Jelenleg

23
látogatónk van

Örömködő

3 éve 7 hónapja #298657 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Végre egy kiegyenlített csata a sok fejlett nyugati kisgyereket hozó szombat reggelen. (Lerohanták bal szárnyunkat és a bázist, de volt 2-3 értelmes random csapattárs szerencsére)
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298658 Írta: Porlasztocsucs
Megválaszolva: Porlasztocsucs

Végre egy kiegyenlített csata a sok fejlett nyugati kisgyereket hozó szombat reggelen. (Lerohanták bal szárnyunkat és a bázist, de volt 2-3 értelmes random csapattárs szerencsére)

Lényeg, hogy te jobb vagy a kisgyerekeknél, mr 1200 wn8 az is low tierben paddolva
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298663 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Végre egy kiegyenlített csata a sok fejlett nyugati kisgyereket hozó szombat reggelen. (Lerohanták bal szárnyunkat és a bázist, de volt 2-3 értelmes random csapattárs szerencsére)

Lényeg, hogy te jobb vagy a kisgyerekeknél, mr 1200 wn8 az is low tierben paddolva


Egyrészt 1200 WN8 bőven az átlag szint, másrészt ha ugyanez az accod a WoT-ban, mint itt, akkor Te is ugyanezen a szinten vagy, Hellcat-tel paddolva.

Ma regisztráltál, a 2 db hozzászólásod mindegyikével Bulcsúba kötöttél bele; mivel új vagy, ezért nem váglak ki végleg, de pihenj 3 napot, talán rájössz arra, hogy a wotinfo nem boxring, hanem fórum a hasonló érdeklődésű játékosoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, bandras32, RedFox69, Omnipadmebumm, Gamer Patrik, sziszifuszi, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298673 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
M46-ra is rákerült a harmadik gunmark
92-ről indult a mai session, 10 meccs kellett a befejezéséhez.
A tank még mindig elég erős, de azért érezni, hogy az elmúlt pár évben kerültek be powercreep tankok t8-t10be.
Nem tudok elmenni szó nélkül a stock grind mellett. Free xp nélkül fulloztam ki a tankot, tank rewardsos 25x küldikkel. A játék legrosszabb stock tankjainak egyike szerintem, kb egy tier 7,5-ös tank. Fullosan viszont kárpótol

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298674 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Azért ez még mindíg hozza az elvárt hozamot. Imádom.

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #298692 Írta: Gamer Patrik
Megválaszolva: Gamer Patrik
Egyik meccsben megbosszultam a lövését. Utólag derült ki, hogy ki az... Rohamnyuszi :cheer:
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 7 hónapja #298712 Írta: Gamer Patrik
Megválaszolva: Gamer Patrik
Megvan az első gyözelmem B)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298766 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
A koalíciós Excalibur kampány küldetéseknek ezzenel végük.
Jó körök voltak Bret.Pantherrel és Skoda T25-tel. Utóbbi vitte a prímet a végén a sok "te sebezted a legtöbb ellenséget" medállal.

Így meg van a női legénységi tag, tehát továbbmehettem az olasz ágon anélkül, hogy új, nulláról indított legénységi taggal kellett volna a kezdetekben szenvedni. Ez a legénység most Tier V-ben van és így már együtt is maradnak 7-ig, 9-ig vagy ameddig ezen az ágon megyek.


Játékbeli név: Bitangocska
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298779 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Nem egy epic kör, inkább csak a nagyon átlagos passzív spottól egy picit eltérőbb.
Fogalma sem volt az ellenfélnek mi történik, csak szét lőttük őket.
Nagyon jó kis bokor ez, ha van csapat a város aljában/mező szélén lőni a spotot.
Ezt a bokrot nem nagyon ismerik, én még nem is kaptam itt soha blind lövést. Ha itt áttolnák a mezőt szinte garantált lenne a vereség.
Sikerült nyerni, 3800 spot dmg lett a vége.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298797 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Talán a legdicsőségesebb döntetlen, amiben részem volt. Ugyan nem én maradtam utoljára, de 4 kill és kb 1200 sebzés Tier V-ben már legalább értékelhető. Annyi szituáció volt, amibe a régi önmagam belebukott volna.

Remélem a P.43 továbbra is ilyen lesz vagy jobb.



Játékbeli név: Bitangocska
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298799 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Első kör.Ez még mindig beteg tank.


Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298825 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
Azért én is kaptam a végére (WG-re) egy első helyet az Acélvadászban.

És nem, nem Arlequin-nel bújkáltam a sarokban.


Játékbeli név: Bitangocska
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298880 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
:d3:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298884 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Progettoval 7600 kombinált

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Sezamme
Téma zárolva.
3 éve 6 hónapja #298894 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Szia!

Grat! Milyen felszereléssel használod? (keresem már egy ideje az optimálist itt az oldalon de nem találom.

U.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.