Jelenleg 373 vendég és egy tag online

Örömködő #2

4 hete 1 napja #297782 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Bár vesztes csata, de egy Dumitru mindig ok az örömködésre. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hete 1 napja #297783 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Ezzel a szep Badger csataval meg is lett az Obj 279e.

Replay.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01, nemo510, sziszifuszi, zics911, Ferrari-fan, Matt__Kirby, KLC_KTE, Sezamme, Slandyke, AssistKing, Bulcsu

4 hete 1 napja #297785 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

dobilaci beküldte: Ezzel a szep Badger csataval meg is lett az Obj 279e.

Replay.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nagy nagy grat. shaking

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

4 hete 23 órája - 4 hete 23 órája #297796 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Gyááá mekkora ACE vagyok!!! ;)

wotreplays.eu/s...0_rbfm
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, sziszifuszi, KLC_KTE, Sezamme

4 hete 17 órája #297799 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Tier 9-es csata sajnos kellett a gold

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Slandyke

4 hete 15 órája #297800 Írta: Slandyke

sziszifuszi beküldte: sajnos kellett a gold

Nincs miért szabadkozni. Az átütés nem az erőssége ennek a tanknak.. de így is szeretem. sajnos az ász nekem még nem jött össze vele! ..előbb-utóbb.. :)

4 hete 9 órája #297802 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Szívem szerint 4 köszönetet is rátolnék. Óriási gratuláció Dobilaci!! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

4 hete 9 órája #297803 Írta: dobilaci
3 percig vartam a bazisunkon, hogy tamadjanak majd korbementem es rajuk talaltam. Egymast tologattak. :fetreng:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

4 hete 8 órája #297805 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Na végre..., az az utolsó 3 ász nagy nehezen, de összejött... :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, sziszifuszi, KLC_KTE, Slandyke

4 hete 6 órája #297806 Írta: krajcsog1981
Megválaszolva: krajcsog1981
Sajnos az arty-t már nem sikerült kiszedni.Kaptam is az ívet csata után hogy idiot noob.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Black_Sheep_01, sziszifuszi

4 hete 6 órája #297807 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Na most egy kellemes,am megis nehez csatan vagyok tul.
Es talalkoztam egy arty playerrel,aki sokkal de sokkal tobbet tett hozza a gyozelemhez,mintsemhogy egy sarokbol kattingatott volna.
A vege fele erdemes olvasni a csetet! :D
Csata vegen rairtam!
Meg kell adni,amit meg kell adni ...
wotreplays.eu/s...queror

3 hete 6 napja #297809 Írta: Slandyke
Az egyik kedvenc tankom a STA-2. Persze ez pont az a jármű, ami nem tolerálja a kapkodást, szóval általában csak néhány percet töltök vele a garázson kívül.. de azért néha összejön egy-egy épkézláb kör. Most is beesett egy ilyen, ráadásul bottom tierként. Nem lett ász vagy ilyesmi, de talán nevezhetjük tisztes helytállásnak. Szóval semmi parádés, de én nagyon örültem! :) Úgy gondolom fölösleges azokat a köröket elemezgetni, ahol triviális, hogy mit csinált rosszul az ember. Ennél a csatánál, viszont örömömre szolgálna, ha valaki ellenállhatatlan vágyat érezne, hogy megtekintse és néhány szóban (vagy akár többen) körvonalazná, hogyan lehetett volna sokkal jobb..

wotreplays.eu/s...d649fd
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, sziszifuszi

3 hete 6 napja #297811 Írta: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Agressziv, ugyes jatek volt! Ennel tobbet bottom tierkent nem nagyon lehetett kihozni ebbol a csatabol.

A legenysegi skillek elosztasa nem a legjobb. Hatodik erzek, BiA, javitas, alca. Ezek legyenek a prioritas. Ha ezek megvannak mindenkinek 100%-osan akkor johetnek a kevesbe fontosak (latotav, pontossag noveles).

A hatodik erzeket gondolom nem kell magyarazni, te is tudod miert fontos. A BiA mindenen javit egy kicsit, ha raksz melle potellatmanyt akkor meg hasznosabb. Ha agresszivan hasznalod a tankot akkor jo ha gyorsan visszateszi a lancot a legenyseg, kulonben konnyen ott maradhatsz egy-egy peakeles utan sarkokon. Az alca is fontos, nyilt palyakon foleg.

En kezdesnek E4-be mentem volna felspottolni az athalado heavy-ket, nem volt light tank a csataban aki counterelte volna a poziciot. Ahova te mentel en meg sosem hasznaltam, nem ertem hogy nem spottolt ki se WZ 111 1-4 se a Obj 277, hiszen ott nem is tudtal "dupla-bokrozni" , a bokor vegig atlatszo volt (elvesziti az alca erteket loves utan).

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hete 6 napja #297812 Írta: Slandyke

dobilaci beküldte: nem ertem hogy nem spottolt ki

A heavyket leszámítva szinte mindennel használom azt a bokrot (és a kidöntött fát), még a gyorsabb tüzérekkel is. Egészen visszahúzódva, ha nem jönnek a híd vonalán túlra, ill ha nincs valami spotter fent a jobb oldalon a ház mellett, jobbára nem spotolnak fel. Pláne, ha csak a vaksi heavyk jönnek erre. Elég rizikós persze! Könnyen rajta lehet veszteni. Viszont egy TD -vel csinos sebzést lehet leadni onnan. Lighttal láncolgatni. SPG -vel meg kimondottan vicces tud lenni. :)

Ami a skilleket illeti.. Jogos! a javítást méltatlanul elhanyagoltam némely személyzetnél..

Köszönöm, hogy időt szántál rá!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, sziszifuszi

3 hete 6 napja #297813 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Karelia-Támadás sajnos nem lett ász kör,de adtam nekik :lol:

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, Bulcsu

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.