem kaptam chevront a yolospottert toló EBR miatt, mert ő "hasznos tagja volt a yolóval a csapatnak" alapon. Itt olyan mértékben lett úrrá rajtam a "ott bassza meg magát az amelyik ezt a szart kitalálta, meg engem, hogy baszom az agyam vele", hogy kiléptem a játékból és mai napig nem léptem be.

Mielőtt ezt leírtam, visszaolvasgattam pár hsz-em itt dühöngőben és olyan mértékben kapott el a nevetés, hogy nem tudom leírni. Bosszankodni egy olyan játékon, ami gyerekek szintjére van butitva és még így sem tud érvényesülni benne a játékosállomány 80%-a? Ezen voltam meglepődve? Ijesztő, hogy egy idő után mennyire bele lehet szürkülni valamibe.

Így pedig, hogy látva a híreket és látva, hogy még inkább a botoknak fog kedvezni a játék és teljesen a powercreep irányba tart, nem is fogok már játszani ezzel a hulladékkal.
Szóval azok, akik várták a GM tankelemzős bejegyzéseimet vagy 1-1 megnyílvánulásomat a fórumon, hát van egy rossz hírem. Nem lesz több. Nem ér annyit ez a hulladék, hogy napokat töltsek el idióták közt (tiszt.kiv).

:thx:

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89, Kriminalis, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299978 Írta: maksoo95
Megválaszolva: maksoo95
Őszintén szólva sosem értettem, miért szeretik annyira a KV2-t az emberek, mikor kb semmiben nem bízhatsz. Csak azt nem vettem számításba, hogy Acélos József személyesen szentelte meg a ruszki tankokat, szóval tier8-ban semmi gondot nem okoz egy lövéssel 900-1000 sebzést betolni análisan az ellenséges nyolcasoknak.... wotreplays.eu/s...625913
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299984 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Tommybear
Téma zárolva.
3 éve 4 hónapja #299985 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
VK 45.02. (B) ( Véká Béla/ ..IX. tier. Himmelsdorf

3 kilövés : TS-5, TS- 5. ST-I
Kitüntetés : Acélfal Bajtársak

Felfogott sebzés : 5140


Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.