Jelenleg 302 vendég és egy tag online

Örömködő #2

1 hónapja 3 hete #298234 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
wotnoobians.wot...erkent

bottom tierként nem olyan rossz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #298240 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep

Ferrari-fan beküldte: Ez most még nem a blogba megy, mert próbálom érlelni magamban az élményeket a tank szempontjából.
Nem akarom azt, mint ami volt a WZ-132-nél, hogy:

• -> Tankról duma (5%)
  • -> Sessionről duma (3%)
  • -> Egyéb, a tankhoz tartozó dolgok (12%)
  • -> A játékosállomány szidása és inkompetensnek minősítése egyéni teljesítményük miatt. (Képtelen lőni a tankot a semmi közepén, el sem találják, "mer há majd az rng eldönti, hogy vesztes vagy nyertes csata lesz-e" (80%)
  • -> Replay reklámozás (10%)

Jee...megvan! De ezután jön még csak a "buli" :)

Miért erőlteted ennyire a játékot ha a játékosllománnyal ekkora problémáid vannak?

1 hónapja 3 hete #298242 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Erőltetem? :woohoo:
Honnan veszed, hogy erőltetem? Azért mert mutatok valami teljesítményt, ami jobb a játékosok 95%-tól az adott két hétben? Ez nem erőltetés, hanem szórakozás. A legtöbb játékosnak a legtöbb tankkal menne ugyan ez a teljesítmény.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

1 hónapja 3 hete #298243 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Erőltetem? :woohoo:
Honnan veszed, hogy erőltetem? Azért mert mutatok valami teljesítményt, ami jobb a játékosok 95%-tól az adott két hétben? Ez nem erőltetés, hanem szórakozás. A legtöbb játékosnak a legtöbb tankkal menne ugyan ez a teljesítmény.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nem érted Ventilátor barátom.
Ezt a teljesítményt csakis kínszenvedéssel lehet megcsinálni.
Megmondták a hangok is. :kappa:

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #298246 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Kis pihi után újra..
Megvettem a Chryser-t. Nagyon erős :ohmy:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Ferrari-fan, Matt__Kirby, Sezamme

1 hónapja 3 hete #298249 Írta: EGRszelep
Nem rossz de a játék legnagyobb pay to win tankjától ez el is várható pláne városban

1 hónapja 3 hete #298255 Írta: AssistKing

EGRszelep beküldte: Nem rossz de a játék legnagyobb pay to win tankjától ez el is várható pláne városban

Ha ez az elvárható, akkor neked is gondolom megvan az 5500 dpg vele? Sőt, a jelenlegi MM-et figyelembe véve többet mész t10 alatt, tehát inkább 6500?

1 hónapja 3 hete #298256 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

AssistKing beküldte:

EGRszelep beküldte: Nem rossz de a játék legnagyobb pay to win tankjától ez el is várható pláne városban

Ha ez az elvárható, akkor neked is gondolom megvan az 5500 dpg vele? Sőt, a jelenlegi MM-et figyelembe véve többet mész t10 alatt, tehát inkább 6500?

Dehogy is...
Neki WZ-111-el van 5000. Cryslerrel megvan a 7k is körönként :kappa:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

1 hónapja 3 hete #298258 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Illetve azt sem sikerült még feldolgoznia, hogy mivel kötvényért bárkinek elérhető, így már nehezen pay-to-win kategória.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298259 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Bár vereség, de ilyenkor örülök, hogy még nálam is fakóbb a csapat. :) (Kellett a küldetéshez, hogy azok legyenek) Északról indulva a pálya nyugati "csövében" haladtam dél felé hevit játszva TD-vel, miután eluntam, hogy a hevik várják a csodát. (Akkor is várták, mikor az ellenség 80%-a a bázisunkon piroslott. )
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan

1 hónapja 3 hete #298264 Írta: EGRszelep

Sezamme beküldte: Illetve azt sem sikerült még feldolgoznia, hogy mivel kötvényért bárkinek elérhető, így már nehezen pay-to-win kategória.

Attól még pay to win.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298266 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

EGRszelep beküldte:

Sezamme beküldte: Illetve azt sem sikerült még feldolgoznia, hogy mivel kötvényért bárkinek elérhető, így már nehezen pay-to-win kategória.

Attól még pay to win.

Itt a pay-to-win fogalma, hátha sikerül megértened, hogy az a tank amit bond shopból megveszel az miért nem az. Kicsi esélyét látom a megértésnek a kommentjeid alapján, de még reménykedem.

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=pay-to-win

1 hónapja 3 hete #298269 Írta: EGRszelep

Sezamme beküldte:

EGRszelep beküldte:

Attól még pay to win.

Itt a pay-to-win fogalma, hátha sikerül megértened, hogy az a tank amit bond shopból megveszel az miért nem az. Kicsi esélyét látom a megértésnek a kommentjeid alapján, de még reménykedem.

Aztán honnan tudod hogy ő kötvényért vette

1 hónapja 3 hete #298273 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

EGRszelep beküldte:

Sezamme beküldte:

EGRszelep beküldte:

Attól még pay to win.

Tökmindegy miért vette, mivel mindenkinek elérhető nincs meg a pénzért fizetett előny ami a pay to win lényege.

Azonban szerintem kell még egy kis idő, amíg a játékosok többsége megveszi kötvényért.
Amolyan "átfutási idő"

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #298274 Írta: AssistKing

EGRszelep beküldte:

Sezamme beküldte:

EGRszelep beküldte:

Attól még pay to win.

Megnyugtatlak, kötvényért vettem. Mondjuk tudtommal mostanában nem volt bent a shopban csak a "K" verzió

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.