Jelenleg 337 vendég és 2 tag online

Örömködő #2

4 napja 6 órája #299142 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Miért is írok ide?
Nos azért mert 4 nap alatt a dühöngőbe több mit 30 hozzászólás történt, míg ide egy sem. Csak kérdezem, ha ennyire dühítő a játék számotokra miért játszotok vele? Miért öltök több 10.000 forintot bele ?
Lassan még is igazuk lesz azoknak akik csak úgy el vannak a játékban.
Ha nem tetszik a helyzet nem kell játszani vele, főleg nem privátba sírni , hogy ki milyen béna.
Megértem hogy egyesek több 10 ezret öltek a játékba értelmetlenűl , hiszem mára már szintre semmilyen prémium tankkal nem lehet hozni a statisztika függőség által hozott szintet.
Naponta kapok 20-30 privát üzenetet ahol ecsetelik milyen szar a staisztikám.
Hát pont leszarom...nem staisztika csinosítgatás miatt játszom itt.
Gyűjtögetem a tankokat, lehozom a könyebb küldetéseket. Nekem ennyi pont elég , hogy számomra napi szinten élvezetes legyen a játék.
Már rágen hozzá szoktam a 3-4 perces csatákhoz. Sőt ha látom, hogy értelmetlen a csata már is irány a víz.
Nem dühöngök és nem érdekel ki mit irogat a játékban melyik pozicióba kelle állnom szerinte.
Oda megyek és oda állok ahol épen kedvem tartja játszani. 10 év óta sírnak emberek az MM miatt. Egyetlen egyszer sem érdekelt a csapat leosztás...más meg még 10 év után is ezzel kezdi a csatát.
Amin nem tudsz változtatni miért kell görcsölni rajta. A WG él és virúl továbbra is... jó páran vannak akik havonta 40-50 ezret tolnak a játékba., Ez nem is fog változni a WG meg magasról szar az egyesek által áhitott játék élmlényre. Cél hogy jó sok fizető vendéget csábítson el. Abból meg volt van és lesz is mindíg. Lesznek új játékosok akik hisznek abban ha 20-30 ezerért vesznek egy prémium tankot egyből megtanulnak játszani is.
Tehát mi a célom itt a játékban. Minimális. Napi küldetések és az általam megszerezni kívánt tankok kihúzása. Ha ez 3 hónapig tart az se gond.
Örülök, hogy nem kell aggódnom amiatt nyerünk e vagy sem mert nem érdekel a csata végkimenetele régóta.
Nem kell izgulnom amiatt se , hogy elfogynak a tankjaim amivel tolhatom, hiszen közel 100 tankom van.
"és egyikkel se tudsz játszani " írják sokan. Pont annyira játszom jól velük amennyit a képességeim engednek. Nem akarok senkinem és semminek megfelelni.
Számomra még sokáig kikapcsolódást fog jelenteni a wot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 napja 6 órája #299144 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

T_A_N_K_M_A_N_I_A beküldte: Miért is írok ide?
Nos azért mert 4 nap alatt a dühöngőbe több mit 30 hozzászólás történt, míg ide egy sem. Csak kérdezem, ha ennyire dühítő a játék számotokra miért játszotok vele? Miért öltök több 10.000 forintot bele ?
Lassan még is igazuk lesz azoknak akik csak úgy el vannak a játékban.
Ha nem tetszik a helyzet nem kell játszani vele, főleg nem privátba sírni , hogy ki milyen béna.
Megértem hogy egyesek több 10 ezret öltek a játékba értelmetlenűl , hiszem mára már szintre semmilyen prémium tankkal nem lehet hozni a statisztika függőség által hozott szintet.
Naponta kapok 20-30 privát üzenetet ahol ecsetelik milyen szar a staisztikám.
Hát pont leszarom...nem staisztika csinosítgatás miatt játszom itt.
Gyűjtögetem a tankokat, lehozom a könyebb küldetéseket. Nekem ennyi pont elég , hogy számomra napi szinten élvezetes legyen a játék.
Már rágen hozzá szoktam a 3-4 perces csatákhoz. Sőt ha látom, hogy értelmetlen a csata már is irány a víz.
Nem dühöngök és nem érdekel ki mit irogat a játékban melyik pozicióba kelle állnom szerinte.
Oda megyek és oda állok ahol épen kedvem tartja játszani. 10 év óta sírnak emberek az MM miatt. Egyetlen egyszer sem érdekelt a csapat leosztás...más meg még 10 év után is ezzel kezdi a csatát.
Amin nem tudsz változtatni miért kell görcsölni rajta. A WG él és virúl továbbra is... jó páran vannak akik havonta 40-50 ezret tolnak a játékba., Ez nem is fog változni a WG meg magasról szar az egyesek által áhitott játék élmlényre. Cél hogy jó sok fizető vendéget csábítson el. Abból meg volt van és lesz is mindíg. Lesznek új játékosok akik hisznek abban ha 20-30 ezerért vesznek egy prémium tankot egyből megtanulnak játszani is.
Tehát mi a célom itt a játékban. Minimális. Napi küldetések és az általam megszerezni kívánt tankok kihúzása. Ha ez 3 hónapig tart az se gond.
Örülök, hogy nem kell aggódnom amiatt nyerünk e vagy sem mert nem érdekel a csata végkimenetele régóta.
Nem kell izgulnom amiatt se , hogy elfogynak a tankjaim amivel tolhatom, hiszen közel 100 tankom van.
"és egyikkel se tudsz játszani " írják sokan. Pont annyira játszom jól velük amennyit a képességeim engednek. Nem akarok senkinem és semminek megfelelni.
Számomra még sokáig kikapcsolódást fog jelenteni a wot.

Szerintem meg a leírtak alapján a tökéletes minta vagy arra, akik miatt kiégnek sokan a WoT-ból
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

4 napja 5 órája #299145 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Hmm nekem valahogy másképp jön ez át..."Kedves" Vivaldi, Gomolan, P_Zolee.

Te tipikusan az a mentális...dementális egyén vagy, aki évekig képes eljátszani egy gyufaszállal, mert "Jééé piros a teteje".
Illetve függőséged mi sem mutatja jobban, hogy ez a nem tudom hanyadik re-reged, ahol "te csak játszol". Pedig mindenki tudja, hogy az ártalmatlan és szende-szundi gomolan/vivaldi/p_zolee eléggé véresen veszi ezt a játékos és menten beleszáll abba, aki ellentmond neki :)
wot-life.com/eu...78910/

Ha gondolod keresek pár FB csoportos képet, ahol leoltod a csapattársad, mert nem azt csinálta, amit te írtál neki :troll:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

4 napja 5 órája #299146 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Ne szopass hogy ő a Gomolan meg a Vivaldi :woohoo:
Régi in game haveri körben (nem maradt már senki) egy élő mém volt az az emb lény

4 napja 5 órája #299147 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Kriminalis beküldte: Ne szopass hogy ő a Gomolan meg a Vivaldi :woohoo:
Régi in game haveri körben (nem maradt már senki) egy élő mém volt az az emb lény

Múltkor valamelyik modi írta, hogy ő az és ők többet látnak szerintem mint mi, szóval hiszek neki :D

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

4 napja 2 órája #299150 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Ez óriási :):fetreng:

3 napja 23 órája #299154 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Ez is kipipálva !

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 napja 22 órája #299155 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Majdnem tökéletes spot + 5.60% GM

Mellékletek:

3 napja 22 órája #299157 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA
Üdvözlet Mindenkinek!

SEGÍTSÉGETEKET szeretném kérni valamiben "Nagy Kaliber"?
Én úgy gondoltam, hogy ez a legtöbb sebzésért jár.
Akkor ez, hogyan lehet?

Vagy én néztem el valamit?
Mellékletek:

3 napja 19 órája #299158 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

HondaCB1300SA beküldte: Üdvözlet Mindenkinek!

Akkor ez, hogyan lehet?

A "Nagy Kaliber"-hez 3 feltételnek kell egyidejűleg megfelelned:
- Légy a legtöbbet sebző játékos
- A kiosztott sebzés az ellenfél csapatának összesített életerejének legalább 20%-át el kell érje
- Többnek kell lennie, mint 1000.

A 20%-ot nem érted el (hogy mennyi hiányzott, ahhoz NAGYON utána kellene számolni)
Azért grat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

3 napja 11 órája #299160 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sőt ha látom, hogy értelmetlen a csata már is irány a víz.

pont az ilyen retardok miatt olyan a játék, amilyen...és még te sírsz?! a fenti mondatért simán megérdemelnél egy végleges törlést a wot-ból.

jah és általában azokra írnak rá csata után, akik kiemelkedően balfaxok. csaxólok.

3 napja 10 órája - 3 napja 10 órája #299162 Írta: HondaCB1300SA

RockyRuciano beküldte:

HondaCB1300SA beküldte: Üdvözlet Mindenkinek!

Akkor ez, hogyan lehet?

A "Nagy Kaliber"-hez 3 feltételnek kell egyidejűleg megfelelned:
- Légy a legtöbbet sebző játékos
- A kiosztott sebzés az ellenfél csapatának összesített életerejének legalább 20%-át el kell érje
- Többnek kell lennie, mint 1000.

A 20%-ot nem érted el (hogy mennyi hiányzott, ahhoz NAGYON utána kellene számolni)
Azért grat!

Nagyon köszönöm, így rendben, így korrekt.

2 napja 22 órája #299174 Írta: HondaCB1300SA
Sziasztok!

Ma nagyon szarul ment a játék, ezen totál meglepődtem, nem baj egy kis öröm, néha az is kell. ;)

Mellékletek:

1 napja 17 órája #299205 Írta: ggamer4
Megválaszolva: ggamer4
Ezt muszály ide tennem! Nagyon ritka medál egy nagyon szerncsés csatában! Majd kiugrottam a bőrömből örömömben amikor megláttam! TARCZAY MEDÁL!
wotreplays.eu/s...34-85m
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007, Silean2, Omnipadmebumm, sziszifuszi, Rohamnyuszi, zics911, Vadkakasok /ROTON/, Slandyke, Bulcsu

23 órája 38 perce #299224 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
És nem utolsó sorban nem okozhatsz sebzést a csapattársadnak. Ha kék lesz a számlálód bukod a top gunt.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.