Jelenleg 284 vendég és egy tag online

Örömködő #2

2 hónapja 16 órája #298105 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep

Matt__Kirby beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Kriminalis beküldte: "Matt__Kirby beküldte: Gyerekek.
Közzétettem egy 8 K sebzéses meccset, meg egy Radley medált. Lájkoljátok már ha ez szerintetek ér valamit, mert egyenlőre 2 ember szerint ok ez a meccs."
XDDDDDD

Jóvanna, tegnap fáradt is voltam, meg volt a toronyban "nyomás is" xD

Szép sebzés, de valami még megbökte a szemem: 62 csata hétköznap? Még hétvégén is kemény menet. Hogy bírsz koncentrálni ennyi ideig?

Kellett a lóvé a rankedre.
Amúgy van amikor van 100 meccses napom is maratonkor.
Nyilván az utolsó 30 meccs már nem annyira menő de hozzá lehet szokni.

Úgy beszélsz mintha valami munkáról lenne szó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 15 órája #298106 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

EGRszelep beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Közzétettem egy 8 K sebzéses meccset, meg egy Radley medált. Lájkoljátok már ha ez szerintetek ér valamit, mert egyenlőre 2 ember szerint ok ez a meccs."
XDDDDDD

Szép sebzés, de valami még megbökte a szemem: 62 csata hétköznap? Még hétvégén is kemény menet. Hogy bírsz koncentrálni ennyi ideig?

Napi 100 csata az már tényleg munka, legalábbis ha az időt nézzük. Ha csak 4 perces csata átlagot nézünk az magában több mint 6 és fél óra, + a várakozás, meg evés ivás pisi szünet. Szimán megvan 8 óra. :lol:

2 hónapja 14 órája - 2 hónapja 14 órája #298107 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

EGRszelep beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

XDDDDDD

Nem így értettem.
Evidens hogy 100 csatából az első 20-30 ra nagyon tudsz koncentrálni, a többire már kevésbé.
Nyilván szeretnék minden meccsemre maximálisan koncentrálni és ez gyakorlással elsajátítható.

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 14 órája #298109 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
Abszolút hülyeség.
Egy olyan térben, ahol állandóan figyelned kell átlagos 4-5 helyre egyfolytában, nem fogsz tudni "gyakorolni". Egy robot-munkahelyen igen, mert ugyan azt csinálod, kisebb változásokkal. Egy állandóan változó térben erre nincs lehetőséged. Egy iskolás/egyetemi hallgató átlag koncentráció képessége, gyakorlások után is, nem lesz több, mint 30p. Egy felnőtt embernél, 30+/40+, ez az idő 20p-25p-re csökken.

Ha ezt a wot-hoz viszonyítjuk, akkor ez 5-6 csata és utána muszáj pihenned. Azonban, ha egy nap képes vagy lejátszani 100 csatát is (számoljunk most csak medián 80-al), az is 6 óra állandó játék szünet nélkül. Ide jönnek a szünetek és a pihenések a 20-25-30p után, az már közel 11 óra. Vagyis ezzel azt is megkapod válasznak, amit nagyon sokszor mondogatsz:
Azért nem tudsz jobb játékos lenni, mert nem engeded magadnak a jobb játékot azáltal, hogy nem a minőségre, hanem a mennyiségre mész.

Plusz egy kérdés, ami megfogalmazódott bennem:
Maratonkor lejátszol naponta 100 csatát is, mert az XP részét csinálod. Nem lenne értelmesebb, hogy 10 nap alatt játszol le 150 csatát és ugyan ott tartasz?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01, Sezamme

2 hónapja 13 órája - 2 hónapja 13 órája #298110 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Silean2 beküldte: Abszolút hülyeség.
Egy olyan térben, ahol állandóan figyelned kell átlagos 4-5 helyre egyfolytában, nem fogsz tudni "gyakorolni". Egy robot-munkahelyen igen, mert ugyan azt csinálod, kisebb változásokkal. Egy állandóan változó térben erre nincs lehetőséged. Egy iskolás/egyetemi hallgató átlag koncentráció képessége, gyakorlások után is, nem lesz több, mint 30p. Egy felnőtt embernél, 30+/40+, ez az idő 20p-25p-re csökken.

Ha ezt a wot-hoz viszonyítjuk, akkor ez 5-6 csata és utána muszáj pihenned. Azonban, ha egy nap képes vagy lejátszani 100 csatát is (számoljunk most csak medián 80-al), az is 6 óra állandó játék szünet nélkül. Ide jönnek a szünetek és a pihenések a 20-25-30p után, az már közel 11 óra. Vagyis ezzel azt is megkapod válasznak, amit nagyon sokszor mondogatsz:
Azért nem tudsz jobb játékos lenni, mert nem engeded magadnak a jobb játékot azáltal, hogy nem a minőségre, hanem a mennyiségre mész.

Plusz egy kérdés, ami megfogalmazódott bennem:
Maratonkor lejátszol naponta 100 csatát is, mert az XP részét csinálod. Nem lenne értelmesebb, hogy 10 nap alatt játszol le 150 csatát és ugyan ott tartasz?

Nem hülyeség, mivel az hogy mennyi ideig tudsz koncentrálni az emberi tulajdonság, és fejleszthető.

Nem kimondottan az XP részét, és nincs mindennap 100 csatám, ne általánosíts.
Bizonyos okok miatt időnként többet tudok játszani, időnként kevesebbet.
Nem azért játszom akár 100 csatát is mert kell, hanem mert élvezem.
Logikusan ezzel jön a hozadéka, hogy a teljesítményem az romlik.
Igazad van abban, ha csak napi 20 csatát játszanék, az javítana a teljesítményemen, de a csataszámot én nem a teljesítmény alapján határozom meg hanem kedv és rászánható idő alapján.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 4 hete #298127 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Nincs baj a vitákkal, sőt, de kérlek ne minősítgessétek egymást. Maga a téma egyébként érdekes, de az örömködőt hagyjuk meg az eredeti funkciójában. Köszönöm.

1 hónapja 4 hete #298138 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03
Jó lett a HP buff alacsony tierben :D

(Igen, tudom, hogy nem nagy szám, ha más spotját lövöm, de akkor is)

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Mellékletek:

1 hónapja 4 hete #298147 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Camper03 beküldte: Jó lett a HP buff alacsony tierben :D

(Igen, tudom, hogy nem nagy szám, ha más spotját lövöm, de akkor is)

Látva ezt, hogy 1,2k XP-re sem ad tank ászt...Szerintem első olyan tankom lesz, amin nem lesz tank ász, de lesz 3GM... Mondjuk ezt egy X-esen hamarabb képzeltem volna el :D

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama

1 hónapja 4 hete #298155 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Ferrari-fan beküldte: Látva ezt, hogy 1,2k XP-re sem ad tank ászt...Szerintem első olyan tankom lesz, amin nem lesz tank ász, de lesz 3GM... Mondjuk ezt egy X-esen hamarabb képzeltem volna el :D

Ász megvan már vele, szóval amiatt már nem kell aggódnom :D

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

1 hónapja 4 hete #298172 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep

straubbazsi beküldte:

bodzy.wot-recor...obanov

Elég rossz nap és nagyon rossz két óra végén járva. Második Pool. Második, de valójában első igazi Kolobanov.

Jobban izgultam a végén, mint amennyire amúgy nehéz volt. Az a baj, mikor egyedül maradtam, már úgy pillantottam fel, hogy igen öten vannak, igen ez megint meglehetne, igen ez pool is. Jó pár hónappal ezelőtt volt ilyen lehetőség, kis hülyeségen ment el akkor.

(Nem kérek elnézést top tier meccsért. Erre buzdítanék másokat is.)

Ez igen jó kör volt GG

1 hónapja 4 hete #298175 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
A valaga-tok hétszentségit! Milyen régóta vágyom egy Pool medálra. Már meglehetett volna vagy 3x ha nem happolják el előlem, az utolsónál én voltam buta. Mert neki álltam az emil 1-el le hápézni egy full hpés TD. Utána már a társaim is könnyen mertek támadni, kértem, hogy várjanak, mert újra töltök.

1 hónapja 4 hete #298187 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Eddig úgy gondoltam, hogy ez egy szar tank. Még most is úgy gondolom, hogy ez egy szar tank, de ez a csata egész jól sikerült. :dancing:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

1 hónapja 4 hete #298188 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Ferrari-fan beküldte: Látva ezt, hogy 1,2k XP-re sem ad tank ászt...Szerintem első olyan tankom lesz, amin nem lesz tank ász, de lesz 3GM... Mondjuk ezt egy X-esen hamarabb képzeltem volna el :D

..ha nekem ment, szerintem Neked sem okozhat nehézséget.. :) Elég jó ez a vas!

wotreplays.eu/s...0_rbfm
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_, Ferrari-fan

1 hónapja 3 hete #298192 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Pixelshot egy JgPzE100-al, 500+ méterről... (FV test mögött volt a Grille) hmmm :)

üdv, rosscode
Gumírozott falábbal könnyű settenkedni...
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #298233 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Ez most még nem a blogba megy, mert próbálom érlelni magamban az élményeket a tank szempontjából.
Nem akarom azt, mint ami volt a WZ-132-nél, hogy:
  • -> Tankról duma (5%)
  • -> Sessionről duma (3%)
  • -> Egyéb, a tankhoz tartozó dolgok (12%)
  • -> A játékosállomány szidása és inkompetensnek minősítése egyéni teljesítményük miatt. (Képtelen lőni a tankot a semmi közepén, el sem találják, "mer há majd az rng eldönti, hogy vesztes vagy nyertes csata lesz-e" (80%)
  • -> Replay reklámozás (10%)

Jee...megvan! De ezután jön még csak a "buli" :)

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.